10 nietypowych miejsc na urodziny dla dzieci w Trójmieście

nietypowe urodziny dla dzieci trójmiasto

Chcesz przygotować najlepsze urodziny dla swojego malucha i nie wiesz, gdzie warto zrobić przyjęcie w Trójmieście? Sprawdź miejsca, które wydają się najlepsze podczas organizacji ważnego wydarzenia w życiu twojego dziecka. Trójmiasto ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o nietypowe miejsca organizacji urodzin dla dzieci. Gdzie można zrobić urodziny dla 10 latki lub dla 11 latka? Oto najlepsze miejsca na nietypowe urodziny dla dzieci w Trójmieście. Miejsca te oferują fajne zabawy na urodziny dla dzieci.

Zobacz też inne propozycje na urodziny w Trójmieście dla dzieci oraz najlepsze atrakcje dla dzieci w Trójmieście.

1. EduPark

Jeśli twoje dziecko uwielbia eksperymenty naukowe, to EduPark będzie wymarzonym miejscem na organizację urodzin. Gry i zabawy edukacyjne są przeplatane czasem odpoczynku oraz jedzenia, a wszystko to pod okiem doświadczonego animatora.

2. Aqua Park

Zabaw urodzinowa w Aqua Parku to niezwykłe doświadczenie dla młodszych i starszych dzieci. Możesz wybrać scenariusz zabawy wodnej, a następnie cieszyć się imprezą urodzinową w kawiarni.

3. Centrum Zabawy i Edukacji ŻYRAFA

Centrum Zabawy posiada wiele scenariuszy imprez urodzinowych od bajkowych po urodziny rajdowe oraz szkołę wizażu i stylizacji. Każdy scenariusz jest dopasowywany do wieku uczestników zabawy, a wszystko dzieje się pod czujnym okiem animatora.

4. Loopy’s World

Jeśli twoje dziecko uwielbia aktywność fizyczną oraz rywalizację, to zorganizuj urodziny w Loopy’s World. Czekają tam na Was trampoliny, liny, ściany wspinaczkowe i inne atrakcje ulokowane na 3 tysiącach m2.

5. Centrum Hewelianum

Chcesz, aby dziecko rozwijało swoje logiczne i analityczne myślenie? Centrum Hewelianum przygotowuje urodziny w tematyce detektywistycznej oraz rozwiązywania zagadek. Możesz wybrać spośród 4 scenariuszy zabaw dla dzieci.

7. Ośrodek Kultury Morskiej

Zabierz dzieci na interaktywny pokaz „Ludzie-Statki-Porty” w Ośrodku Kultury Morskiej. Dzieci pod okiem instruktorów mogą sterować statkami oraz poznać najważniejsze informacje o morskim podróżowaniu i życiu marynarzy na statkach.

8. ZOO Gdańsk Oliwa

Zoo w Gdańsku Oliwie oferuje szeroką paletę możliwości, jeśli chodzi organizację urodzin dla dzieci. Impreza urodzinowa w takim miejscu to połączenie dobrej zabawy z edukacją dzieci o opiece nad zwierzętami.

9. Rejs wycieczkowy po Motławie 

Wybierając się do centrum Gdańska, możesz zorganizować urodziny na statku. Rejs wycieczkowy po Motławie to niezapomniane chwile dla dzieci oraz dorosłych.

10. Europejskie Centrum Solidarności

Urodziny w Europejskim Centrum Solidarności to zabawa połączona z częścią edukacyjną i poczęstunkiem. Możesz wybrać wraz ze swoim dzieckiem temat urodzin, które na pewno zapamięta na lata. 

Znasz jeszcze jakieś miejsca na nietypowe urodziny dla dzieci w Trójmieście? Podziel się nimi w komentarzu.

Czytaj dalej: atrakcje dla dzieci w Gdańsku lub atrakcje dla dzieci w Gdyni

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.