10 najlepszych sal zabaw dla dzieci w Lublinie

sala zabaw w Lublinie

Lublin to miasto znajdujące się w województwie lubelskim. Ze względu na bogatą historię, piękną architekturę i wiele obiektów atrakcyjnych pod względem turystycznym, miasto to przyciąga turystów z całej Polski.

Na jego terenie nie mogło również zabraknąć sal zabaw dla najmłodszych. Które z nich są najlepsze? Poniżej znajduje się kilka propozycji.

1. Kid’s Club

Kid’s Club to centrum rekreacyjno-edukacyjne dla dzieci, które uchodzi za jeden z najlepszych obiektów tego rodzaju w mieście. Znajduje się tutaj ogromna  konstrukcja do zabawy, na którą składają się tunele, labirynt i zjeżdżalnie, a także zaawansowana ścianka wspinaczkowa, samochodzi i i motocykle czy też baseny z kulkami. Duża przestrzeń sprawia, że strefa stolikowa znajduje się tuż obok wszystkich atrakcji, dzięki czemu dzieci mogą złapać oddech i coś przekąsić, a potem szybko wrócić do zabawy.

2. Koziołek

Koziołek to nowoczesne centrum rozrywki dla dzieci w Lublinie, na terenie którego znajdują się ogromny plac zabaw z piętrową konstrukcją, zjeżdżalniami, labiryntem i basenem pełnym kolorowych kulek, a także strefa malucha dla rodziców z dziećmi do drugiego roku życia. Wielką popularnością cieszy się tutaj Fun Floor, czyli multimedialna podłoga, która została wyposażona w kilkadziesiąt gier zręcznościowych, a także strefa urodzinowa, gdzie maluchy mogą spędzić czas z kolegami i koleżankami w dniu swoich urodzin.

3. Fabryka Fantazji

Fabryka Fantazji to przytulna, kolorowa kawiarnia i klub w jednym, gdzie dorośli mogą zatrzymać się na kawie i mieć na oku szalejące pośród atrakcji dzieci. Na terenie klubu znajdują się między innymi tablica interaktywna, sala zabaw, kącik dla maluszków, a także klocki Jolly Heap, które cieszą się rosnącą popularnością. Znajdują się tutaj również strefy tematyczne odpowiadające prawdziwym pomieszczeniom takim, jak kuchnia, w których dzieci mogą odgrywać różnorodne scenki.

4. U Superika

Sala zabaw „U Superika” to edukacyjny kompleks, na terenie którego postanowiono połączyć świetną zabawę i naukę. Znajduje się tutaj nie tylko konstrukcja zabawowa z labiryntem i zjeżdżalniami czy ogromne klocki, ale również strefy stolikowe, przy których organizowane są najróżniejsze zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Pod okiem wykwalifikowanych animatorów dzieci mają okazję rozwijać swoje pasje lub też uczyć się zupełnie nowych czynności.

5. Bajkowy Labirynt

Bajkowy Labirynt to miejsce oferujące wszystko to, za co dzieci kochają sale zabaw. Znajdują się tutaj nowoczesne konstrukcje z torami przeszkód, baseny wypełnione po brzegi kolorowymi kulkami, zjeżdżalnie, huśtawki i gry zręcznościowe. Ilośc atrakcji sprawia, że dzieci mogą spędzić tutaj wiele godzin, korzystając co chwilę z innych obiektów i zabawek.

6. Fiku-Miku

Fiku-Miku to kolorowe i przytulne miejsce, w którym znajduje się sala zabaw wypełniona wieloma atrakcjami dla dzieci w różnym wieku. Do ich dyspozycji oddano dwa baseny z kolorowymi kuleczkami, zjeżdżalnie otwarte i rurowe, zamek powietrzny, wiszący most, skałkę wspinaczkową czy pneumetyczne armatki. Na miejscu można dziecku zorganizować niezapomniane urodziny w wydzielonej sali, podczas których dzieci otrzymają papierowe czapeczki, słodki poczęstunek i balony, a także będą mogły korzystać z wszystkich atrakcji.

7. Tere Fere

Tere Fere to kawiarnia, na terenie której powstała również nowoczesna sala zabaw dla dzieci. W rezultacie dorośli mogą tutaj spotkać się w swoim gronie na kawie, a przy okazji doglądać swoje pociechy bawiące się pod okiem opiekunów. Na terenie sali zabaw znajdują się tory przeszkód i basen z kolorowymi kuleczkami, a także plastikowe samochodziki i duża ilość zabawek różnego rodzaju. Możliwe jest wynajęcie sali urodzinowej, a podczas imprezy solenizant i jego przyjaciele mogą bawić się razem z animatorką, a także korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji.

8. Mały Kopernik

Mały Kopernik w Lublinie to miejsce, w którym postanowiono połączyć świetną zabawę i naukę, a w rezultacie powstała jedna z najlepszych edukacyjnych sal zabaw w mieście. To jedno z tych miejsc, w którym dziecko będzie mogło odkrywać swoje pasje i talenty albo rozwijać te odkryte wcześniej. Pod okiem sympatycznych i wykwalifikowanych animatorów odbywają się tutaj zajęcia muzyczne, sportowe czy pełne zabawy zajęcia z języków obcych.

9. Mania Skakania

Mania Skakania to park trampolinowy dla dzieci, które uwielbiają brykać parę metrów nad ziemią i mają niespożytą energię. Na terenie parku znajdują się liczne trampoliny oraz park linowy z trasami o różnym stopniu trudności. Cała zabawa jest bezpieczna i zawsze odbywa się pod okiem opiekunów, a na miejscu można również zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka.

10. Sala Zabaw Coolki

Sala Zabaw Coolki to miejsce, w którym rodzice mogą spotkać się przy kawie, a jednocześnie obserwować znakomicie bawiące się pociechy. Na miejscu znajdują sie baseny z kolorowymi kulkami, do których można zjechać ze zjeżdżalni, a także wiele innych atrakcji.

4.4/5 - (liczba ocen: 7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.