10 najlepszych miejsc z burgerami w Elblągu

burgery elbląg

Elbląg o wielu lat uchodzi za jedno z piękniejszych miast na terenie całej Polski. Co chwile przyjeżdżają tu setki turystów, którzy są zaciekawieni tym, co to miasto ma im do zaoferowania. A trzeba przyznać, że jest tego dużo. Ale to nie tylko piękne miejsca i wspaniałe zabytki. Elbląg może poszczycić się wieloma lokalami, które słyną na co dzień z tego, że serwują klientom wyśmienite hamburgery. Dlatego warto niezwłocznie zapoznać się z tymi najlepszymi z nich, by wybrać ten idealny dla siebie.

1. Soho-Strefa

Burgera To pierwszy lokal, który jest jednocześnie jednym z tych najlepszych w kwestii serwowanych hamburgerów na terenie całego Elbląga. To idealne połączenie doskonałego smaku, świetnej obsługi, fantastycznej lokalizacji i niezwykle promocyjnych cen. Absolutna czołówka w tym mieście.

2. Steakhouse&pizza

Następny z lokali należących do czołówki w tym mieście. Burgery nie należą do największych, ale zdecydowanie nadrabiają to wyśmienitym smakiem.

3. RS13 Burger&Restaurant

Kolejny z lokali godnych uwagi w Elblągu. Słynie on z tego, że serwuje jedne z największych burgerów w całym mieście, co sprawia, że nikogo nie może dziwić fakt, że jest tak bardzo okupywany przez klientów.

4. Bistro Burger Tatanka

Klimatyczne, ale jednocześnie doskonałe miejsce na skosztowanie przepysznego hamburgera. Uroku temu miejscu zdecydowanie dodaje tutejsza obsługa.

5. Republika Burgera

Jedno z najbardziej popularnych miejsc na terenie Elbląga w kwestii burgerów. Ogromna wręcz oferta hamburgerów, które są idealnie doprawione, sprawia, że warto postawić tu swoje kroki i zasmakować tych pyszności.

6. 7-Street Bar&Grill

Kolejny z lokali bardzo chwalonych przez zadowolonych klientów. Idealne połączenie pysznego burgera z licznymi dodatkami w przystępnej dla klienta cenie.

7. BUŁA

Akurat ten lokal słynie z tego, że serwowane tam burgery do najmniejszych zdecydowanie nie należą. O wszystko dba wspaniała obsługa, a dodatkowym atutem są tam znakomite ceny.

8. Restauracja Chicago

Jeden z piękniejszych lokali pod kątem wystroju wnętrza. Spożywanie tam hamburgerów, to po prostu wielka przyjemność.

9. Vegan Spot

To knajpa szczególnie dla osób, które uwielbiają tak zwane “wege burgery”. Wybierając to miejsce, lepiej trafić w tej kwestii nie mogli.

10. McDonalds

Marka uznana na całym świecie, również na terenie Elbląga jest wręcz oblegana przez klientów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się obecnie tak zwany „Drwal”, który jest najczęściej zamawianym burgerem w całej Polsce.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.