Podróże

Najbardziej niezwykłe restauracje z całego świata

Lubisz jeść na świeżym powietrzu, czy chodzić do restauracji. Ja też, ale wiele restauracji jest nudnych. Oto kilka możliwości wyboru nietypowych restauracji, które mogą Cię zainteresować. Wszystkie te restauracje mają jedną wspólną cechę, nie są podobne do wszystkich innych restauracji.

Jedzenie nago

Jedzenie nago

Zacznijmy od restauracji, w której można zjeść nago. Ta restauracja znajduje się na Manhattanie. Zaczęło się jako wydarzenie comiesięczne i stało się regularnym wydarzeniem tematycznym. Możesz tam iść i jeść w ubraniach lub bez. Wybór należy do Ciebie. Możesz przyjść i zobaczyć to na własnej skórze.

Dans Le Noir

Dans Le Noir

W kolejnej restauracji nie można zobaczyć co jesz. Nazwa restauracji to Dans Le Noir. W języku francuskim oznacza: w ciemności. Nazwa określa motyw przewodni. W tej restauracji jesz w specjalnie urządzonym pomieszczeniu, które jest czarne. Pomysł polega na tym, że Twoje poczucie smaku jest wyostrzone, jeśli odbierze się zdolność widzenia. Restauracja ta znajduje się w Londynie.

Dicks Last Resort

Dicks Last Resort

Jeśli nagość lub ciemność nie jest przeszkodą dla ciebie, wypróbuj Dick`s Last Resort. Kelnerzy będą Cię obrażać, ośmieszać i wyzywać. Personel również zakłada na ciebie kapelusze z obraźliwymi treściami. Nie wolno zdejmować kapelusza podczas jedzenia.

Nijna Nowy Jork

Nijna Nowy Jork

W Nowym Jorku, możesz udać się do bardzo japońskiego miejsca. Nazywa się ona Ninja Nowy Jork. Wygląda jak zamek japoński. Kiedy tylko tam dotrzesz, zostaniesz poprowadzony do stołu przez tajny tunel, w którym Ninja może czaić się za każdym rogiem. Podczas jedzenia Ninja będzie wykonywała akrobacje. Personel jest również ubrany w charakterystyczny sposób.

Diabelska Wyspa Więzienna

Diabelska Wyspa Więzienna

Jadąc do Chin, można zjeść posiłek w więzieniu „Devil Island”. Jako były więzienie dla więźniów politycznych, jest to obecnie restauracją prezentującą motyw więzienia. Stoły są umieszczone w małych celach, a kelnerzy ubrani są jak klawisze. Do stołów jesteś prowadzony w kajdankach.

Nowoczesna toaleta

Nowoczesna toaleta

Nadal nie dość niezwykłe? OK, jedzmy w toalecie. Restauracja znajduje się na Tajwanie, a jej nazwa brzmi „Nowoczesna toaleta”. Jest to sieć 12 restauracji w całym Tajwanie. W tych restauracjach siedziska to siedzenia toaletowe. Stół opiera się na olbrzymich zlewozmywakach i posiada szklane blaty. Posiłki serwowane są w małych miseczkach toaletowych, a napoje podawane są w małych pisuarach.

Restauracja kanibalistyczna

Restauracja kanibalistyczna

Najbardziej niezwykły wybór to „Restauracja kanibalistyczna”. Ta restauracja znajduje się w Japonii. Jedzenie to sushi podawane na nagim kobiecym ciele, ale kobieta nie jest oczywiście prawdziwa. Ciało jest wykonane z jedzenia. Kelnerzy robią cięcie ciała, które krwawi. Jelita są również wykonane z jedzenia. Możesz jeść każdą jego część.