Polska

10 Najlepszych Klubów Tanecznych w Warszawie

kluby warszawa

Jako miasto stołeczne Warszawa ma sporo do zaoferowania osobom, które poszukują idealnego miejsca na beztroską zabawę przy akompaniamencie rewelacyjnej muzyki. To prawdziwa utopia dla każdego, kto ma ochotę spędzić niezapomniane chwile ze znajomymi i po prostu świetnie się bawić. Warto wspomnieć, że wiele mniej lub bardziej prestiżowych klubów oferuje bezpłatny, lub tani wstęp. Jakie miejsca zasługują na największą uwagę i dlaczego?

1. Room 13

Room 13 to zdecydowanie jeden z najlepszych i najpopularniejszych warszawskich klubów. Znajduje się w samym centrum Warszawy przy ulicy mazowieckiej, a zatem może poszczycić się naprawdę świetną lokalizacją. Lokal znajduje się w pięknej kamienicy pochodzącej z XIX wieku, aczkolwiek wnętrza zachwycają nowoczesnością i świetnym designem. W środku znajdziemy sporej wielkości parkiet. Do dyspozycji mamy również dwa bary, wygodne loże oraz VIP-owskie zamknięte sale. A to wszystko w towarzystwie wykwalifikowanej i świetnie przygotowanej ekipy z obsługi. To miejsce, w którym dobra zabawa jest po prostu gwarantowana.

2. Spektrum Tower

Przy ulicy Twardej mieści się nowoczesny budynek o nazwie Spektrum Tower. To jeden z tych budynków, który od pewnego czasu wpisuje się w stołeczny krajobraz miejski. Niektózy uważają, że nie sposób wyobrazić sobie panoramy miasta bez jego charakterystycznego kształtu. To właśnie w tym budynku znajduje się The View – klub znajdujący się tak de facto na dwóch piętrach znanego wieżowca. Na 28 piętrze znajdziemy świetnie przygotowany parkiet, bar, miejsce dla DJ-a oraz sporą ilość wygodnych loży. Mamy do dyspozycji również bardzo ładnie zaaranżowany VIP room. Z kolei 32 piętro jest w rzeczywistości tarasem usytowanym na dachu budynku. Tutaj również będzie można posłuchać dobrej muzyki, napić drinka i rozkoszować się fantastycznym widokiem na całą Warszawę.

3. Bank Club

Ciekawą propozycją jest Bank Club znajdujący się przy ulicy Mazowieckiej 14. Nazwa lokalu nie jest przypadkowa. Faktycznie przed laty znajdował się w tym miejscu bank. Obecnie jest to nowocześnie zaaranżowany klub, w którym odbywają się regularne imprezy z muzyką na żywo i z udziałem uznanych DJ-ów.

4. Enklawa

Enklawa to miejsce kultowe i cieszące się sporym uznaniem od dwóch dekad. To zdecydowanie miejsce dla osób poszukujących klubów na najwyższym poziomie, w których imprezy trwają nieraz do białego rana. Doskonale wykwalifikowana ekipa zapewnia profesjonalną obsługę na każdym polu. Lokal czynny jest od środy do soboty.

5. Level27

Level27 to jedno z tych miejsc, które ma szansę zachwycić każdego, kto ma ochotę nie tylko na świetną zabawę, ale również zapierające dech w piersiach widoki. Klub mieści się bowiem na dachu wieżowca, z którego rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta. Mówi się, że to jedno z lepszych miejsc do całonocnego imprezowania. Warto jednak dodać, że odbywają się tutaj także koncerty i wszelkiej maści wydarzenia kulturalne. Klub odznacza się oryginalnym wystrojem.

6. Ritual

Ritual to kolejny klub znajdujący się przy ulicy Mazowieckiej. W Warszawie panuje przekonanie, że to jeden z tych klubów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie sposób się z taką opinią nie zgodzić. Mamy do dyspozycji aż dwa świetnie wyposażone bary i doskonałą obsługę, która zawsze staje na wysokości zadania. Dodać należy, że w tworzeniu tego miejsca maczała palce dwójka najlepszych barmanów w kraju.

7. Klub Dekada

Klub Dekada znajduje się przy ulicy Grójeckiej. To nowocześnie zaaranżowany klub dla wymagających klientów, ale przede wszystkim dla osób, które poszukują w muzyce pozytywnej energii. Dekada słynie z organizowania tematycznych imprez nawiązujących do innych kultur. To zdecydowanie miejsce, które warto odwiedzić, będąc w stolicy. Pozytywne brzmienia są znakiem rozpoznawczym tego klubu, a imprezy często trwają do białego rana. Dla osób spragnionych świetnej muzyki i beztroskiej atmosfery jest to wprost wymarzone miejsce.

8. Klub Hybrydy

Klub Hybrydy znajduje się przy ulicy Złotej. Miejsce legendarne, którego historia sięga tak naprawdę lat pięćdziesiątych. Na początku stanowiło ukochane miejsce artystów różnych dziedzin począwszy od filmowców, a na literatach kończąc. Charakter tego miejsca na przestrzeni lat nieco został zmodyfikowany, aczkolwiek klub wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To jedno z tych miejsc, w których nigdy nie wiadomo, czego można się spodziewać, ale jedno jest pewne – bez względu na temat imprezy, zawsze panuje tutaj świetna atmosfera.

9. Opera Club Warszawa

Opera Club Warszawa znajduje się na Placu Teatralnym. Mieszkańcy Warszawy uważają, że to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w całym mieście. To klub, w którym dobra zabawa jest podstawą. Do dyspozycji mamy świetny parkiet oraz obsługę dbającą o komfort gości.

10. Platinium

Przy ulicy Fredry znajduje się klub Platinium. To kolejne miejsce na mapie Warszawy, które warto wziąć pod uwagę, poszukując lokalu na niezapomnianą zabawę. Odbywają się tutaj regularne imprezy okraszone klubową i popularną muzyką. Świetne nagłośnienie, pyszne drinki i pozytywna energia to kwintesencja tego miejsca. Mamy do dyspozycji trzy sale – lustrzaną, klubową i kolumnową oraz dwa bary. Jest to zdecydowanie klub cieszący się mianem ekskluzywnego. Dominuje nowoczesny design, który można porównać do najlepszych światowych klubów.