10 najlepszych miejsc z burgerami w Ustroniu Morskim

burgery ustronie morskie

Ustronie Morskie to jedno z najlepszych miejsc do odpoczynku, szczególnie w okresie wakacyjnym. Każdego roku przyjeżdżają tu istne tłumy spragnionych relaksu turystów. Miasto to słynie również z tego, że posiada na swoich terenach wiele znakomitych zabytków. Ale warto również zwrócić uwagę na fakt, że Ustronie Morskie słynie także z dużej ilości znakomitych lokali, które serwują wyśmienite hamburgery, którymi zachwyca się praktycznie każdy. Warto poznać te najlepsze z nich, by wybrać ten idealny dla siebie.

1. The Bun

Pierwszym miejscem zdecydowanie wartym polecenia w Ustroniu Morskim do skosztowania przepysznego hamburgera, jest „The Bun”. To idealne połączenie doskonałej obsługi z bajecznymi serwowanymi przez nią hamburgerami, w których kocha się coraz większe grono klientów.

2. Bukowe Tarasy

To kolejna pozycja w burgerowym zestawieniu, którą bezsprzecznie warto mieć na uwadze. Lokal położony w świetnym miejscu, a porcje tutaj serwowane zaskoczą na plus niejednego burgerowego fana, gdy tylko zdecyduje się właśnie na owo miejsce.

3. Smaki Lata

To absolutna czołówka zarówno pod kątem smaku, jak i również samego położenia lokalu. Smakowanie pysznego hamburgera i patrzenie jednocześnie na piękne polskie morze, to zdecydowanie bajeczne połączenie.

4. Ogródek Piwny

Skromne, ale niezwykle klimatyczne miejsce, gdzie smakowanie hamburgerów należy do niezwykłej przyjemności. Dodatkowym plusem jest tu zdecydowanie przemiła obsługa.

5. Beach Bar Max

Kolejny lokal znajdujący się tuż nad samym morzem, co tylko dodaje mu większego smaczku. Bo ten największy smaczek, to zdecydowanie serwowane przez tamtejszą obsługę wyśmienite hamburgery, które rozkochują w sobie od pierwszego spróbowania.

6. Na Bogato

Świetna knajpa, jedna z najbardziej znanych na terenie Ustronia Morskiego. Doskonałe hamburgery, promocyjne ceny. Nic tylko korzystać.

7. Pan Śledzik

W owym lokalu nie dostanie się olbrzymich hamburgerów, ale w tym wypadku smak zdecydowanie bije na głowę wielkość. Serwowane tu burgery, są po prostu wyśmienite.

8. Chili Mili

Kolejny niewielki lokal, który pod kątem hamburgerów robi kapitalną robotę. Miejsce zdecydowanie warte polecenia każdemu.

9. Czarna Perła

Świetne miejsce z doskonałymi hamburgerami, gdzie jedzenie spożywa się bardzo często w rytmach lokalnych karaoke.

10. Gór Bar

To następne z tych znakomitych miejsc na zasmakowanie przepysznego hamburgera. Świetna obsługa i niskie ceny zdecydowanie przyciągają klientów.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.