10 najlepszych lokali serwujących burgery w Polanicy-Zdroju

burgery polanica-zdrój

Polanica-Zdrój to miasto uzdrowiskowe w województwie dolnośląskim. Ze względu na swój charakter miejscowość cieszy się sporym zainteresowaniem i ruchem turystycznym. Dlatego też nie mogło tutaj zabraknąć dobrych restauracji.

Gdzie wybrać się na burgera w Polanicy-Zdroju? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

1. Haoos Smaków

Haoos Smaków to nowoczesne i klimatyczne miejsce, gdzie można skosztować uchodzących za najlepsze w okolicy burgerów. Liczne dodatki w postaci panierowanego sera, świeżych warzyw i sosów dodatkowo podkreślają smak mięsa.

2. Restauracja Smaki Na Szlaku

Restauracja Smaki Na Szlaku to burgerownia serwująca klientom przepyszne burgery w różnych wariantach. Kluczem do sukcesu jest tutaj doprawione ziołami mięso wołowe.

3. Polskie Smaki

Polskie Smaki to restauracja, w której umiejętnie połączono polską tradycję i najnowsze trendy w świecie kulinarnym. Poza regionalnymi potrawami, warto skosztować tutaj burgerów w maślanych bułkach.

4. Restauracja Złoty Jeleń

Restauracja Złoty Jeleń to miejsce, w którym królują ogromne burgery ze świeżymi warzywami i mnóstwem sosów do wyboru. Miejsce to jest jednocześnie przyjazne dla wegetarian, dlatego każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie.

5. Fabryka Smaku

Fabryka Smaku ma w swojej ofercie zarówno naleśniki w różnych odsłonach, jak i frytki oraz bardzo dobre burgery wołowe. Klienci doceniają nie tylko soczyste mięso, ale również świeże dodatki.

6. Jager Burger

Jager Burger to lokal znajdujący się tuż obok stoku. Po szaleństwach na trasie warto posilić się burgerem z wysokiej jakości wołowiną, chrupiącą bułką i świeżymi warzywami.

7. Oberża Zamkowa

Oberża Zamkowa to restauracja, w której znajdują się zarówno tradycyjne potrawy polskie, jak i burgery wołowe w styl amerykańskim. Z pewnością jest to miejsce, w którym każdy znajdzie danie dla siebie.

8. Bar Burger

Bar Burger to bar, w którym królują potrawy i przekąski w stylu amerykańskim. Zdecydowanie najwięcej osób przychodzi tutaj ze względu na znakomite burgery z dodatkami w postaci świeżej sałaty, pomidorów i wielu sosów do wyboru.

9. Restauracja Bliss

Restauracja Bliss to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W karcie dań znajdują się zarówno tradycyjne dania polskie, jak i pyszne burgery w wersji z wołowina lub kurczakiem.

10. Uliczny Burger

Uliczny Burger Gastronomia to nawiązanie do tradycji street foodu. W ofercie znajdują się burgery zapakowane tak, aby z łatwością można było wziąć je na wynos.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.