10 Najlepszych Restauracji w Kielcach

czekoladowe ciastko w restauracji

W artykule zostaną zawarte informacje na temat 10 najlepszych restauracji w Mieście Kielce. Kielce to miasto na prawach powiatu. Powstało już w roku 1200, i zdobyło również prawa miejskie. Jego największe atrakcje to Pałac Biskupów Krakowskich, Pałac Tomasza Zielińskiego, park miejski w Kielcach. Bardzo rozbudowane Kielce to również Hotele, restauracje, i inne przedsiębiorstwa dobrze prosperujące.

Lista najlepszych restauracji:

1. Restauracja Si Senor
2. Restauracja Solna 12
3. Restauracja Żółty Słoń
4. Restauracja PoRzeczka
5. Restauracja Burger & Co
6. Restauracja John Burg Restaurant
7. Restauracja Tutti Santi Kielce
8. Restauracja Del Favero Gastronomia Italiana
9. Restauracja Monte Carlo Restaurant
10. Restauracja Calimero Cafe

Wyśmienite jadło, dla każdego

Pierwszą dziesiątkę najlepszych restauracji w mieście Kielce rozpoczyna restauracja o nazwie Si Senor. Znajduje się ona na ulicy Koziej 3/1. jej jadło jest zawsze świeże, wyszukane, i rozpiętość cen jest na poziomie od 20 do 80 złotych.

Kulinarne podboje są na poziomie kuchni Hiszpańskiej, owoce morza. Dania wyglądają obłędnie, udekorowane, szczegółowo dopracowane. Wystrój tego lokalu jest bardzo ekstrawagancki.

W trójce pierwszych lokali znajduje się jeszcze restauracja Solna 12 oraz Żółty Słoń. Pierwsza z nich znajduje się w pobliżu hoteli.

Recenzje klientów są pozytywne na temat obsługi i samego menu. Dania podawane w stylu nowoczesnym, podane w smacznie i gustownie.

Wystrój wnętrza o bardzo wysokiej estetyce. Wnętrze zaprojektowane w brązach, drewnie, przy ciekawym świetle, dającym delikatny klimat.

Druga restauracja zamykająca trójkę najlepszych – żółty słoń. Tak zwana petarda, która ma świetny wystrój wnętrza. Dania jej na bardzo wysokim poziomie, wyśmienita kaczka, ciekawe desery z kremem.

Mix kuchni, danie z różnych zakątków

Restauracja pod nazwą Porzeczka serwuje dania kulinarne na najlepszym poziomie. Serwowane z gracją. One są mieszane, serfują po między kuchnia polską, europejską, hiszpańską, a owocami morza i pizzą.

Dania podane na ciekawych talerzach, prezentują się smakowicie, i interesująco. One są kolorowe, a zarazem są one zbilansowane.

Kolejna restauracja, która podąża krok w krok, to numer 5. Lokal o nazwie Bruger & Co, który przyciąga swoimi amerykańskimi hamburgerami, oraz frytkami. W lokalu są spełnione standardy, wygodne miejsca siedzące, w tym wyłożone skórą. Ceny tu wahają się od 5 do 25 złotych.

John Burg Restaurant to niezwykle ogromy lokal. Tu duży wybór sałatek, surówek, napoje, ponad 18 rodzajów sosów do dań. Dania na słodko lub na słono. Podawane w dekoracyjny sposób. Tu sobotni wieczór można zarezerwować na burgera, frytki i lane piwo. Posiłki można zamawiać poprzez stronę internetową.

Kuchnia włoska i polskie pierogi

Jeśli mamy chęć na wyśmienitą, ciepłą pizzę to restauracja Tutti Santi Kielce serwuje tego rodzaju menu. Pizza o delikatnym, puszystym i cienkim cieście, lekko przyrumienionym. Wierzch pizzy pokrywa sos pomidorowy oraz ser i inne dodatki, jakie sobie tylko zażyczymy.

Kulinarne podboje są ograniczone do kuchni włoskiej oraz śródziemnomorskiej.

Choć ceny szałowe, to dania wyśmienite. Smak i aromat jest niepowtarzalny, przepełniony najlepszymi i wyszukanymi składnikami.

Del Favero Gastronomia Italiana, Monte Carlo Restaurant oraz Calimero Cafe zamykają śmietankę restauracji. W tych trzech restauracjach dania na poziomie wysokim, obsługa oraz wartość dań na średnim poziomie. Dania są podawane z akcentem dekoracyjnym.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.