Polska

Gdzie Warto Zjeść w Kielcach

apetyczne jedzenie

W Kielcach można znaleźć wiele wyśmienitych restauracji, oferujących najlepsze smaki ze wszystkich zakątków świata – od włoskiej pizzy po azjatyckie dania i europejskie rarytasy. Zastanawiasz się, gdzie zjeść w Kielcach jedzenie gruzińskie, a gdzie znajdziesz najlepsze sushi? Nie musisz się martwić, drodzy smakosze – odpowiemy na te pytania i przedstawimy najlepsze knajpy w Kielcach, które zaspokoją Twoje kulinarne potrzeby i zadowolą Twoje podniebienie. Czy jesteś gotowy na kulinarną podróż po Kielcach? Oto lista miejsc, w których można zjeść do syta i zakochać się w jedzeniu jeszcze bardziej.

Zobacz też -> Najlepsze restauracje w Kielcach

1. Fuji Sushi i Catering

Fot. fb.com/profile.php?id=100056384631448

Fuji Yaki to miejsce, w którym rządzi kuchnia polska. W tym wypadku mamy do czynienia z potrawami z najwyższej półki smakowej.

2. Restauracja Pescatore

Fot. fb.com/pescatorekielce

Pescatore to smaki kuchni europejskiej, choć z solidnym naciskiem na rarytasy włoskie. Dania są przepyszne, a obsługa zawsze spisuje się na medal.

3. Restauracja U Kucharzy

Fot. fb.com/ukucharzykielce

U Kucharzy to miejsce, w którym każde danie powstaje od podstaw, a zatem mamy do czynienia z wyrobem własnym i najwyższą jakością. Z pewnością warto skosztować tutejszych naleśników, choć można także delektować się pysznymi domowymi obiadami.

4. Chinkalnia Restauracja Gruzińska

Fot. fb.com/ChinkalniaKielce

Chinkalnia Restauracja Gruzińska to miejsce, do którego warto udać się bez względu na to, czy mamy już wyrobione zdanie na temat gruzińskich rarytasów, czy nie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, choć ucztę warto zacząć od wybitnych pierożków chinkali.

5. Sushi-Ya

Fot. fb.com/SushiyaKielce

To miejsce jest przytulne i charakteryzuje się wyraźnymi japońskimi akcentami wystroju. Kocham kolorowe abażury z całego serca. Sushi jest bardzo dobre, a zupa miso jest aromatyczna. Knajpa nie należy do najtańszych, ale za to jest bardzo klimatyczna.

6. Restauracja Rozmaryn – Kuchnia chorwacka

Fot. fb.com/RozmarynKielce

Rozmaryn to restauracja w Kielcach, która zdążyła wyrobić sobie już doskonałą renomę. Można tutaj skosztować wybornych pierogów i wiele innych dań z kuchni polskiej. Każde przygotowane z największą starannością.

7. Pizzeria Pod Trójką

Fot. fb.com/pizzapodtrojka

Nie powiesz, że nie kochasz pizzy! Pycha, rozpływa się w ustach. Ciasto idealnie wypieczone, składniki na bogato i w dodatku dobrej jakości. Aż mi ślinka cieknie. A co najlepsze? Wszystko to w naprawdę przystępnej cenie. Taka dobra pizza to jak skarb.

8. Pierogowa Piwniczka

Fot. fb.com/profile.php?id=100077282948474

Pierogowa Piwniczka to przede wszystkim raj dla koneserów pierogów. Podawane są tutaj na różne sposoby i z rozmaitymi dodatkami.

9. Pizzamania

Fot. fb.com/pizza.mania.kielce

Pizza została dobrze upieczona z obfitością składników. Na wieloziarnistym cieście była pyszna. To miejsce odwiedziliśmy już kilka razy i jest to jedno z nielicznych w Kielcach, do których wracamy. Genialna pizza na smacznym cieście.

10. Restauracja Marmurowa

Fot. fb.com/profile.php?id=100057230268608

Dla wielu ludzi restauracja Marmurowa to jedno z piękniejszych wnętrz w całym mieście. Nic dziwnego, że lokal spotyka się z takimi opiniami. Wystrój iście królewski i nadający się na wyjątkowe okoliczności.

11. Kush King House – Kuchnia indyjska

Fot. fb.com/Kushkinghouse

Kush King House to kolejny powiew egzotyki. Wyjątkowa restauracja indyjska, w której można zakochać się właściwie od pierwszego kęsa.

12. Neko Korean & Japenese Restaurant

Fot. fb.com/NEKOrestauracja

Neko Korean & Japenese Restaurant to propozycja dla miłośników azjatyckiej kuchni. W pysznie przygotowanych daniach zakochają się również osoby, które do tej pory nie miały sposobności w delektowaniu się rarytasami z Azji.

Czytaj dalej -> Gdzie dobrze zjeść w Kielcach