9 Najlepszych Restauracji w Jastarni

posiłek

Jastarnia to miasto w województwie pomorskim położone na Mierzei Helskiej. Jest to jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce, dlatego też gastronomia w okolicy szczyci się wysokim poziomem i dużą różnorodnością. Oto dziesięć najlepszych restauracji w Jastarni. Zobaczcie też najlepsze atrakcje w Jastarni.

1. Restauracja Weranda

Weranda to miejsce, które oczaruje kubki smakowe miłośników kuchni kaszubskiej. Królują tutaj dania rybne i mięsne, a także popularne kaszubskie zupy.

2. Cocktail Bar i Restauracja Wejście 49

Znajdujące się na plaży Wejście 49 to nie tylko doskonałe miejsce na imprezę do białego rana, ale również świetna restauracja. Poza przekąskami i zupami w karcie widnieją również burgery w stylu amerykańskim, pizze i zapiekanki.

3. Restauracja Łóżko

Restauracja Łóżko to przytulne miejsce z drewnianą werandą, gdzie serwowane są specjalności nadmorskie, a więc ryby podawane na różny sposób, a także polskie pierogi, sałatki i makarony.

4. Smażalnia Ryb CEZA

Ceza to restauracja, której specjalnością są podawane na różny sposób ryby. Szeroki wybór samych ryb oraz dodatków sprawia, że za każdym razem można tutaj skosztować zupełnie innej kompozycji smakowej.

5. Restauracja Perkot

Ferkot-Perkot to lokal wypełniony przez śródziemnomorską atmosferę i klimatyczny wystrój. W karcie dań znajdują się zarówno świeże ryby, jak i dania mięsne, a także efektowne desery.

6. Restauracja e7 kontynent

7 kontynent oferuje dwie karty dań w zależności od tego, czy trwa sezon, czy też nie. Niezależnie od tego, w restauracji na gości zawsze czekają pyszne ryby, pasty rodem z Włoch i sałatki.

7. Restauracja Kapitalna

Kapitalna to restauracja w atrakcyjnej lokalizacji, która słynie z kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno fani dań mięsnych i makaronów, jak i wielbiciele owoców morza, ryb i sałat ze świeżych warzyw.

8. Restauracja Urwis House

Restauracja Urwis House to kraina kuchni śródziemnomorskiej, w której nie brakuje akcentów polskich. Królują tutaj mule, krewetki, kalmary i raki, ale nie brakuje dań mięsnych i polskich zup.

9. Restauracja Zatoka Smaków

Zatoka Smaków to nowoczesne miejsce, w którym można liczyć na zawsze świeże owoce morza i pięknie serwowane ryby przyrządzane na różne sposoby.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.