Polska

8 Najlepszych Klubów Tanecznych w Płocku

Płock to przepięknie usytuowane miasto znajdujące się w województwie mazowieckim. Częściowo leży w Kotlinie Płockiej, a częściowo na Pojezierzu Dobrzyńskim. Miasto słynie przede wszystkim z największych zbiorów secesji. Turyści przybywają tutaj również z innych względów.

Sporą atrakcją jest ogród zoologiczny oraz nieoceniona Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP. Oferta turystyczna zdaje się z roku na rok rozrastać, sprawiając tym samym, że Płock zyskuje coraz większe zainteresowanie mieszkańców z innych zakątków Polski. Równie ciekawie przedstawia się oferta związana z życiem nocnym. W Płocku nie brakuje miejsc, które w weekendowe wieczory zamieniają się w prawdziwe epicentra świetnej zabawy. Jakie miejsca warto odwiedzić? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Klub Kino

Klub Kino znajduje się przy ulicy Grodzkiej 6. Lokal z powodzeniem prosperuje od przeszło dwóch dekad, serwując mieszkańcom i przyjezdnym niezapomniane imprezy. Trzeba przyznać, że to jeden z największych klubów muzycznych w tym pięknym nadwiślańskim mieście. Na gości czekają aż dwa sporej wielkości parkiety, na których wybrzmiewają różne gatunki muzyczne. Na dużej scenie dodatkowo odbywają się koncerty z muzyką na żywo. Mamy również do dyspozycji obszerny bar ze świetną obsługą barmańską, która specjalizuje się w unikatowych drinkach oraz dwie sale VIP. Lokal może pochwalić się także nowoczesnym oświetleniem oraz nagłośnieniem z najwyższej półki, które w niczym nie ustępuje najlepszym europejskim klubom. Regularnie odbywają się tutaj również imprezy, na które zapraszani są rozmaici artyści.

2. Memories Club

Memories Club znajduje się przy ulicy Królewieckiej 12. To jeden z najlepszych nocnych klubów w Płocku, który dla wielu mieszkańców stał się obowiązkowym punktem programu każdego weekendu. Goście mają do dyspozycji obszerny bar i ekipę, która przygotowuje najlepsze drinki w okolicy. Panuje tutaj przyjazna atmosfera, a za świetną zabawę zawsze odpowiada jeden z zaproszonych DJ-ów. To idealna przestrzeń dla osób, które pragną zaserwować sobie i bliskim niezapomnianą imprezę.

3. BAR ROCK 69

Bar Rock 69 nie jest typowym klubem nocnym, a mimo tego i tak dla wielu mieszkańców Płocka stał się przystanią, w której warto rozpocząć swoje weekendowe przygody. To świetnie wyposażony pub, w którym regularnie odbywają się koncerty z muzyką na żywo. Bezpretensjonalny wystrój sprawia, że każdy czuje się w tym miejscu wyjątkowo dobrze. Zdecydowanie warto zajrzeć, jeżeli tylko zaliczamy się do grona entuzjastów dobrej muzyki i jeszcze lepszej atmosfery.

4. The Queen

The Queen to kolejne miejsce na mapie Płocka, które śmiało można odwiedzić w piątkowy lub sobotni wieczór i jednocześnie zawsze załapać się na świetną imprezę. Lokal utrzymany w nowoczesnym stylu. Posiada dobrej jakości oświetlenie, które wprowadza klubowy nastrój. Za atmosferę odpowiadają DJ-e, którzy mają w zwyczaju w mgnieniu oka zapełniać cały parkiet. Na słowo uznania zasługuje również ekipa barmańska, która dokłada wszelkich starań, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.

5. Enklava

Enklava mieści się przy ulicy Okrzei 1A. Miejsce znane i lubiane przez mieszkanców, a także lokalizacja, która od wielu lat kojarzy się z klubami muzycznymi. Enklava to nowoczesny lokal odznaczający się najwyższymi standardami. W centralnej części znajduje się wspaniale podświetlony bar, a wygodne półokragłe loże są rozmieszczone nieopodal. Goście mają do dyspozycji świetną ekipę barmańską, która będzie w stanie przygotować nawet najbardziej wymyślne drinki. W weekendy króluje tutaj muzyka klubowa, która z pewnością zachęci gości do niezwłocznego udania się na parkiet.

6. Ambra Club

Ambra Club znajduje się w pobliskim Blichowie pod numerem 42. To bez wątpienia miejsce, które warto odwiedzić, będąc w pobliżu w piątkowy wieczór. To wyjątkowe miejsce funkcjonuje od lat dziewięćdziesiątych i bezustannie jest udoskonalane, by spełniać standardy narzucane przez najlepsze kluby w Polsce. To obszerna przestrzeń, która przyciąga doskonałą klubową muzyką i nowoczesnym wystrojem wnętrza. Goście mają do dyspozycji wielki parkiet i najlepszych DJ-ów w okolicy.

7. Klub Kontrast

Klub Kontrast znajduje się w pobliskim Sochaczewie przy ulicy 15 Sierpnia 83. To miejsce jedyne w swoim rodzaju, ktore skupia się przede wszystkim na promowaniu zachwycającego jazzu i soczystego bluesa. Ten wyjątkowy klub muzyczny regularnie organizuje imprezy w towarzystwie zachwycających muzyków, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Jest to bez wątpienia miejsce, które powinien odwiedzić każdy entuzjasta tych gatunków muzycznych.

8. Club 77. Kalińska M.

To kolejne miejsce na mapie Sochaczewa, które warto wziąć pod uwagę. Nie jest to klub muzyczny, a pub, choć imprezy w tym miejscu uchodzą za najlepsze w okolicy. Nie bez powodu mówi się, że to kultowy lokal, który już zdążył zapisać się w historii miasta. Znajduje się przy ulicy Warszawskiej 60. Dla wielu mieszkańców Sochaczewa 77 stanowi miejsce, w którym rozpoczyna się udany weekend. Wewnątrz zawsze panuje świetna atmosfera, której po prostu nie sposób się oprzeć. Na najwyższe słowo uznania zasługuje ekipa barmańska, która jest w stanie trafić w gusta nawet najbardziej wybrednych i wymagających gości.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *