Polska

7 Najlepszych Klubów Tanecznych w Płocku

Płock to przepięknie usytuowane miasto znajdujące się w województwie mazowieckim. Częściowo leży w Kotlinie Płockiej, a częściowo na Pojezierzu Dobrzyńskim. Miasto słynie przede wszystkim z największych zbiorów secesji. Turyści przybywają tutaj również z innych względów.

Sporą atrakcją jest ogród zoologiczny oraz nieoceniona Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP. Oferta turystyczna zdaje się z roku na rok rozrastać, sprawiając tym samym, że Płock zyskuje coraz większe zainteresowanie mieszkańców z innych zakątków Polski. Równie ciekawie przedstawia się oferta związana z życiem nocnym. W Płocku nie brakuje miejsc, które w weekendowe wieczory zamieniają się w prawdziwe epicentra świetnej zabawy. Jakie miejsca warto odwiedzić? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Klub Kino

fot. fb.com/klub.kino.plock

Klub Kino znajduje się przy ulicy Grodzkiej 6. Lokal z powodzeniem prosperuje od przeszło dwóch dekad, serwując mieszkańcom i przyjezdnym niezapomniane imprezy. Trzeba przyznać, że to jeden z największych klubów muzycznych w tym pięknym nadwiślańskim mieście. Na gości czekają aż dwa sporej wielkości parkiety, na których wybrzmiewają różne gatunki muzyczne. Na dużej scenie dodatkowo odbywają się koncerty z muzyką na żywo. Mamy również do dyspozycji obszerny bar ze świetną obsługą barmańską, która specjalizuje się w unikatowych drinkach oraz dwie sale VIP. Lokal może pochwalić się także nowoczesnym oświetleniem oraz nagłośnieniem z najwyższej półki, które w niczym nie ustępuje najlepszym europejskim klubom. Regularnie odbywają się tutaj również imprezy, na które zapraszani są rozmaici artyści.

2. Memories Club

fot. fb.com/memoriesplock

Memories Club znajduje się przy ulicy Królewieckiej 12. To jeden z najlepszych nocnych klubów w Płocku, który dla wielu mieszkańców stał się obowiązkowym punktem programu każdego weekendu. Goście mają do dyspozycji obszerny bar i ekipę, która przygotowuje najlepsze drinki w okolicy. Panuje tutaj przyjazna atmosfera, a za świetną zabawę zawsze odpowiada jeden z zaproszonych DJ-ów. To idealna przestrzeń dla osób, które pragną zaserwować sobie i bliskim niezapomnianą imprezę.

3. BAR ROCK 69

fot. fb.com/rock69plock

Bar Rock 69 nie jest typowym klubem nocnym, a mimo tego i tak dla wielu mieszkańców Płocka stał się przystanią, w której warto rozpocząć swoje weekendowe przygody. To świetnie wyposażony pub, w którym regularnie odbywają się koncerty z muzyką na żywo. Bezpretensjonalny wystrój sprawia, że każdy czuje się w tym miejscu wyjątkowo dobrze. Zdecydowanie warto zajrzeć, jeżeli tylko zaliczamy się do grona entuzjastów dobrej muzyki i jeszcze lepszej atmosfery.

4. Enklava

fot. fb.com/enklavaklub

Enklava mieści się przy ulicy Okrzei 1A. Miejsce znane i lubiane przez mieszkanców, a także lokalizacja, która od wielu lat kojarzy się z klubami muzycznymi. Enklava to nowoczesny lokal odznaczający się najwyższymi standardami. W centralnej części znajduje się wspaniale podświetlony bar, a wygodne półokragłe loże są rozmieszczone nieopodal. Goście mają do dyspozycji świetną ekipę barmańską, która będzie w stanie przygotować nawet najbardziej wymyślne drinki. W weekendy króluje tutaj muzyka klubowa, która z pewnością zachęci gości do niezwłocznego udania się na parkiet.

5. Ambra Club

fot. fb.com/Ambraclub

Ambra Club znajduje się w pobliskim Blichowie pod numerem 42. To bez wątpienia miejsce, które warto odwiedzić, będąc w pobliżu w piątkowy wieczór. To wyjątkowe miejsce funkcjonuje od lat dziewięćdziesiątych i bezustannie jest udoskonalane, by spełniać standardy narzucane przez najlepsze kluby w Polsce. To obszerna przestrzeń, która przyciąga doskonałą klubową muzyką i nowoczesnym wystrojem wnętrza. Goście mają do dyspozycji wielki parkiet i najlepszych DJ-ów w okolicy.

6. Klub Kontrast

fot. fb.com/p/Klub-Kontrast-100063795992880

Klub Kontrast znajduje się w pobliskim Sochaczewie przy ulicy 15 Sierpnia 83. To miejsce jedyne w swoim rodzaju, ktore skupia się przede wszystkim na promowaniu zachwycającego jazzu i soczystego bluesa. Ten wyjątkowy klub muzyczny regularnie organizuje imprezy w towarzystwie zachwycających muzyków, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Jest to bez wątpienia miejsce, które powinien odwiedzić każdy entuzjasta tych gatunków muzycznych.

7. Club 77. Kalińska M.

Zdjęcie ilustracyjne | Nathz Guardia. Unsplash

To kolejne miejsce na mapie Sochaczewa, które warto wziąć pod uwagę. Nie jest to klub muzyczny, a pub, choć imprezy w tym miejscu uchodzą za najlepsze w okolicy. Nie bez powodu mówi się, że to kultowy lokal, który już zdążył zapisać się w historii miasta. Znajduje się przy ulicy Warszawskiej 60. Dla wielu mieszkańców Sochaczewa 77 stanowi miejsce, w którym rozpoczyna się udany weekend. Wewnątrz zawsze panuje świetna atmosfera, której po prostu nie sposób się oprzeć. Na najwyższe słowo uznania zasługuje ekipa barmańska, która jest w stanie trafić w gusta nawet najbardziej wybrednych i wymagających gości.