Polska

Zbójnicka Kryjówka Horror House w Zakopanem

  Horror house

Nie zawsze masz ochotę chodzić po górach będąc w Zakopanem. Czasami pogoda nie jest zbyt dobra na chodzenie po górach. Czasami człowiek może być zmęczony wspinaczkami z poprzedniego dnia. Dlatego warto przyjrzeć się pewnej atrakcji która znajduje się w samym centrum Zakopanego.

Na Krupówkach 60 znajdziemy miejsce o nazwie Zbójnicka Kryjówka. Poczujemy tutaj mroczny klimat, zobaczymy liczne eksponaty oraz efekty wizualne, dzięki czemu poczujemy dreszcz emocji. Jest to jeden z najlepszych horrorów, przez które kiedykolwiek przejdziesz.

W tym miejscu przestraszyć może wszystko – dekoracje, muzyka, dźwięki czy mroczne gadżety.

Odwiedzający przejdą kilka pokoi, w których czekają na nich przerażające sceny rodem z horroru. Mroczny klimat powstał dzięki wykorzystaniu specjalnej scenografii, która powstała dzięki inspiracjom najpopularniejszymi horrorami, które kiedyś można było oglądać na dużym ekranie.

Horror House

Harnasiowy Dom Strachów to ciekawa rozrywka, która cieszy się sporą popularnością na całym świecie, wśród dzieci jak i dorosłych.

Twoi przyjaciele i Ty jesteście nieustraszeni? Przyjdź tutaj i spróbuj tej atrakcji.

Tego typu miejsca można znaleźć w wesołych miasteczkach. Osoby odwiedzające ten dom strachów przenoszą się do świata niczym z horroru i ich zadaniem jest przejście przez przygotowaną trasę, pełną przerażających niespodzianek.

Można tutaj spędzić ciekawie czas z rodziną lub znajomymi.

Przybyliśmy tutaj grupą 5 osób i każdy z nas otrzymał mocną dawkę adrenaliny. Nie spodziewaliśmy się, że napięcie będzie trwało od początku, aż do opuszczenia tego miejsca.
horror
To było naprawdę niesamowite, że jest tak wiele pokoi z tymi wszystkimi dekoracjami. Naprawdę polecam tę zabawę nie tylko dla miłośników horroru, ale dla wszystkich, którzy kochają dodatkowe dawki adrenaliny i dobrą zabawę. Dziękuję Zbójnickiej Kryjówce za ten pamiętny horror show.

Harnasiowy Dom Strachów ze względu na swoją idealną lokalizację umożliwia gościom dostęp do licznych innych atrakcji Krupówek w najbliższej okolicy.

Wstęp dla dzieci poniżej 12 roku życia tylko za zgodą rodziców.

Bilet: 10 zł

Adres: Krupówki 60, 34-500 Zakopane

Telefon: +48 502 799 444

Facebook: https://www.facebook.com/Harnasiowy-Dom-Strachów-Zakopane-179147509636420/

Godziny otwarcia: 10:00 – 22:00 (7 dni w tygodniu)

mapa
materiał partnera