Ciekawostki

10 Najlepszych Atrakcji na Wesele

stół na weselu

Oczywistym jest, że wesele to jedno z najważniejszych w życiu wydarzeń. To również impreza, którą dopina się na ostatni guzik również ze względu na gości, którym pragniemy zapewnić maksymalny poziom zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Nie może wobec tego brakować różnego rodzaju atrakcji, którymi zaskoczymy naszych gości.

1. Pokazy dronów

Ostatnimi laty coraz większym zainteresowaniem cieszą się pokazy dronowe, czyli podniebne akrobacje latających urządzeń, dzięki którym będziemy mogli stworzyć unikatowe wzory na niebie.

2. Aparaty z natychmiastowymi zdjęciami

Zakup jednorazowych aparatów fotograficznych to nowy sposób na upamiętnienie pięknych chwil. W tym jednak wypadku odpowiedzialność spoczywa na naszych gościach, którzy będą mogli wczuć się w rolę profesjonalnego fotografa.

3. Fotobudka

Prawdziwym krzykiem mody są fotobudki wraz z akcesoriami, które umożliwiają wcielanie się w rolę ulubionych bohaterów filmowych i nie tylko. Z całą pewnością jest to atrakcja, w którą warto zainwestować. Gwarantują świetną zabawę i cudowne pamiątki.

4. Videobudka

Kolejnym rozwiązaniem, które dopiero wchodzi na rynek jest videobudka. Działa na podobnych zasadach, co fotobudka, aczkolwiek umożliwia rejestrowanie filmów.

5. Mobilny barman

Wiele osób decyduje się na profesjonalnego mobilnego barmana. Trzeba przyznać, że to doskonały pomysł i pełna gwarancja usług z najwyższej półki. Można tym samym zastanowić się nad Flair Show, czyli spektakularnym pokazem barmańskim.

6. Bar piwny

Coraz częstszym wyborem jest również bar piwny. Możliwości jest wiele, choć sporym uznaniem cieszą się bary w stylu retro, zapewniające dostęp do różnych gatunków piwa. Dla smakoszy tego trunku jest to opcja obowiązkowa.

7. Czekoladowe fontanny

Mogłoby się wydawać, że czekoladowe fontanny to już przeżytek. Okazuje się jednak, że w dalszym ciągu są jednym z najważniejszych elementów na polskich weselach. Nic w tym dziwnego. Świeże owoce zanurzone w pysznej czekoladzie to doskonała propozycja dla wszystkich gości.

8. Profesjonalny barista

Sporym zainteresowaniem cieszą się również usługi profesjonalnego baristy. Żyjemy w kraju, w którym większość ludzi nie wyobraża sobie dobrego dnia bez wypicia filiżanki doskonałej kawy. Barista na weselu to gwarancja na pyszną kawę!

9. Pokaz ogni

Pragnąc zrobić wrażenie na swoich gościach, wiele młodych par decyduje się na pokaz ogni. Wykonany przez profesjonalną grupę, która wzbogaci go atrakcyjnym tańcem, będzie doskonałym źródłem rozrywki i wspaniałym widowiskiem.

10. Stand-uperzy

Choć wydaje się to dosyć ekstrawaganckim pomysłem, to jednak coraz częstszymi gośćmi na weselach są stand-uperzy. Chwila niekontrolowanego śmiechu i dobrego poczucia humoru to coś, co zawsze sprawdzi się na weselach.