Ciekawostki

11 najlepszych miejsc na urodziny dla dziecka w plenerze w Gdańsku 🧒

Urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie, które bez wątpienia warto świętować. Jeśli planujesz niezapomnianą imprezę dla swojej pociechy, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. W kolejnych akapitach znajdziesz kilka najlepszych propozycji, jeśli chodzi o miejsca na urodziny dla dziecka w plenerze w Gdańsku. Zapraszamy do lektury.

Najlepsze miejsca na urodziny w plenerze w Gdańsku

Gdańsk to bez wątpienia miasto, które jest pełne atrakcji. Dzięki temu nietrudno zorganizować tutaj ciekawą imprezę urodzinową dla swojej pociechy. Oto najlepsze miejsca na urodziny w plenerze w Gdańsku i okolicy:

1. Zwierzaki Nad Potokiem – dzieci zobaczą zwierzątka, które będą mogły nakarmić i głaskać. Terem mini zoo ma 3 hektary. Można otrzymać teren na wyłączność, kiedy mini zoo jest zamknięte lub zorganizować urodzinki w godzinach otwarcia mini zoo pod zarezerwowaną wcześniej wiatą. Można korzystać z ogniska i dostępna jest jazda na kucyku dla dzieci. Na życzenie otrzymujemy termos z gorącą z wodą, by zrobić herbatę i kawę. Na miejscu są również 2 place zabaw.

2. Park zabaw przy parku Oruńskim – ten plac zabaw jest podzielony na cztery części, a obok jest także siłownia na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz zorganizować aktywne i ciekawe urodziny dla swojej pociechy, ten plac zabaw sprawdzi się bardzo dobrze. Jest tutaj wiele obiektów, które dostarczą dzieciom świetnej zabawy.

3. Kraina Zabaw – to kolejny dobrze wyposażony plac zabaw w Gdańsku. To dobra rozrywka dla każdego malucha, a więc warto zorganizować tutaj urodzinową atrakcję dla swojego dziecka i jego gości. Sprawdź i przekonaj się, że naprawdę warto się tutaj wybrać.

4. Plac zabaw na plaży – ten obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Jantarowej 7a i przyciąga wielu miłośników dobrej zabawy. Plac wyposażony jest w różnego rodzaju atrakcje dla dzieci, które są gwarancją doskonałej zabawy. Czas spędzony na tak dobrze wyposażonym placu zabaw na pewno będzie niezapomniany.

5. Park Oliwski im. Adama Mickiewicza – to dobra propozycja dla tych, którzy lubią spacery. Tak naprawdę w parku można zorganizować wiele atrakcji. Okazuje się, że wszystko co jest potrzebne to odrobina wyobraźni. Dzięki niej można stworzyć plan doskonałych urodzin dla swojej pociechy.

6. Park Przymorze – tutaj również można ciekawie zorganizować czas dzieciom. Z pewnością można powiedzieć, że jest to jeden z najpiękniejszych parków w Gdańsku. Wybierz się tutaj z dzieckiem i przekonaj się, że naprawdę warto tutaj być.

7. Zielony Staw – w tym miejscu dostępne są altany i palenisko, dzięki czemu można zorganizować tutaj grilla. Okoliczne tereny zielone są duże, a więc można zorganizować ciekawe zabawy dla dzieci. Wystarczy zadbać także o przekąski na grilla i orzeźwiające napoje i przepis na udane urodziny na świeżym powietrzu gotowy.

8. Podleśna Polana – w tym miejscu także można skorzystać z grilla, dostępne są wygodne w użytkowaniu konstrukcje metalowe. Podobnie jak w przypadku poprzedniej propozycji, także tutaj można zorganizować świetne urodziny dla swojej pociechy. Sprawdź i przekonaj się, że naprawdę warto tutaj być.

9. Park Reagana – palenisko i polana piknikowa dostępna w tym miejscu to świetne miejsce na urodzinowego grilla. Warto się tutaj wybrać, aby zadbać o relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu. W takich warunkach doskonale będą bawić się nie tylko dzieci, ale także rodzice.

10. Port Brzeźno, park linowy – świetna propozycja dla małych pociech, które lubią spędzać czas aktywnie i cenią sobie podejmowanie różnych wyzwań. Park linowy to gwarancja świetnej zabawy, która pozostawi po sobie miłe wspomnienia.

11. Park linowy w Zoo Oliwa – kolejny ciekawy park, który zapewni moc rozrywki dla dzieci. Ruch na świeżym powietrzu na pewno spodoba się dzieciom. Po takiej przygodzie warto wybrać się na smaczne jedzenie do ulubionej restauracji.

Urodziny dla dziecka w Gdańsku – moc ciekawych możliwości

Okazuje się, że w Gdańsku jest wiele możliwości, jeśli chodzi o urodziny na świeżym powietrzu. Warto postawić na taką imprezę urodzinową, aby zapewnić dzieciom dawkę zdrowego ruchu na świeżym powietrzu. Trzeba jednak pamiętać, aby w tym przypadku mieć opracowany dobry plan awaryjny. Urodziny na świeżym powietrzu mają bowiem wiele zalet, ale także mają pewną wadę. Korzystając z takiego rozwiązania, nie można mieć stuprocentowej pewności, jeśli chodzi o pogodę. Najbezpieczniej imprezę urodzinową na świeżym powietrzu jest organizować latem lub późną wiosną. Nie rezygnuj jednak z tego pomysłu, gdyż zabawa na świeżym powietrzu to dobry sposób na niezapomnianą imprezę urodzinową dla Twojego dziecka. Moc atrakcji sprawi, że wydarzenie będzie udane.