10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Tychach

urodziny dla dzieci tychy

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka i jego przyjaciół to wielkie wyzwanie. Jak połączyć dobrą opiekę i beztroską zabawą? Na jakie atrakcje postawić? Takie pytania zadaje sobie wielu opiekunów. Na szczęście w Tychach rodzice mogą liczyć na profesjonalne wsparcie. W jakich miejscach można urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dzieci?

1. Park Wodny Tychy

Urodziny w Parku Wodnym to możliwość wynajęcia sali urodzinowej, mieszczącej się tuż przy strefie z basenami dla najmłodszych. W trakcie takiego przyjęcia dzieci mogą spędzić razem czas na dobrej zabawie w wodzie, mogą się też nacieszyć smakiem ulubionych przekąsek. Nad wszystkim czuwa animator, dzięki któremu każdy maluch będzie mógł bezpiecznie pluskać się w wodzie.

2. Ninja Park Jumpownia

Ninja Park Jumpownia to miejsce, w którym wszystko kręci się wokół trampolin. Czeka tu m.in. trampolina sportowa, strefa dla dzieci, baseny z gąbkami oraz wielka poducha powietrzna. Takie atrakcje sprawiają, że przyjęcie urodzinowe dostarczy małym gościom niezapomnianych wrażeń. Jak wygląda taka impreza? Podstawa to zabawa na trampolinach oraz przerwy na poczęstunek i dodatkowe atrakcje, o które zadba doświadczony animator.

3. Paintball Tychy – Pole paintballowe

Czy gra w paintballa może okazać się dobrym pomysłem na urodziny? Tak! Dla tych dzieci, które lubią ruch i gry zespołowe, taka rozrywka może się okazać rewelacyjnym sposobem na uczczenie swych urodzin. Kto może skorzystać z takich oferty? Każde dziecko powyżej 8 roku życia, które – pod czujnym okiem animatora – chce zmierzyć się z ciekawymi zadaniami.

4. Grota Solna „Świat Solny”

Groty solne cieszą się coraz większym powodzeniem, a ich oferta jest coraz ciekawsza. W Tychach tradycyjna grota solna została poszerzona o takie atrakcje, jak kawiarenka i solna bawialnia dla dzieci. W takim miejscu można miło spędzić czas, można też zorganizować niezwykłe  przyjęcie dla małego solenizanta.

5. Tyski VR Salon Wirtualnej Rzeczywistości

Tyski VR Salon Wirtualnej Rzeczywistości to wymarzone miejsce dla młodych miłośników gier i symulatorów. W tym miejscu można brać udział w wyścigach samochodowych, można też wędrować po świecie dzięki bieżni Virtuix Omni. Wybór gier i zabaw jest spory, dzięki czemu salon stał się jednym z najlepszych miejsc na urodziny dla wszystkich fanów gamingu (bez względu na wiek).

6. AR.Creative

AR.Creative to miejsce idealne dla dzieci zainteresowanych kreatywnymi zajęciami, robotyką oraz pracami ręcznymi (szyciem, tworzeniem ciekawych przedmiotów z tkaniny i papieru). W tym miejscu można brać udział w ciekawych warsztatach, można też urządzać przyjęcia urodzinowe. Tematem przewodnim takiej imprezy może stać się robotyka, wielkim powodzeniem cieszą się też przyjęcia urodzinowe skupione na modzie.

7. 4Kids Centrum Rozrywki

4Kids Centrum Rozrywki to popularna sala zabaw, w której można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Dobra organizacja, smaczne przekąski, duża sala i opieka animatorów – oto główne powody, dla których warto wybrać to miejsce.

8. Sala Zabaw Małolatek

Małolatek to sala zabaw, w której dzieci poniżej 11 roku życia mogą spędzać czas na trampolinach, zjeżdżalniach oraz zabawach na interaktywnej podłodze. Czekają tu również sale urodzinowe, w których mali solenizanci mogą spędzić czas w towarzystwie swych przyjaciół. Można tu skorzystać z kilku pakietów urodzinowych, np. Wesołego Juniorka” do dzieci do 4 roku życia lub „Przebojowego Małolatka” dla dzieci nieco starszych. Dyskoteka, urodziny z Kołem Fortuny lub Bajkowy Bohaterem – oto kolejne propozycje na idealne urodziny.

9. Psotnikowo Sala Zabaw

Psotnikowo to kolejne miejsce w Tychach, które pozwala maluchom spędzić czas na dobrej i bezpiecznej zabawie. Piankowe klocki o wielkich rozmiarach, skocznie i samochodziki – oto wybrane propozycje dla kreatywnych i aktywnych maluchów. Można tu również zorganizować przyjęcie z poczęstunkiem i takimi animacjami, jak malowanie buziek, skręcanie baloników lub robienie brokatowych tatuaży.

10. Sala Zabaw Podwodny Świat

Podwodny Świat to popularna sala zabaw, w której można zorganizować udane przyjęcie urodzinowe. Uroczysty poczęstunek, zabawa z animatorem – oto oferta, z jakiej można skorzystać w tym miejscu. Bogaty wybór przekąsek i atrakcji sprawi, że impreza zorganizowana w tym miejscu okaże się dla maluchów idealnym rozwiązaniem.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.