7 Najlepszych Sal Zabaw dla Dzieci w Gdyni 🤸‍♂️

sala zabaw gdynia

Śmiało można powiedzieć, że sala zabaw to miejsce godne odwiedzenia. Dobrze wyposażony obiekt jest pełen atrakcji, które nie tylko bawią, ale także uczą i wpływają korzystnie na rozwój dziecka. Które miejsca w Gdyni są godne polecenia? W tym artykule znajdziesz 7 sal zabaw, które warto odwiedzić.

Gdynia to miejsce pełne atrakcji dla osób w każdym wieku. Jeśli chodzi o najmłodszych, warto polecić te następujące sale zabaw:

1. Amazonia – sala zabaw zlokalizowana przy ulicy Świętojańskiej 133. Jest to jeden z najpopularniejszych tego rodzaju obiektów w Gdyni. Amazonia oferuje wiele ciekawych atrakcji takich jak wyjątkowa konstrukcja zabawowa, strefa malucha, amazońska chata.

Znajduje się tutaj także Bistro Szama i bar, a więc po wyczerpującej zabawie można wrzucić coś na ząb. Warto wspomnieć także o możliwości zorganizowania imprezy urodzinowej dla dziecka.  Więcej informacji na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej obiektu.

2. Bajkolandia – znajduje się przy ulicy Księdza Gabriela Władysławskiego 14. Jest to wyjątkowe miejsce, które spodoba się szczególnie maluchom pragnącym poczuć się jak w bajce. W Bajkolandii można także zorganizować pełną atrakcji imprezę urodzinową, co jest dużą zaletą.

Warto wspomnieć też o restauracji, która oferuje menu pełne pożywnego i smacznego jedzenia zarówno dla rodziców i opiekunów, jak i dzieci. Sprawdź stronę internetową Bajkolandii, aby uzyskać dostęp do najważniejszych informacji na temat wyjątkowej oferty tego obiektu.

3. Sala Zabaw Filiko – obiekt zlokalizowany przy ulicy Powstania Śląskiego 4A. Obiekt oferuje wiele ciekawych atrakcji dla dzieci takich jak zjeżdżalnia, basen z kulkami. Znajduje się tutaj także przytulna kawiarnia, w której rodzice i opiekunowie mogą nieco odpocząć i poczekać na swoje pociechy.

Sala Zabaw Filiko to również świetne miejsce na urodziny tematyczne. Warto wspomnieć również o tym, że w tym miejscu funkcjonuje klub malucha, czyli ciekawa alternatywa dla przedszkola i żłobka. Więcej przydatnych informacji na temat oferty Sali Zabaw Filiko znajdziesz na stronie internetowej obiektu.

4. Fun Park – Centrum Zabaw dla Dzieci znajduje się przy ulicy Kazimierza Górskiego 2. Jest to wyjątkowo klimatyczny plac zabaw dla dzieci, które nie lubią się nudzić. Dostępne są tutaj atrakcje takie jak zamek z labiryntami czy strefa malucha z pojazdami crazy-cars.

Fun Park oferuje także możliwość zorganizowania ciekawej imprezy urodzinowej. Warto śledzić aktualne informacje zamieszczane w aktualnościach na stronie, organizowane są bowiem wiele ciekawych wydarzeń takich jak Bal Mikołajkowy czy Imprezka Halloweenowa.

5. Family World – nie jest to typowa sala zabaw, ale miejsce również godne polecenia. Centrum zabawy i rozrywki znajduje się przy ulicy Pułkownika Stanisława Dąbka 338. Plac zabaw jest kolorowy i wyposażony w wiele ciekawych obiektów. Jeśli Twoja pociecha lubi dobrą zabawę, jest to doskonałe miejsce.

Warto wspomnieć, że Family World to dobra lokalizacja na wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Można zorganizować tutaj także dobrą imprezę z okazji Dnia Dziecka, Andrzejek lub inną imprezę tematyczną. Family World to miejsce dla każdego, kto nie lubi się nudzić i siedzieć w miejscu. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Family World.

6. EduFun – nie jest to typowa sala zabaw, ale Centrum Interaktywnej Rozrywki, które także warto odwiedzić. Obiekt znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 30. EduFun to doskonała opcja, jeśli chcesz przekonać swoje dziecko, że nauka nie musi być nudna, a może być bardzo ciekawa. Na terenie obiektu poza dobrze wyposażoną salą zabaw znajduje się również strefa gier i zabaw, gdzie można na przykład zagrać w gry planszowe lub zobaczyć wielkie domino.

W EduFun odbywają się także kreatywne warsztaty, dzięki którym dzieci mogą eksperymentować i odkrywać otaczający je świat jeszcze lepiej niż na co dzień. W tym miejscu można także zorganizować imprezę urodzinową, warto sprawdzić także ofertę wyjątkowych półkolonii. Sprawdź stronę internetową EduFun, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty.

7. JUMPCITY – kolejne miejsce, w którym można się bawić doskonale. Park trampolin jest zlokalizowany przy ulicy Inżyniera, Tadeusza Wendy 7/9. Wystarczy wygodny strój i antypoślizgowe skarpetki, aby móc świetnie się bawić i wykorzystać możliwości trampolin, torów przeszkód i innych atrakcji.

JUMPCITY oferuje także zajęcia dla najmłodszych, podczas których dzieci uczą się budowania relacji oraz pracy w grupie, a także rozwijają inteligencję emocjonalną. W parku trampolin można też zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka, dostępne są różne pakiety, a więc na pewno znajdziesz taki, który okaże się najlepszy w Waszym przypadku. Więcej informacji na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej JUMPCITY.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *