5 Najlepszych Restauracji Meksykańskich w Poznaniu 2023

meksykańskie jedzenie

Meksykańskie jedzenie stało się bardzo popularne w naszym kraju. Polacy zaczęli uwielbiać ostrość dań, nachosy, tacos. Z tego powodu zaczęło powstawać mnóstwo knajp, które specjalizują się właśnie w takim jedzeniu. Na terenie Poznania znajdziemy ich ogromną ilość, jednak którą wybrać najlepiej? Przychodzimy z odpowiedzią! Poznajcie 5 najlepszych restauracji meksykańskich na terenie miasta Poznań.

1. Restauracja The Mexican – Kuchnia meksykańska

W tej restauracji panuje niepowtarzalna atmosfera, którą goście uwielbiają i dlatego właśnie wybierają właśnie to miejsce, aby zjeść kultowe dania meksykańskie. Kolorowy wystrój, fontanna na środku ogródka ze stolikami, oddaje klimat Meksyku w pełni. Już sama brama wejściowa jest swego rodzaju teleportacją do tego wiecznie wesołego i imprezowego państwa. Dania podawane są w dużych porcjach, które adekwatne są do ceny. Ważna jest również ich jakość, o którą szef kuchni niesamowicie dba. Składniki, z których potrawy są wykonywane, zawsze są świeże. „The Mexican” znajdziesz przy ulicy Kramarskiej 19.

2. Restauracja Mamasitas – Kuchnia meksykańska

Nieco bardziej stonowana w wystroju meksykańska knajpa, jednak oddaje ona klimat spokojniejszych dzielnic Meksyku. „Mamasitas” to idealne miejsce na orientalny obiad z rodziną, czy wieczorny wypad ze znajomymi na miasto. W menu znajdują się tutaj tradycyjne potrawy meksykańskie jak tacos, czy burritos. Są również opcje potraw wegetariańskich. Dla osób pełnoletnich poleca się tutaj świetne margaritas, które są czołowym napojem alkoholowym na terenie Meksyku. Obsługa jest bardzo doświadczona i profesjonalna, co jest dużym plusem w lokalu. Miejsce to znajduje się przy ulicy Stanisława Taczaka 24.

3. Amigos Mexican Restaurant – Kuchnia meksykańska

Kolorowe wnętrze i różnego rodzaju malunki na ścianach oddają idealnie atmosferę meksykańskich miast. Miejsce to wybierane jest przez mieszkańców oraz turystów bardzo często, nie ma w tym nic dziwnego. Wyśmienite dania, w niewielkich cenach, to z pewnością ogromny plus tej restauracji, który przyciąga tłumy. O stolik można być jednak spokojnym, obsługa lokalu przyjmuje rezerwacje przez numer telefonu, który podany jest na ich stronie internetowej. Wspaniała atmosfera przenosi odwiedzających myślami do radosnego państwa. Restauracja znajduje się przy ulicy Wielkiej 27/29.

4. Taco Jesus Mexican Restaurant – Kuchnia meksykańska

Restauracja ta ma swój niepowtarzalny klimat i jest bardzo zadbana, goście uważają ją za czystą i przyjemną. Wystrój robi tutaj ogromną robotę, ale także miła i doświadczona obsługa jest ogromną zaletą. W karcie znajdziesz tradycyjne dania oraz napoje kuchni meksykańskiej. Potrawy zawsze przygotowywane są na miejscu, podawane estetycznie na pięknej porcelanie. Lokal znajduje się przy ulicy Żydowskiej 27/1.

5. Restauracja LA PAPAYA – Kuchnia meksykańska

Rodzinna atmosfera jest zaletą, dzięki której restauracja zawsze tętni życiem, jak sam Meksyk. Oddaje to idealnie klimat państwa. Dania są przepyszne, podawane estetycznie, co dla oczu klientów jest maksymalnie ważne. Miejsce to swoje położenie znalazło przy ulicy Szamarzewskiego 8.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.