10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Szczecinie

urodziny dla dzieci szczecin

Jeśli planujesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka, to przygotowaliśmy dla Ciebie listę 10 miejsc, które warto sprawdzić w Szczecinie. Spraw, aby urodziny twojego dziecka były niezapomnianym przeżyciem.

1. Pleciuga

Jeśli twoje dziecko uwielbia teatr lub zajęcia artystyczne, to urodziny w Pleciudze będą tymi wymarzonymi. Warsztaty teatralne, scenograficzne i reżyserskie to oferta, którą przygotowała dla Was Teatr Lalek Pleciuga.

2. Warsztatownia

Warsztatowania przygotuje dla Was urodziny jak z bajki. Jeśli twoje dziecko jest fanem Harrego Pottera, Elzy lub innego superbohatera to idealnie trafiliście. Przygotuj urodziny na swoją miarę.

3. v

Tematyczna zabawa w piratów lub Neptuna to wspaniała zabawa oraz nauka pływania w jednym. Urodziny podzielone są na dwie części, pierwsza to zabawa w basenie pod okiem instruktora i ratownika. A druga część, to impreza pod okiem animatorek.

4. Akademicki Ośrodek Jeździecki

Jeśli twoje dziecko uwielbia konie i chce nauczyć się na nich jeździć, to zorganizuj urodziny w Akademickim Ośrodku Jeździeckim. Impreza urodzinowa jest podzielona na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy opieki nad końmi oraz krótkiej przejażdżki, a druga to zabawa przy ognisku.

5. Akademia Tańca Grycmacher

A może wybierzesz taneczne urodziny? To idealna zabawa dla dziewczynek, które chcą stać się sławnymi tancerkami. Impreza urodzinowa to nauka tańca przeplatana zabawami i grami.

6. VRPlanet

Wirtualna rzeczywistość to trend, który jest już zauważalny podczas imprez urodzinowych. Zorganizuj swoim dzieciom niezapomnianą przygodę w stylu gier VR.

7. Muzeum Narodowe

Urodziny w Muzeum Narodowym mogą być ciekawe! Dzięki tematyce oraz doświadczonym animatorom twoje dziecko może doskonale się bawić i jednocześnie poznawać niezwykłą historię świata.

8. MK Bowling

Urodziny w stylu amerykańskim to tylko w kręgielni. Rywalizacja pomiędzy zespołami oraz świetna zabawa i jedzenie, to coś, co znajdziesz w MK Bowling.

9. Geko – Centrum Wspinaczkowe

Jeśli twoje dziecko uwielbia aktywność fizyczną i chce sprawdzić nową aktywność, jaką jest wspinanie, to urodziny będą doskonałą okazją do przetestowania nowego hobby. Nad całym przebiegiem imprezy oraz bezpieczeństwem dzieci czuwają instruktorzy, oraz animatorzy.

10. Cyrk Zodiak

Jeśli chcesz pokazać dziecku, jak wygląda prawdziwy cyrk, w którym pracują tylko akrobaci to zorganizuj urodziny w Cyrku Zodiak. Program zawiera pokazy cyrkowe, oraz animacje i zabawy ruchowe oraz warsztaty cyrkowe, które każde z dzieci może przetestować.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.