5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Siemianowicach Śląskich

urodziny dla dzieci siemianowice śląskie

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci to wielkie wyzwanie dla rodziców. Jak zapewnić maluchom dobrą zabawę? Jak zapanować nad nimi, by zabawa nie zakończyła się przykrym wypadkiem? Na szczęście w Siemianowicach Śląskich pojawia się coraz więcej miejsc, w których można zorganizować bezpieczne i radosne urodziny dla dziecka. Jakie obiekty warto docenić?

1. Siemianowice Kręgielnia Renoma

RENOMA to popularna kręgielnia, w której można opanować tajniki gry w kręgle oraz brać udział w licznych turniejach. Można tu również zarezerwować tor i urządzić przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Dodatkową atrakcją jest tu sala bilardowa oraz bar, dzięki czemu zabawę w kręgielni można połączyć z urodzinowym poczęstunkiem.

2. Pracownia Zajęć Kreatywnych H2O

H2O to pracownia, w której mali uczestnicy warsztatów mogą robić ciekawe eksperymenty, poznając tym samym niezwykłe właściwości wody i pary wodnej. W miejscu tym można jednocześnie zorganizować przyjęcie urodzinowe dla małych naukowców. W czasie imprezy goście przebywają pod opieką Pana Majsterklepki, z którym odwiedzają wybrane stanowiska badawcze. Wspólne zajęcia to świetna zabawa i wyjątkowa lekcja fizyki, którą można połączyć z urodzinowym poczęstunkiem.

3. GUZIK Pracownia Kreatywności

GUZIK to wyjątkowa pracownia, w której maluchy mogą rozwijać swoje pasje, a jednocześnie świetnie się bawić. W tym miejscu można zorganizować udane przyjęcie urodzinowe dla dzieci, dostosowując jego tematykę do wieku malucha i jego zainteresowań. Bez względu na ostateczny scenariusz zabawy, jedno jest pewne – w GUZIKU nuda nikomu nie zagrozi.

4. MIASTECZKO Sala Zabaw

MIASTECZKO to popularna sala zabaw, w której maluchy mogą spędzić czas na wspólnej zabawie, skorzystać z opieki animatora i odpocząć w salce z poczęstunkiem. Wśród atrakcji, na jakie można postawić w tym miejscu, znajduje się m.in. robienie tatuaży wodnych, malowanie buziek oraz spotkanie z bajkowym bohaterem.

5. HOPSA Centrum Zabaw i Trampolin

Na terenie Chorzowa, tuż przy granicy z Siemianowicami, czeka HOPSA – miejsce kojarzone z doskonałą zabawą na trampolinach. Można tu zorganizować sportową zabawę z animatorem, skorzystać z salki z poczęstunkiem oraz poszerzyć imprezę o takie atrakcje, jak robienie tatuaży. Można też postawić na przyjęcie tematyczne, podczas którego mali goście będą musieli znaleźć ukryte skarby.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.