10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Siedlcach

urodziny dla dzieci siedlce

Zastanawiasz się, gdzie zabrać dziecko i gości w dniu urodzin swojej pociechy? Jeśli tak, czytaj dalej. Poniżej znajdziesz najlepsze propozycje.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Siedlcach

Urodzinowe atrakcje powinny być dostosowane do wieku i możliwości solenizanta i jego gości. W Siedlcach jest tak wiele różnorodnych atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oto 10 najlepszych miejsc:

1. Młynek

Sala zabaw znajduje się przy ulicy Sokołowskiej 157. Można skorzystać tutaj z wielu atrakcji jak na przykład zjeżdżalnie proste, tubowe i spiralne, wystrzałowe armatki pneumatyczne, cymbergaje, czy też trampolina. Jeśli chodzi o radosne świętowanie, są dostępne trzy sale: dżungla, bajkowa i morska. Więcej informacji na temat oferty możesz znaleźć na stronie internetowej obiektu.

2. Mały Inżynier

To miejsce sprawdzi się bardzo dobrze, jeśli stawiasz na naukę przez zabawę. Obiekt znajduje się przy ulicy Sokołowskiej 23/4. Imprezy urodzinowe to nie tylko szansa na świetną zabawę, ale także okazja do zdobycia nowych umiejętności praktycznych oraz wiedzy teoretycznej. Szczegóły na temat oferty dostępne są na stronie internetowej obiektu.

3. Planeta Kreatywności

Kolejna świetna propozycja dla rodziców, którzy stawiają na rozwojowe zabawy. Planeta mieści się przy ulicy Browarnej 18. Warto wspomnieć, że oferta tego miejsca jest przeznaczona nie tylko dla maluchów, ale także dla nastolatków. Można skorzystać tutaj nie tylko z zabawek takich jak klocki Lego. Warto zainteresować się także wydarzeniami. Jeśli chodzi o opcję urodzinową, w jej skład wchodzi poczęstunek, napoje, zabawy z animatorem, prezent dla solenizanta, zaproszenia, ciekawe warsztaty tematyczne.

4. Akademia Nauki

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Starowiejska 29. Dostępne są 4 tematy urodzinowe: Urodziny z Minecraftem, Urodziny z projektowaniem i drukiem 3D, Urodziny YouTube studio, Urodziny z eksperymentami chemiczno-fizycznymi. W ramach oferty jest opieka animatora, zabawy tematyczne, poczęstunek dla dzieci oraz kawa/herbata dla rodziców jubilata. Dostępne są również opcje dodatkowe.

5. Jumpout

Park trampolin zlokalizowany przy ulicy Łukowskiej 16. Spodoba się tutaj każdemu małemu fanowi aktywnej zabawy. W ramach oferty urodzinowej zapewniona jest opieka animatora/trenera, salka urodzinowa, napoje i słodkie przekąski, zastawa urodzinowa. Na stronie obiektu znajdziesz opis poszczególnych części spotkania urodzinowego.

6. Madar

Aby skorzystać z atrakcji tej sali zabaw, należy udać się pod adres: Ujrzanów 282c. Dostępne są tutaj różnorodne obiekty jak na przykład tor przeszkód, mini park linowy, zjeżdżalnia tubowa i inne. Warto zwrócić uwagę także na dostępność strefy malucha przeznaczoną dla pociech w wieku od 0 do 3 lat. Wyposażenie takie jak sprzęt stereo, telewizja cyfrowa, czy też projektor do zdjęć umożliwiają zorganizowanie udanej zabawy urodzinowej.

7. Park Wodny

Znajduje się przy ulicy Jana Pawła II . Taka atrakcja spodoba się każdemu małemu fanowi wodnych zabaw i atrakcji. Basen rekreacyjny jest wyposażony w gejzery wodne, leżanki z masażem, rwącą rzekę i inne obiekty umożliwiające relaks i zabawę. Warto wspomnieć, że na terenie obiektu znajduje się także kręgielnia i bilard. Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej Parku Wodnego.

8. Twórcze Dzieci

Studio Kreatywnej Przestrzeni zlokalizowane przy ulicy Granicznej 21. Warto zabrać tutaj solenizanta i gości, jeśli ważna jest nie tylko zabawa, ale także rozwój kreatywności i wyobraźni. W ofercie urodzinowej dostępnych jest kilka pakietów. W zależności od wybranej opcji można liczyć na zabawę z animatorem, drobny poczęstunek, warsztat, piniatę z cukierkami i inne atrakcje.

9. Kręgielnia Factory 157

Znajduje się przy ulicy Sokołowskiej 157. Dostępne są tutaj 4 tory, 2 stoły bilardowe, a także przytulna część restauracyjna. Śmiało można więc powiedzieć, że jest tutaj wszystko to, co potrzebne do udanej zabawy urodzinowej dla fanów gry w kręgle i nie tylko.

10. Tor Kartingowy Kart1

Obiekt mieści się przy ulicy Brzeskiej 170. Poczuje się tutaj dobrze każdy mały fan niezapomnianych wrażeń. Wszystko jest przygotowane w taki sposób, aby jazda była bezpieczna.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.