Polska

7 Najlepszych Pubów w Koszalinie w 2024

w pubie

Koszalin to urokliwe miasto znajdujące się w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Słynie z doskonale rozbudowanej oferty kulturalnej oraz mnogości zabytków, które przyciągają przede wszystkim miłośników historii.

Do największych atrakcji należą pięknie zlokalizowane muzeum w Koszalinie, skansen kultury jemneńskiej czy Muzeum Obrony Przeciwlotniczej. Warto jednak wiedzieć, że Koszalin to także świetne miejsce dla osób, które poszukują idealnej przestrzeni na weekendowy wieczór. Na terenie miasta znajduje się sporo klimatycznych miejsc, którym nie sposób się oprzeć. Które puby cieszą się największym uznaniem? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Pub Viking

Pub Viking znajduje się przy ulicy Adolfa Warskiego 6. Lokal odznacza się bezpretensjonalnym i nieco staroświeckim wystrojem, aczkolwiek panuje tutaj przyjazna i niezwykle otwarta atmosfera, która sprawia, że każdy czuje w tym pubie wyjątkowo dobrze.

Goście mają do dyspozycji doświadczonego barmana, który z chęcią doradzi mniej zdecydowanym klientom oraz bardzo dobrze wyposażony bar. Na miejscu znajduje się również stół bilardowy oraz innego rodzaju gry, które cieszą się wielkim zainteresowaniem.

Latem dostępny jest również ogródek z parasolkami. Pub Viking to jedno z tych miejsc, do których warto zajrzeć w poszukiwaniu idealnej przestrzeni na luźny weekendowy wieczór. Bez wątpienia spełni oczekiwania osób, które uwielbiają bezpretensjonalne puby ze świetną atmosferą.

2. Centrala Artystyczna

Centrala Artystyczna znajduje się przy ulicy Modrzewejskiej 31. Motywem przewodnim wystroju jest czysta cegła, która wprowadza świetny klimat oraz subtelne oświetlenie. Przy świetnie wyposażonym barze będzie można zamówić nie tylko doskonale przygotowane drinki, ale i wiele cenionych kraftowych piw. Niezaprzeczalnym atutem tego miejsca są również regularnie organizowane koncerty z muzyką na żywo oraz świetna oferta kulinarna. Szczególnym uznaniem cieszy się tutejsza pizza, ale również pasjonaci innych przekąsek znajdą coś dla siebie.

3. Comics Club

Comics Club to kolejne miejsce na mapie Koszalina, które warto wziąć pod uwagę, pragnąć spędzić wieczór z bliskimi w przyjemnej atmosferze i przy akompaniamencie ciekawych brzmień. Lokal znajduje się przy ulicy Józefa Piłsudskiego 11/15 i oferuje regularne koncerty z muzyką na żywo. Panuje tutaj nieco surowy i jednocześnie przytulny klimat. Goście mają do dyspozycji wygodne loże oraz świetnie zaopatrzony bar z doświadczonym personelem. Dostępne są również piłkarzyki, ale największym uznaniem cieszą się tutejsze drinki, które uchodzą za jedne z najlepszych w mieście.

4. Piwiarnia Bumerang

Piwiarnia Bumerang znajduje się przy ulicy Zwycięstwa 6A. To miejsce uwielbiane zarówno przez mieszkańców Koszalina, jak i osoby przyjezdne, które poszukują przestrzeni na udany wieczór. Goście mają do dyspozycji świetnie zaopatrzony bar. Można się tutaj delektować piwami pochodzącymi z najlepszych browarów oraz kraftowymi perełkami, które doceni każdy koneser dobrego piwa.

5. Piwiarnia „Warka”

Piwiarnia „Warka” to miejsce, które wielu osobom nie trzeba nawet przedstawiać. Sieć piwiarni znana jest niemal w całej Polsce. Koszalińska Warka znajduje się przy ulicy Władysława Andersa 16. Lokal urządzono w stylu brytyjskich pubów, a zatem króluje czysta cegła oraz drewniane elementy. Goście mają do dyspozycji sporą przestrzeń wypełnioną miejscami siedzącymi oraz rewelacyjnie wyposażony bar.

Dodatkowym atutem jest świetna oferta kulinarna. Dużym uznaniem cieszy się tutejsza pizza, aczkolwiek warto również skosztować burgerów w stylu amerykańskim. Świetna ekipa stoi na straży dobrej atmosfery i odznacza się wyjątkowym profesjonalizmem. Dodatkowym atutem jest świetna muzyka wylewająca się z głośników, która w pewnym stopniu również odpowiada za panującą wewnątrz atmosferę. Lokal cieszy się wielkim zainteresowaniem i w weekendy jest wypełniony niemal po same brzegi.

6. Pub Podkowa

Można śmiało powiedzieć, że Pub Podkowa odznacza się dosyć ascetycznym i nieco staroświeckim wystrojem. Jest to jednak miejsce cieszące się wielkim uznaniem w Koszalinie zarówno ze względu na panującą tutaj atmosferę, jak i doskonały wybór alkoholi.

Na dosyć sporej przestrzeni znajduje się sporo miejsc siedzących. Sercem lokalu jest oczywiście świetnie zaopatrzony bar, za którym zawsze stoi doświadczony i pełen profesjonalizmu barman. Osoby zainteresowane rozmaitymi gatunkami alkoholi będą mogły w tym miejscu dowiedzieć się wielu interesujących rzecz na ich temat. To bez wątpienia świetne miejsce na towarzyskie spotkanie.

7. Prywatka Koszalin

Prywatka Koszalin to miejsce łączące w sobie cechy najlepszego pubu i klubu muzycznego. Przyciąga przede wszystkim młodych ludzi spragnionych dobrych brzmień i doskonałej jakości drinków oraz piw kraftowych. Lokal znajduje się przy ulicy Władysława Andersa 22. Odznacza się oryginalnym wystrojem, który powoduje, że można się w środku poczuć jak w domu. Dodatkowym atutem jest świetna ekipa barmańska oraz dostęp do najlepszych alkoholi. Przyjemna atmosfera tego miejsca sprawia, że stało się ono ulubioną lokalizacją wielu mieszkańców Koszalina.