10 Najlepszych Miejsc na Urodziny dla Dzieci w Rzeszowie

urodziny dla dzieci rzeszówMały solenizant i jego goście to wielkie wyzwanie dla organizatora dziecięcego przyjęcia. Wybór przekąsek i muzyki jest tu równie ważną sprawą, jak wymyślanie zabaw dla całej grupy energicznych gości. Gdzie warto zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dzieci w Rzeszowie?

1. Mini Brain Academy

Mini Brain Academy sala zabaw kusząca bogatą ofertą edukacyjną oraz usługami animatorów, z których można skorzystać m.in. podczas organizacji przyjęcia urodzinowego. W ofercie m.in. urodziny w miejscu wskazanym przez klientów lub w lokalu MBA, wyposażonym m.in. w interaktywny dywan z grami. Można tu również wybrać urodziny tematyczne (np. Bajkowe Urodzinki lub FLUO Party), można też skorzystać z ofert dla nastolatków.

2. Centra Zabaw Fantazja

Fantazja to sala zabaw, w której maluchy mogą liczyć na szereg ciekawych wydarzeń. W ofercie znalazły się też przyjęcia urodzinowe, które można zorganizować w wybranej salce (m.in. Sali Podróżniczej). Każda impreza odbywa się według scenariusza, (np. „W krainie księżniczek” lub „Rycerskie zmagania”), a każdy wybór to gwarancja dobrej zabawy.

3. Dolina Robotów

Dla małych naukowców każda wizyta w Dolinie Robotów to wyjątkowe przeżycie. W tym miejscu można uczyć się programowania lub brać udział w zajęciach z robotyki. Można tu również zorganizować „Urodziny z robotami”, w czasie których można spędzić czas na wspólnym tworzeniu robotów. Czekają też sale z przekąskami oraz dodatkowe atrakcje, np. szampan dla dzieci, tort i balony z helem.

4. Laserowa Twierdza

Laserowa Twierdza to atrakcyjne miejsce dla fanów gier zespołowych oraz dla dzieci, które chcą spędzić urodziny w wyjątkowy sposób. Laserowe Urodziny to opcja dla dzieci od 8 roku życia. W trakcie imprezy można przede wszystkim grać w paintball, można też poszerzyć pakiet o piłkarzyki i inne gry. Czeka również salka z przekąskami oraz tortem, bez którego trudno wyobrazić sobie urodziny.

5. Edukido

Edukido to miejsce znane z ciekawych zajęć edukacyjnych i warsztatów, z których mogą korzystać dzieci w każdym wieku. Można tu spędzić czas na zajęciach z robotyki, można skupić się na tworzeniu ciekawych budowli z klocków LEGO. Można tu również zorganizować przyjęcie urodzinowe, podczas którego solenizant i jego goście (pod czujnym okiem instruktora) będą mogli stworzyć wyjątkowy świat z klocków.

6. Malawa Fun Park

Malawa Fun Park to jedno z ciekawszych miejsc w rejonie Rzeszowa. Można tu pograć w paintball (w wersji dla dorosłych i dla dzieci), można poszaleć na tyrolce. W parku tym czeka również szereg atrakcji dla mniejszych dzieci, m.in. dmuchane zjeżdżalnie oraz miejsca, w których można pobawić się w otoczeniu mydlanych baniek. To bardzo dobre miejsce na imprezę dla dorosłych (np. na wieczór kawalerski) oraz na urodziny dla dzieci, które najchętniej spędzają czas na świeżym powietrzu.

7. Fabryka Czekolady Coco De Mer

Gdzie można zorganizować urodziny dla małego łasucha? W fabryce czekolady! Coco De Mer to wyjątkowe miejsce na mapie Rzeszowa, do którego dzieci zaglądają bardzo chętnie. Nic w tym dziwnego, gdyż w tym miejscu najważniejsza jest dobra zabawa i czekoladowe pyszności.

8. Kinderplaneta

Sala zabaw Kinderplaneta to moc atrakcji dla maluchów, które chcą się wyszaleć, i gwarancja bezpieczeństwa dla ich rodziców. To również sporo ciekawych propozycji dla małych solenizantów, na których czekają pełne niespodzianek przyjęcia na placu zabaw. Tron dla jubilata, pyszne przekąski i zajęcia z animatorem – oto recepta na udany bal, który na długo pozostanie w pamięci maluchów.

9. Kolorowy Świat

Kolorowy Świat to miejsce dla całej rodziny. Dorośli mogą tu skorzystać z sauny lub strefy fiteness, maluchy – z sali zabaw, wypożyczalni strojów i imprez urodzinowych, prowadzonych wg. wybranego scenariusza. Możliwości jest sporo. Urodziny w „Podwodnym świecie” dla małych Syrenek, zabawa w pirackim stylu – oto wybrane możliwości, na które można postawić.

10. Fabryka Kreatywności

Dzięki Fabryce Kreatywności można zorganizować dla dziecka udane przyjęcie we własnym ogrodzie. Wystarczy wybrać animatora i pakiet zajęć, by zapewnić maluchowi i jego znajomym świetną zabawą we własnym domu. Można skorzystać m.in. z gier sportowych i zabaw tanecznych, warsztatów balonowych oraz malowania twarzy.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.