10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Opolu

urodziny dla dzieci opole

Jak zorganizować udane przyjęcie urodzinowe dla dziecka? Można wymyślić sporo atrakcji  i niespodzianek, które umilą domowe przyjęcie, można zdać się na profesjonalistów i skorzystać z sal zabaw. W jakich miejscach w Opolu można urządzić perfekcyjne przyjęcie urodzinowe dla dziecka?

1. Akademia Edukacyjna

Akademia Edukacyjna jest miejscem, w którym nauka i dobra zabawa to jedno. Dzieci i młodzież mogą korzystać tu z bogatej oferty zajęć dydaktycznych i kreatywnych warsztatów, mogą też miło spędzać czas na przyjęciach urodzinowych. Motywem przewodnim takiej imprezy może stać się robotyka lub zabawy laserowe, kuszą też urodziny z klockami LEGO oraz Drukiem 3D. Wybór jest spory, zatem mali miłośnicy nauki znajdą tu dla siebie sporo ciekawych propozycji.

2. Centrum Artystyczne Rytm

Rytm to nie tylko miejsce, w którym maluchy mogą rozwijać swoje pasje i spędzać czas w kreatywny sposób. To również sala do zabawy, w której czekają labirynty, zjeżdżalnie i baseny z piłeczkami, oraz sale urodzinowe, w których można zorganizować udane przyjęcie dla dziecka i jego przyjaciół. Poczęstunek, liczne niespodzianki i wspólna zabawa — oto recepta na urodzinowy bal.

3. Sala Zabaw Hoplandia

Hoplandia to jedna z największych i najpopularniejszych sal zabaw, jakimi może się pochwalić Opole. Na małych gości czekają tu liczne atrakcje, w tym dmuchańce oraz sala z klockami magnetycznymi. Basen z gąbkami, trampoliny oraz zjeżdżalnia pontonowa to kolejne niespodzianki, które zachwycą każdego malucha. W takim miejscu każde przyjęcie urodzinowe stanie się wyjątkową przygodą – zarówno dla solenizanta, jak i jego gości.

4. Park Trampolin Odskocznia

Park Trampolin Odskocznia to idealne miejsce dla aktywnych osób w każdym wieku. Na gości czekają tu trampoliny poziome i skośne, strefa ninja oraz arena do walk gladiatorów. Takie atrakcje cieszą się wielkim powodzeniem wśród dzieci, które mogą w Odskoczni korzystać i z dobrej zabawy, i salki urodzinowej.

5. Akademia Młodego Kucharza

Akademia Młodego Kucharza przyciąga ciekawymi warsztatami kulinarnymi, podczas których maluchy uczą się gotować pod czujnym okiem opiekunów. Wspólne przyrządzanie posiłków może się stać doskonałym motywem przewodnim imprezy urodzinowej, podczas której  dzieci wraz z instruktorami przyrządzają urodzinowe przysmaki.

6. Chata Zagadek

Chata Zagadek to popularny Escape Room, w którym młodzi solenizanci mogą spędzić z przyjaciółmi czas na świetnej zabawie. Urodzinową rozgrywkę można dopasować do wieku uczestników oraz do ich możliwości. Prosta sala „Saloon”, nieco trudniejsza „Podróż do Nikąd” – oto wybrane propozycje, z jakich można skorzystać w Chacie Zagadek. Każda gra uczy myślenia i współpracy, a przy okazji zapewnia młodym ludziom rozrywkę na wysokim poziomie.

7. Bajalandia

Bajalandia to sala zabaw, w której najważniejsze są dzieci. Małpi Gaj, baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie i kącik plastyczny – oto wybrane atrakcje, z jakich można skorzystać w tym miejscu. Bajalandia kusi też salami urodzinowymi, w których dzieci mogą skorzystać z poczęstunku oraz opieki doświadczonego animatora.

8. Dżungla – sala zabaw

Dżungla jest bardzo dobrym miejscem na urodziny dla dzieci do 11 roku życia. Mali goście mogą spędzić czas w specjalnym boksie, skorzystać z poczęstunku oraz spędzić czas z animatorem. Skręcanie balonów, malowanie twarzy i inne atrakcje – oto recepta na udane przyjęcie urodzinowe dla dziecka.

9. Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt w Centrum Solaris

Bajkowy Labirynt to kolejne miejsce w Opolu, w którym można zorganizować udane przyjęcie dla maluchów. Dzieci mogą tu skorzystać z poczęstunku oraz opieki animatora, malowania buziek oraz ozdabiania ciała tatuażami z brokatu. Czekają też liczne atrakcje, m.in. labirynty, których pokonanie będzie dla każdego malucha wspaniałą przygodą.

10. Polanka – sala zabaw i restauracja

Polanka to popularna restauracja, w której serwowane są najlepsze naleśniki w Opolu. To również sala przyjęć, w której można zorganizować przyjęcie urodzinowe. Dodatkową atrakcją tego miejsca jest Sala Zabaw, w której maluchy mogą miło spędzić czas na dobrej zabawie. A ponieważ sala zabaw i restauracja działają obok siebie, Polanka staje się bardzo dobrym miejscem na dziecięcą imprezę urodzinową.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.