10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Jaworznie

urodziny dla dzieci jaworzno

Urodziny to dla wielu dzieci bardzo ważne wydarzenie. Z pewnością warto zadbać o to, aby ten dzień był pełen ciekawych atrakcji. Opis tych, które warto odwiedzić w Jaworznie, znajdziesz poniżej.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Jaworznie

Jaworzno to miasto, w którym każdy może znaleźć rozrywkę dla siebie. Jeśli chodzi o urodziny dzieci, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na:

1. Bajkowy Labirynt

Sala zabaw zlokalizowana przy ulicy Grunwaldzkiej 59. Sprawdzi się szczególnie dobrze, jeśli Twoja pociecha lubi kreatywne zabawy. Dostępne są tutaj baseny z piłkami, niekonwencjonalne zjeżdżalnie, tory NINJA i wiele innych godnych uwagi atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Poza imprezą urodzinową można zorganizować tutaj także warsztaty tematyczne, zajęcia ogólnorozwojowe i sensoryczne.

2. FlyPark

Obiekt znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 263. Dostępne są pakiety Easy, Standard i VIP. W zależności od wybranej opcji można skorzystać z opieki doświadczonego animatora, piniaty wypełnionej cukierkami, czy też zapewnić dzieciom smacznego szampana. Opcji jest wiele. Poza ofertą urodzinową warto sprawdzić także inne dostępne opcje. Mowa tutaj na przykład o FlyNocce w ramach której dzieci mogą obejrzeć seans w biwakowym kinie.

3. Planeta 2G

Aby skorzystać z oferty tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Wojska Polskiego 2G. Jest to jedna z największych sal zabaw w okolicy, a więc na pewno każdy mały odkrywca świata znajdzie sposób na ciekawe spędzenie czasu. Znajdują się tutaj na przykład podwieszane mosty, dwupoziomowa konstrukcja labiryntów, zjeżdżalnie i wiele innych wartych wypróbowania atrakcji.

4. Atena

Centrum Kreatywności i Rozwoju zlokalizowane przy ulicy Sądowej 5A. Możliwa jest organizacja tematycznej imprezy urodzinowej, a także urodziny slime i artystyczne dla starszych pociech. Warto zwrócić uwagę również na ofertę zajęć dla dzieci. „Kraina Brzdąca”, „W świecie literek i cyferek”, czy też „Artystyczne spotkania” to tylko niektóre z wielu dostępnych opcji.

5. Gravitacja

Obiekt znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 59. Oferta zestawów urodzinowych dla dzieci jest przygotowana w taki sposób, aby można było znaleźć opcję dostosowaną do preferencji. Tak na przykład pakiet „Księżyc” zawiera zaproszenia dla gości, godzinę gry w kręgle, serpentyny i baloniki, chipsy lub paluszki, kolorowe drinki bezalkoholowe.

6. Rezerwat przyrody Dolina Żabnika

Warto się tutaj wybrać, jeśli preferujesz ruch na świeżym powietrzu. W tym przypadku liczy się kreatywność dzieci i rodziców. Jedną z zabaw może być poszukiwanie okazów takich jak ropucha szara, czy też jaszczurki. Można poszukać także inspiracji, a następnie stworzyć dzieła artystyczne. Możliwości jest wiele, ciekawe inspiracje znajdziesz na blogach dla rodziców.

7. Via Sport

Kryta pływalnia znajduje się przy ulicy Inwalidów Wojennych 22. Z pewnością spodoba się tutaj każdemu małemu fanowi zabaw wodnych. Dużą zaletą jest to, że obiekt jest otwarty przez 7 dni w tygodniu.

8. Wodny Plac Zabaw

Kolejna świetna propozycja dla tych, którzy lubią spędzać czas w wodzie. Obiekt znajduje się przy ulicy Rzemieślniczej. Plac Wodny w okresie letnim jest czynny 7 dni w tygodniu. Znajduje się tutaj strefa główna wyposażona w urządzenia do zabawy, teren rekreacyjny, obiekty małej architektury. Więcej informacji na temat Wodnego Placu Zabaw w Jaworznie możesz znaleźć na stronie internetowej obiektu.

9. Park Gródek

Obiekt mieści się przy ulicy Płetwonurków. Dużą zaletą jest to, że wstęp do parku jest bezpłatny, można spacerować tutaj także z psami. Co prawda w Parku Gródek nie można się kąpać, ale miejsce nazywane jest Polskimi Malediwami. Piękne widoki i moc możliwości, jeśli chodzi o kreatywną zabawę na świeżym powietrzu gwarantowane.

10. Lokomotywownia z 1946 roku

Miejsce spodoba się szczególnie małym fanom pociągów i lokomotyw. Obecnie jest to nieczynny przystanek osobowy. Warto umieścić to miejsce na liście atrakcji jako dodatek. Wystarczy dodać do listy salę zabaw lub plac zabaw na świeżym powietrzu, a także sprawdzoną restaurację serwującą smaczne dania i napoje i przepis na udane urodziny gotowy.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.