5 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Głogowie

urodziny dla dzieci głogów

Zorganizowanie urodzinowej imprezy dla dziecka nie jest zadaniem łatwym. Z jakiego wsparcia mogą skorzystać rodzice? W Głogowie nie brak bawialni i sal zabaw, w których można skorzystać z profesjonalnych usług w tym zakresie. Gdzie warto zorganizować urodziny dla dziecka w Głogowie? Oto 5 najlepszych miejsc.

1. Kloclegownia

Kloclegownia to miejsce znane z organizacji ciekawych warsztatów, które są świetną propozycją dla małych konstruktorów. W miejscu tym można również urządzić naukowe przyjęcie urodzinowe, których przebieg zależy od wybranego scenariusza. Można postawić na urodziny z klockami LEGO, można zorganizować przyjęcie kosmiczne, alchemiczne lub informatyczne. Możliwości jest sporo, zatem dla każdego dziecka znajdzie się coś ciekawego.

2. Rodzinnce Centrum Rekreacyjno-Sportowe

W Rodzinnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym na gości czeka wiele atrakcji (m.in. kręgielnia i  wrotkowisko) oraz zaplecze gastronomiczne, dzięki czemu Centrum staje się rewelacyjnym miejscem na przyjęcie dla aktywnych dzieci. Poczęstunek, zabawa na kręgielni lub wspólna jazda na wrotkach, opieka instruktora – oto podstawowa oferta, z jakiej można skorzystać w tym miejscu.

3. Akademia Ruchu

Akademia Ruchu to idealne miejsce dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas przy muzyce. Lista zajęć, z jakich można tu skorzystać, jest długa. Zajęcia taneczne dla dzieci od 3 roku życia, zajęcia Pole Dance dla dzieci nieco starszych – oto wybrane propozycje. W Akademii Ruchu można też zorganizować przyjęcie urodzinowe, podczas którego dzieci będą mogły wyszaleć się przy muzyce i spędzić czas na zabawie na trampolinkach.

4. Jump Planet Głogów

Jump Planet to popularny park trampolin, w którym dzieci i młodzież mogą liczyć na doskonałą zabawę i moc wrażeń. W miejscu tym można brać udział w zajęciach akrobatycznych i sportowych, można też spędzać czas na wspólnej zabawie z przyjaciółmi. W czasie imprezy urodzinowej dzieci mogą spędzić dwie godziny na trampolinach, mogą też korzystać z urodzinowej salki z poczęstunkiem.

5. Zabawolandia

Zabawolandia to kolejne miejsc w Głogowie, w którym mali solenizanci będą mogli spędzić czas na dobrej i bezpiecznej zabawie. Tu główną atrakcją przyjęcia będą dmuchańce, które pozwolą maluchom  rozładować nadmiar energii, a jednocześnie wyszaleć się w towarzystwie rówieśników.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.