11 najlepszych miejsc na urodziny dla dziecka w Gdańsku

urodziny dla gdańsk

Gdańsk to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jest tutaj wiele atrakcji, a więc każdy bez względu na wiek czy upodobania może znaleźć coś dla siebie. Śródmieście, Stare Miasto oraz Dolne Miasto to miejsca, które warto odwiedzić. W Gdańsku wiele atrakcji czeka także na najmłodszych. Szukasz miejsca na wyjątkowe urodziny Twojej pociechy? Jeśli tak, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Poniżej znajdziesz 10 najlepszych propozycji.

Ciekawe miejsca na urodziny dla dziecka w Gdańsku

Urodziny dziecka powinny być pełne ciekawych atrakcji, smacznych przekąsek oraz orzeźwiających napojów. W Gdańsku dostępnych jest wiele miejsc, w których warto zorganizować taką imprezę. Oto najlepsze propozycje na urodziny dla dziecka w Gdańsku i okolicy:

1. Zwierzaki Nad Potokiem

2 kucyki

Urodziny to dobra okazja, by odwiedzić Zwierzaki Nad Potokiem i skorzystać z atrakcji, jakie oferują zarówno zimą, jak i latem.

Organizacja przyjęcia urodzinowego w mini zoo to wydarzenie które Wasze dziecko na długo zapamięta.

Dzieci zobaczą zwierzątka, które będą mogły nakarmić i głaskać.

Zabawa połączona z edukacją.

– Urodziny do 4 godzin
– Teren na wyłączność
– Możliwość korzystania z altanki na wyspie
– Ognisko i kijki
– Wspólne karmienie z opiekunem zwierząt
– Jazda na kucyku dla dzieci

króliczek

Dzieci będą karmić z ręki alpaki, lamy, emu, kucyki, króliki itd. Tort, jedzenie, napoje, pieczenie kiełbasek we własnym zakresie. Na życzenie termos z gorącą z wodą.

Od czwartku do niedzieli najlepiej zorganizować urodziny od 17 jak mini zoo jest zamknięte (można wcześniej przyjechać i przygotować stoły itd.) lub od poniedziałku do środy w dowolnych godzinach.

Rezerwacja terminu: + 48 735 970 455

2. Loopy’s World – największe rodzinne centrum rozrywki w Polsce, które z pewnością warto odwiedzić ze swoją pociechą. Tutaj można zorganizować także urodziny pełne niezapomnianych atrakcji. Dostępne są różne pakiety, a każdy z nich oferuje ciekawe atrakcje dla dzieci. Zabawa na placu, animacje tematyczne, przejazd kolejką lub samochodami to tylko niektóre z wielu atrakcji.

3. Party – Land – dobrze wyposażona sala zabaw dla dzieci, która cieszy się niemałą popularnością. Dzieci mogą korzystać tutaj z wielu atrakcji, grać w ciekawe gry oraz pobawić się wieloma zabawkami. W tym miejscu urodziny z pewnością będą udane.

4. BUDUMI – Rodzinne Centrum Kreatywnej zabawy to świetna opcja, jeśli chcesz zorganizować swojemu dziecku niezapomniane urodziny. Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji jak na przykład szalone eksperymenty, roboty LEGO czy atrakcje kulinarne.

5. Centrum Edukacji smartLAB – to miejsce, które tworzy naprawdę wyjątkowe eventy. Jeśli ważna jest rozrywka połączona z nauką oraz rozwojem, to miejsce okaże się odpowiednie. W czasie imprezy dzieci mogą skorzystać z sali zabaw, a także z sali eksperymentów. Warto wspomnieć, że uczestnicy otrzymują specjalne certyfikaty, które są świetną pamiątką.

6. Go4Robot – czyli kreatywne atrakcje dla małych odkrywców świata z nauką programowania. Zabawa, programowanie robotów i sesja zdjęciowa na green screenie z wybranym motywem to tylko niektóre możliwości.

7. QuestRooms – to doskonała opcja dla nieco starszych pociech. Wydostanie się z pokoju zagadek jest doskonałą zabawą, a także szansą na sprawdzenie swoich możliwości i przekroczenie barier. Wspólna przygoda z przyjaciółmi w takim miejscu to sposób na udaną atrakcję urodzinową.

8. Murall Centrum Wspinaczkowe – to świetna propozycja dla dzieci, które lubią spędzać czas aktywnie. Wspinaczka to nie tylko świetna atrakcja, ale także szansa na sprawdzenie swoich możliwości i osiąganie celów. Zajęcia sportowo-wspinaczkowe prowadzone przez trenera na pewno spodobają się każdemu, kto lubi spędzać czas aktywnie.

9. Tajemniczy Las – świetna opcja dla dzieci, które lubią spędzać czas na łonie przyrody. Tajemniczy Las to miejsce, w którym dzieci mogą poczuć się jak bohaterowie ulubionej bajki lub filmu. Dostępne są różne leśne przygody tematyczne takie jak Hobbit, Indianie, Piraci czy Czarodzieje.

10. Centrum U7 – jeśli mowa o rozrywce na najwyższym poziomie, nie można nie wspomnieć o tym wyjątkowym miejscu. To dobra opcja dla dzieci, które lubią brać udział w turniejach bowlingowych. Warto wspomnieć, że zwycięzcy otrzymują puchar oraz medale.

11. Park Linowy Port Brzeźno – kolejna dobra propozycja dla fanów aktywnego spędzania czasu. Pokonywanie tras to nie tylko doskonała zabawa, ale także dobre ćwiczenie. W tym miejscu zorganizujesz niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka.

Miejsce na urodziny dziecka – jak wybrać?

Okazuje się, że w Gdańsku dostępnych jest naprawdę wiele miejsc, w których można zorganizować świetne i niezapomniane urodziny dla swojej pociechy. Na co się zdecydować? Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę preferencje dziecka, w końcu to jego dzień. Ważne jest także to, aby określić dostępny budżet i preferencje dotyczące atrakcji i organizacji urodzin dziecka. Zapoznaj się dokładnie z ofertą dostępną w Gdańsku, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach internetowych zaproponowanych atrakcji. Kolejną ważną kwestią, o której nie należy zapominać są opinie innych rodziców. Możesz znaleźć je w opiniach Google lub skorzystać z lokalnych grup dla rodziców.

4/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.