11 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Elblągu

Urodziny dziecka to ważny dzień, warto zadbać więc o atrakcje. W Elblągu jest wiele ciekawych miejsc, dzięki którym można spędzić ten dzień w przyjemny sposób. Kilka propozycji znajdziesz w kolejnych akapitach.

Miejsca na urodziny dla dzieci w Elblągu i okolicy

W Elblągu można bez problemu zorganizować ciekawe urodziny dla dzieci w różnym wieku. Oto 11 propozycji:

1. Zwierzaki Nad Potokiem

Urodziny dziecka to dobra okazja, by odwiedzić Zwierzaki Nad Potokiem i skorzystać z atrakcji. Dzieci zobaczą zwierzątka tj. alpaki, lamy, emu, strusia, króliczki, które będą mogły nakarmić i głaskać. Terem mini zoo ma ponad 2 hektary. Jest to zabawa połączona z edukacją. Można otrzymać teren na wyłączność, kiedy mini zoo jest zamknięte lub zorganizować urodzinki w godzinach otwarcia mini zoo pod zarezerwowaną na wyłączność altaną. Można korzystać z ogniska i dostępna jest jazda na kucyku dla dzieci. Na życzenie otrzymujemy termos z gorącą z wodą, by zrobić herbatę i kawę. Na miejscu są również 2 place zabaw.

2. Escape Room Elbląg, Dom Gier

Świetna opcja, jeśli zabawa ma być połączona z treningiem szarych komórek. Aby skorzystać z tej atrakcji, trzeba udać się do Starego Miasta na Bulwar Zygmunta Augusta 12. Pokoje zagadek oferują świetną rozrywkę, która spodoba się każdemu fanowi rozwiązywania łamigłówek. Dostępne są różne opcje tematyczne, a więc każdy niezależnie od preferencji i wieku może znaleźć coś dla siebie. Ciekawą opcją jest ucieczka z więzienia. W tym przypadku uczestnicy mogą wcielić się w rolę ludzi aresztowanych przez amerykańską agencję rządową.

3. Park Piekarczyka

Znajduje się przy ulicy Kowalskiej 19/3. Atrakcje są bardzo różnorodne, a więc jest to świetne miejsce na urodziny nawet dla najbardziej wybrednych maluchów. Tor rolkowy, ślizgi, ścianka wspinaczkowa, czy też kącik malucha to tylko niektóre z wielu możliwości. To miejsce można polecić zarówno rodzicom młodszych, jak i nieco starszych pociech. Laser Tag, czy też automaty do gier to świetna rozrywka dla nastolatków.

4. Bajlandia

Zlokalizowana przy ulicy Kochanowskiego 11. Dzieci mogą skorzystać tutaj z wielu różnych atrakcji, które są nie tylko świetną rozrywką, ale także okazją do zadbania o zdrową dawkę ruchu. W pakiecie urodzinowym poza dobrą zabawą są przewidziane także napoje i przekąski oraz prezent dla jubilata. Miejsce do świętowania jest odpowiednio przystrojone, a goście i jubilat dostają odświętne czapeczki. Można skorzystać także z różnorodnych dodatków takich jak tort, szampan, czy też kino 7D.

5. FanRobot

Miejsce sprawdzi się świetnie, jeśli poza ciekawą rozrywką chcesz zadbać o rozwój dzieci. FanRobot jest zlokalizowany przy ulicy Bednarskiej 15a. W ofercie urodzinowej dostępne są opcje takie jak urodziny w świecie gry Minecraft, robotyka Lego, eksperymenty naukowe. To doskonałe miejsce na zorganizowanie urodzin dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

6. CSarena

Warto zorganizować tutaj imprezę, jeśli Twoje dziecko lubi adrenalinę. CSarena znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 2A. Wystrzałowe urodziny to opcja, w której skład wchodzą atrakcje takie jak strzelanie z lotek na strzelnicy, strzelanie do celu z grotów, czy też bitwy łuczników. Dla każdego małego fana niesamowitych przeżyć i aktywności znajdzie się coś odpowiedniego. Dużą zaletą jest to, iż w cenie otrzymuje się pełne wyposażenie, a także dostęp do replik i nielimitowaną ilość kulek.

7. Kręgielnia Maszynownia

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się na ulicę Kościuszki 134a. Wystarczy zaprosić gości, zarezerwować tor do gry w kręgle i przepis na udane spędzenie kilku godzin gotowy. Warto wspomnieć, że jedną z atrakcji tego miejsca jest możliwość zagrania w planszówki. Również fani bilarda znajdą tutaj rozrywkę dla siebie. Kręgielnia Maszynownia sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku starszych dzieci.

8. Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka

Aktywności w wodzie mogą okazać się świetną atrakcją urodzinową. Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka jest zlokalizowane przy ulicy Moniuszki 25.

9. Bażantarnia

Warto się tutaj wybrać, jeśli planujesz kilka urodzinowych atrakcji i szukasz miejsca na spacer. Zabytkowy park leśny jest wyjątkowo klimatyczny niezależnie od pory roku. Znajdują się tutaj zabytki takie jak Muszla koncertowa, Pałac Augusta Abbega.

10. Park Dolinka

Poczuje się tutaj dobrze każdy, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Dużą zaletą jest dostępność miejsc grillowych. Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci, można wymienić takie jak małpi gaj, tyrolki. Wyznaczone są także trasy rowerowe, a więc można urządzić ciekawą wycieczkę, co dla wielu małych fanów ruchu okaże się świetną atrakcją urodzinową.

11. Nowa Holandia

Rodzinny park rozrywki zlokalizowany przy ulicy Nowe Pole 1B. Dostępne są tutaj atrakcje takie jak Lew gigant, park linowy, czy też Osada wikingów.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.