Najlepsze atrakcje w Sopocie na niepogodę

Planując wakacje nie zawsze mamy stuprocentową pewność, iż pogoda panujące na zewnątrz będzie dopisywała aktywnością na świeżym powietrzu. Zdarza się, iż w trakcie naszego wyjazdu na zewnątrz pada deszcz co uniemożliwia nam korzystanie z uroków zewnętrznych atrakcji. Warto przed przyjazdem zastanowić się nad tym jakie aktywności możemy wykonywać gdy pogoda nam nie sprzyja. Dziś chcielibyśmy przedstawić państwu kilka propozycji miejsc, które można odwiedzić w trakcie wakacji z dziećmi, na dworze pada deszcz i wieje. Być może dzięki naszym pomysłom zastąpicie wakacje na plaży korzystaniem z tych wyjątkowych i ciekawych propozycji.

1. Muzeum Figur Woskowych

Muzeum Figur Woskowych. Jesteś świetne miejsce, które wzbudzi zainteresowanie zarówno w najmłodszych członkach rodziny, jak i w tych bardziej dojrzałych. Można spotkać się tam twarzą w twarz z ulubionymi gwiazdami postaciami z Bajek.

2. Aqua park

Aqua park. Jest to jeden z najbardziej popularnych aqua parku w Polsce. Znaleźć tam możemy liczne zjeżdżalnie, które dopasowane są do różnych przedziałów wiekowych i możliwości odwiedzających.

3. Muzeum Sopotu

Muzeum Sopotu. Zlokalizowany jest w willi Claaszena. Możemy zapoznać się tam z historią budynku oraz jego dawnych mieszkańców.

4. Galeria Dworek Sierakowskich

Galeria Dworek Sierakowskich. Zlokalizowana jest w jednym z najstarszych zabytkowych budynku w Sopocie w klasycystycznym dworku. Odbywają się to liczne wystawy i wernisaże.

5. Teatr i Boroteka BOTO

Teatr i Boroteka BOTO. Gdy pogoda na dworze nie sprzyja warto wybrać się do tego miejsca, aby obejrzeć sztukę teatralną w kameralnym wnętrzu.

6. Ergo Arena

Ergo Arena. Atrakcje, która wzbudzi zainteresowanie szczególnie wśród fanów sportu, jesteśmy jednak pewni, że zachwyceni będą nią wszyscy odwiedzający.

7. Krzywy Domek

Krzywy Domek. Zazwyczaj pod wiony jest on z zewnątrz, jednak można zobaczyć również jego wnętrza. Może napić się tam kawy lub zrobić zakupy.

8. Browar Miejski sopot

Browar Miejski sopot. Propozycja dla Miłośników piwa. Można napić się to warzonego na miejscu piwa.

9. Pijalnia wód solankowych

Pijalnia wód solankowych. Zlokalizowana na trzecim piętrze domu Zdrojowego. Można napić się do solanki pochodzącej ze Zdroju świętego Wojciecha.

10. Smażalnie ryb

Smażalnie ryb. Oczywiście obowiązkowo w trakcie wyjazdu nad morze należy udać się na Posiłek z rybą w roli głównej.

4.6/5 - (liczba ocen: 8)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.