10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Dąbrowie Górniczej

urodziny dla dzieci dąbrowa górnicza

Chcesz zorganizować swojemu dziecku niezapomniane urodziny? Szukasz atrakcji, które będą ciekawe i jednocześnie wpłyną pozytywnie na rozwój Twojej pociechy i innych uczestników imprezy? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Poniżej znajdziesz 10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Dąbrowie Górniczej.

Miejsca na urodziny dla dzieci w Dąbrowie Górniczej

1. Bohomaz

Miejsce znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 36D/605. Jest to kawiarnia połączona z salą zabaw, na co dzień odbywają się tutaj także ciekawe warsztaty i zajęcia. Jeśli chodzi o atrakcje urodzinowe, uczestnicy imprezy mogą korzystać z sali zabaw pełnej atrakcji. Piętrowy domek ze zjeżdżalnią, zabawkowe instrumenty muzyczne, czy też klocki to tylko niektóre atrakcje. W ramach pakietu są także kreatywne zabawy z animatorem, dostępne są też godne uwagi opcje dodatkowe.

2. Bawialnia PeReLunia

Aby się tutaj bawić, trzeba udać się pod adres: Wybickiego 1A. Miejsce jest wyjątkowo przytulne, a atrakcje dobrane w taki sposób, aby zapewniały nie tylko świetną rozrywkę, ale także umożliwiały rozwój wyobraźni oraz sprawności fizycznej i intelektualnej. Imprezy urodzinowe są organizowane w taki sposób, aby dzieci mogły spędzić czas kreatywnie i uczyć się przez zabawę.

3. Kreo

Przestrzeń dla edukacji w Dąbrowie Górniczej – miejsce jest zlokalizowane przy ulicy Cieplaka 19. Dużą zaletą jest różnorodność tematów. Można zorganizować urodziny hawajskie, związane z tematyką Krainy Lodu, urodziny pirackie, a to tylko niektóre z wielu dostępnych możliwości. Gry i zabawy są prowadzone przez doświadczonego animatora, a więc rodzice mogą mieć pewność, że dzieci będą bawić się bezpiecznie, a impreza okaże się udana.

4. Park trampolin, JumpMax

Miejsce spodoba się każdemu małemu fanowi aktywności. Park trampolin znajduje się przy ulicy Reymonta 29. Na małych fanów przygód czekają tutaj naprawdę różnorodne atrakcje. Warto skorzystać na przykład ze ścianki wspinaczkowej, spróbować pokonać obracającą się przeszkodę lub wskoczyć do basenu wypełnionego miękkimi gąbkami. Można wybierać spośród wielu pakietów urodzinowych, dostępne są różne motywy przewodnie.

5. Centrum Gier „Furia”

Świetna atrakcja dla nieco starszych dzieci i nastolatków. To szczególnie dobra opcja dla osób lubiących ekscytujące przeżycia. Dostępne są różne opcje. Ciekawym trybem gry jest tanie granie, czyli oferta idealna dla dużych grup. Centrum Gier znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku stylizowanym na podziemną bazę wojskową. Aby skorzystać z atrakcji oferowanych przez to miejsce, trzeba udać się pod adres: Aleja Zagłębia Dąbrowskiego 13.

6. Centrum Gier „Pandora”

Kolejna świetna opcja dla fanów niesamowitych przeżyć. Centrum Gier znajduje się przy ulicy Katowickiej 11. Na jubilata i jego gości czekają atrakcje gry Nerf, czy też gry ASG.

7. Nemo, kręgielnia „Ośmiornica”

Każdy wielbiciel kręgli poczuje się tutaj bardzo dobrze. Warto pamiętać, że czasami proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Poza dobrze przygotowanymi do gry torami można liczyć tutaj także na różnorodne napoje oraz smaczne przekąski. Dużą zaletą tego miejsca jest profesjonalna, zaangażowana obsługa. Pracownicy tłumaczą zasady gry i pokazują, jak powinien wyglądać odpowiednio wykonany rzut kulą. Udzielają także cennych wskazówek, dzięki którym gra jest jeszcze przyjemniejsza. Poza grą w kręgle można skorzystać tutaj także ze stołu bilardowego oraz różnorodnych automatów do gry. Aby skorzystać z atrakcji kręgielni „Ośmiornica”, trzeba udać się pod adres: Aleja Róż 1.

8. Nemo Świat Rozrywki

Kolejna atrakcja, którą znajdziesz pod adresem: Aleja Róż 1. Jeśli jubilat i jego goście lubią aktywnie wypoczywać, zabawy wodne na pewno okażą się strzałem w dziesiątkę. Kąpiel w rwącej rzece, relaks w jacuzzi, czy też zjeżdżalnie rurowe to tylko niektóre z wielu atrakcji tego miejsca.

9. Centrum Wiedzy

Świetna opcja dla małych odkrywców świata. Centrum rozrywki znajduje się przy ulicy Kościuszki 5A. Jeśli chodzi o urodziny, dostępne są różne opcje tematyczne: urodziny w centrum wiedzy be a model, urodziny z bohaterami Marvel’a, urodziny SPA i wiele innych. Oferta jest tak różnorodna, że dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

10. Otwarta Pracownia Artystyczna

Zlokalizowana przy ulicy Tysiąclecia 1A. Dostępne są tutaj atrakcje takie jak Koncert Muzyczne Opowieści, Dziecięce Studio Krawieckie, czy też Laboratorium Nauki i Zabawy. Warto zabrać tutaj maluchy, które lubią artystyczne aktywności.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.