Polska

Najlepsze Kluby i dyskoteki w Trójmieście

stolik

Ze względu na swoje położenie, ogrom uczelni wyższych oraz potencjał turystyczny Gdańsk, Gdynia oraz Sopot oferują wiele miejsc, gdzie wieczorami każdy może się dobrze zabawić. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych klubów i dyskotek zlokalizowanych w Trójmieście. Miejsca podane są w kolejności przypadkowej.

1. Miasto Aniołów

Klub zlokalizowany w samym centrum Starego Miasta w Gdańsku, przy ul. Chmielnej 26. Klub w weekendy otwarty jest nawet do 5 rano. Oferuje liczne imprezy, które zapewniają różnorodność, więc o rutynie w tym klubie możemy zapomnieć. Klub posiada własnych DJów, oraz serwuje dobre drinki w przystępnych cenach. Na korzyść jest również lokalizacja klubu.

2. Sassy

Kolejny klub nocny, który zlokalizowany jest na Wyspie Spichrzowej w Gdańsku. Również przy ul. Chmielnej, tyle że pod numerem 10-25. Klub otwarty jest tylko w piątki i soboty od godziny 22:00 do godziny 5:00. Klub oferuje bardzo profesjonalną obsługę, bardzo dobre drinki, których jest bardzo duży wybór oraz klimatyczną muzykę. A to wszystko w naprawdę przystępnych cenach. Z dachu mamy piękny widok na Gdańsk i Stare Miasto.

3. Klub TAN

Zlokalizowany jest przy ul Bohaterów Monte Cassino 63/6 w Sopocie, a więc w samym centrum sopockiego kurortu. Klub otwarty jest w czwartki, piątki i soboty przez cały czas. Imprezowicze cenią sobie tutejszą muzykę oraz klimat, który przez zaprojektowany wystrój jest tutaj naprawdę wyjątkowy.

4. Zła Kobieta

Ten klub o nietypowej nazwie zlokalizowany jest w Sopocie, jak większość tego typu miejsc w tym mieście, przy ul. Bohaterów Monte Cassino 53. Zdaniem wielu mieszkańców Trójmiasta jest to najlepszy klub w całym Trójmieście i okolicach. Usłyszymy tutaj muzykę z przekroju ostatnich dwóch dekad. Klub oferuje ponadto wynajęcie prywatnej loży. Obecny koszt tej przyjemności to 400, 00 złotych. Zła Kobieta wyróżnia się na tle innych trójmiejskich klubów również tym, że jest czynny przez 7 dni w tygodniu oraz często organizuje tematyczne imprezy.

5. Ego Sopot

Jest to kolejny klub zlokalizowany w Sopocie, również przy ul. Bohaterów Monte Cassino, tym razem przy numerze 53. Klub czynny jest przeważnie od godziny 21:00 do godziny 5:00. Klub posiada bardzo utalentowanych DJów oraz ofertę barową. Ceny również są przystępne, za kieliszek wódki zapłacimy równe 13 złotych.

6. Klub Wolność

Klub Wolność, którego nazwa i logo nawiązują do „Solidarności” położony jest w Gdańsku na Wałach Piastowskich 24. Czynny jest tylko w piątki i soboty w godzinach od 21:00 do godziny 5:00. Klub posiada bardzo dobrych barmanów, którzy są w stanie przyrządzić większość znanych drinków w miarę przystępnej cenie. Grana tutaj muzyka również jest dobra. Klub wyróżnia się również tym, że Internecie często można znaleźć liczne kupony zniżkowe. Oczywiście jak większość tego typu przybytków organizuje często liczne imprezy tematyczne.

7. Bunkier

Bunkier nie jest typowym klubem nocnym. Sami właściciele swój przybytek nazywają klubogalerią. Znajdziemy tutaj dwa bary na aż pięciu kondygnacjach oraz 2 sale imprezowe. Bunkier znajduje się w Gdańsku przy ul. Olejarnej 3, a więc w dość ścisłym centrum miasta. Klub jest otwarty codziennie, już od godziny 17:00. Poza standardowym barem z drinkami możemy tutaj również zjeść. Wielu bywalców poleca tutejszego wegańskiego burgera.

8. Pokład

Przy najważniejszych gdyńskich atrakcjach, przy al. Jana Pawła II 11 zlokalizowany jest Klub Pokład. Nazwa z pewnością pasuje do okolicy. Klub otwarty jest od czwartku do soboty w godzinach 20:00 – 04:00. Poza licznymi imprezami tematycznymi odbywają się tutaj również koncerty znanych nie tylko w Polsce i na świecie artystów.

9. Harem Club

Kolejny gdyński klub na poniższej liście. Znajduje się on przy ul. 3-go Maja 28. Otwarty jest tylko w weekendy, w godzinach od 21:00 do 05:00. W klubie usłyszymy głównie trap, dubstep (oraz pochodne gatunki) z zremixowanych hitów ostatnich lat.

10. Carnivale Bar

Niech nazwa nikogo nie zmyli. Jest to klub w pełnym tego słowa znaczeniu. Położony jest w Gdyni, przy ul. Władysława IV 11a i czynny codziennie, przeważnie w godzinach od 19:00 do 3:00 w nocy, aczkolwiek w weekendy jest otwarty aż do 6:00 rano. Jeden z najdłużej otwartych w ciągu dnia klubów w Trójmieście. Obsługa lokalu jest na bardzo wysokim poziomie, zawsze starają się iść na kompromisy. Różne imprezy tematyczne zapewnią zabawę każdemu, kto lubi dobrą imprezę.