10 Najlepszych Restauracji we Fromborku 2023

Frombork to malownicze miasto na Warmii, słynące przede wszystkim z zabytkowej katedry oraz astronomii – to właśnie tu mieszkał słynny Mikołaj Kopernik. Jednak miasto oferuje także wiele atrakcji kulinarnej natury. W tym artykule przedstawimy najlepsze restauracje we Fromborku, gdzie można skosztować regionalnych specjałów oraz dań kuchni międzynarodowej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, gdzie warto zje

1. Don Roberto

Don Roberto to jedna z najbardziej obleganych restauracji we Fromborku. Przepyszna pizza jest znakiem rozpoznawczym miejsca, aczkolwiek warto skusić się również na podwieczorek.

2. Restauracja Akcent

Restauracja Akcent to miejsce, w którym serwuje się przede wszystkim kuchnię polską. W upalne dni lokal dostarcza ulgi w postaci pysznego chłodnika litewskiego. Warto również skusić się na tutejsze burgery.

3. Obiady w Domu Kopernika

Obiady w Domu Kopernika to przede wszystkim kuchnia polska i tradycyjne polskie dania w najlepszym domowym wydaniu. Atrakcyjne ceny również przemawiają za tym, aby zatrzymać się tutaj w ciągu dnia i załapać na pyszny posiłek.

4. Smażalnia Złota Rybka

Smażalnia Złota Rybka to miejsce, które powstało poniekąd z pasji właściciela. Jest rybakiem i samodzielnie zajmuje się połowem pysznych ryb do swojej smażalni. Można się tutaj delektować rybą wędzoną, smażoną i grillowaną.

5. Wolfik Burger

Wolfik Burger to miejsce, w którym powstają jedne z lepszych burgerów w całym mieście. Dostępne warianty sprawiają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Mięso jest pyszne, a dodatki świetnie dobrane. To prawdziwa uczta dla zmysłów.

6. Braniewianka

Braniewianka to urocza restauracja, w której warto skosztować przysmaków z tradycyjnej kuchni polskiej. Na uwagę zasługuje w szczególności pyszny żurek, barszcz biały i fasolka po bretońsku.

7. Port Rybacki

Port Rybacki to miejsce, w którym warto się zatrzymać. Piękna lokalizacja w połączeniu z pysznym jedzeniem i solidnymi porcjami to coś, co sprawia, że miejsca zachwyca od pierwszej wizyty.

8. Zajazd Pod Wzgórzem Bed&Breakfast

Zajazd Pod Wzgórzem Bed&Breakfast znajduje się tuż przy najpiękniejszej trasie rowerowej Green Velo. Można tutaj odpocząć przed wyjazdem na szlak i skosztować wspaniałych warmińskich specjałów. Warto skusić się na karmuszkę.

9. Smażalnia Portowa

Smażalnia Portowa to kolejne miejsce we Fromborku, w którym można delektować się pysznymi rybami najwyższej jakości. Miejsce godne zainteresowania.

10. Dom Rybaka

Na uwagę zasługuje również Dom Rybaka. To miejsce z solidnymi porcjami i przystępnymi cenami.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.