10 najlepszych sal zabaw dla dzieci w Poznaniu

sale zabaw w Poznaniu

Dzieci uwielbiają ciekawe i kolorowe sale zabaw, gdzie mogą bawić się do woli, poznać nowe osoby oraz poszerzać swoje możliwości. Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub jesteś tutaj przejazdem to zapraszamy do zapoznania się z 10 najfajniejszymi salami zabaw.

1. Fabryka Śmiechu Michałek

W Fabryce Śmiechu Michałek nie można się nudzić! To tutaj na 800 mkw znajdują się przeróżne konstrukcje przeznaczone do dziecięcych zabaw, a są nimi zjeżdżalnie, baseny z miękkimi i kolorowymi piłeczkami, ścianka wspinaczkowa oraz tor przeszkód. Każde z tych urządzeń jest bezpieczne dla dzieci i z pewnością będą na nich bezpieczne. Dla młodszych dzieci została przygotowana strefa malucha z mini zjeżdżalniami, miękkimi klockami oraz trampolinami.

2. Siedmiogród

W sali zabaw Siedmiogród każde dziecko może bawić się doskonale na 3 poziomowej konstrukcji. Całość dmuchanej budowli składa się z elementów takich jak trampoliny, basen z kulkami, a także zjeżdżalnie, które przypadną do gustu każdemu dziecku. Dla maluchów, które szczególnie chcą zmierzyć się z wyzwaniami został przygotowany tor przeszkód z przejściami linowymi oraz tunelami. Na rodziców czeka doskonała kawa w przyjaznej kawiarni tuż obok sali zabaw.

3. Kinderplaneta

Sala zabaw Kinderplaneta znajduje się w centrum handlowym, dlatego jest to doskonałe miejsce, aby dzieci dobrze się bawiły, a Ty możesz spokojnie udać się na zakupy. Główną atrakcją Kinderplanety jest małpi gaj, gdzie na dzieci czekają liczne wyzwania na długich zjeżdżalniach, dużych trampolinach oraz w basenie z kolorowymi kulkami. Na młodszych uczestników zabawy czeka miejsce nazwane „Baby Space” z grami i zabawami przystosowanymi dla maluchów.

4. Centrum Rozrywki dla dzieci Madagaskar

Jeśli chcesz poczuć się jak na Madagaskarze, to koniecznie wybierz się z dzieckiem do Centrum Rozrywki, w którym znajdziesz egzotyczną roślinność i zwierzęta. Wprowadź swoje dziecko w tajemniczy świat dżungli poprzez niesamowitą zabawę na zjeżdżalniach, trampolinach czy w basenie z piłeczkami. Na dzieci czekają również nietypowe zabawy takie jak zjazd linowy typu Tarzan oraz karuzela na drzewie kokosowym. Wszystko utrzymane jest w konwencji odkrywania nieznanych lądów.

5. Leopark

Centrum Rozrywki Leopark jest również usytuowany w centrum handlowym, dlatego też cieszy się dużym powodzeniem wśród odwiedzających. Starsze dzieci mogą doskonale bawić się pośród ciekawego labiryntu, zjeżdżalni oraz w basenie z kulkami. Dla najmłodszych została przygotowana strefa malucha z minizjeżdżalniami oraz miękkimi zabawkami. Dzieci mogą bawić się tutaj kilka godzin pod opieką doświadczonych animatorów.

6. Aktiv Kraina Piratów

Jeśli twój maluch uwielbia morze, statki i piratów, to nie czekaj tylko zabierz go do niesamowitej sali zabaw Aktiv Kraina Piratów. Możesz spodziewać się wielu atrakcji a są nimi między innymi zabawa na statku pirackim z wieloma przeszkodami oraz wielkie dmuchane zjeżdżalnie. Oprócz tego dzieci mogą skorzystać ze zjeżdżalnio linowej, zagrać w kule oraz bawić się armatkami pneumatycznymi. Na młodsze dzieci czeka wyspa małego pirata, na której możecie bawić się wspólnie!

7. Frajda Park

Sala zabaw Frajda Park to największy obiekt w Poznaniu, w całości przeznaczony do dziecięcej zabawy. Na 3000 mkw znajdziesz piękny dmuchany zamek wraz ze zjeżdżalniami oraz ogromne zabawkami. Obok znajduje się małpi gaj, który jest wyposażony w zjeżdżalnie, baseny z kolorowymi piłkami i szalony tor przeszkód. Oprócz tradycyjnych gier znajdziesz też bardziej interaktywne opcje zabawy. W niedalekiej odległości znajduje się przytulna kawiarnia dla rodziców.

8. Mini klub Pony

Jeśli twoje dziecko kocha zwierzęta, a jego marzeniem jest to, aby nauczyć się jeździć na kucyku to jest to właśnie to miejsce. Mini klub Pony to klub jeździecki, który uczy dzieci podejścia do zwierząt oraz jazdy konnej. Na dzieci czekają sympatyczne kucyki oraz instruktorzy, którzy w bezpieczny sposób przeprowadzą malucha przez proces nauki jazdy konnej.

9. Pyrland Park Linowy

Pyrland Park Linowy znajduje się na zewnątrz, dlatego jest idealnym miejscem do zabawy dla starszych dzieci od wiosny aż do jesieni. Znajdują się tutaj trzy trasy w tym jedna dla dzieci od 3 roku życia. Oprócz przechodzenia pomiędzy kolejnymi przeszkodami znajduje się tutaj również tyrolka. Park Linowy jest doskonałym miejscem do organizacji imprez na świeżym powietrzu.

10. Bricks 4 Kidz

Jeśli pasjonujecie się wraz z dzieckiem klockami Lego, to koniecznie odwiedźcie Bricks 4 Kidz. To właśnie tutaj prowadzone są warsztaty dla dzieci pod okiem specjalistów, którzy za pomocą klocków Lego oraz elektromechaniki budują mobilne modele samochodów, pociągów lub innych maszyn, lub robotów. Centrum zabaw Bricks 4 Kidz to odpowiednie miejsce, aby dziecko znalazło swoją nową pasję. A Ty w tym czasie możesz sprawdzić czy nowa zabawa może stać się pasją dla Twojego dziecka. Możesz również uczestniczyć w warsztatach jako obserwator. Centrum Bricks 4 Kidz jest również doskonałym miejscem na organizację imprezy urodzinowej o bardzo ciekawej tematyce.

4.5/5 - (liczba ocen: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.