10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Koninie

urodziny dla dzieci konin

W dniu urodzin dziecka warto zadbać o atrakcje dostosowane do wieku, możliwości i preferencji pociechy. W Koninie jest wiele ciekawych atrakcji, które sprawdzą się doskonale.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Koninie

Chcesz, aby dzień urodzin Twojego dziecka był przepełniony ciekawą rozrywką? Jeśli tak, czytaj dalej. Oto 10 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Koninie:

1. Ence Pence

Sala zabaw zlokalizowana przy ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki 2. W ramach oferty urodzinowej dzieci mogą uczestniczyć w warsztatach mydełkowych, zajadać się smacznymi przekąskami, bawić się w rozbijanie piniaty i nie tylko. Więcej informacji na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej sali zabaw Ence Pence.

2. FRAJDA

Kolejna świetna sala zabaw dla dzieci godna polecenia. Obiekt znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 37. Atrakcji w tym miejscu jest tak wiele, że każdy mały fan świetnej zabawy znajdzie coś dla siebie. Chcesz poznać szczegóły oferty? Sprawdź profil sali zabaw na Facebook’u.

3. Wartownia

Ta sala zabaw cieszy się świetnymi opiniami. Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Poznańska 47E. W sali zabaw znajduje się aż 4-pozioma wartownia. Są tutaj atrakcje takie jak boisko do gry w piłkę, gokarty, bilard i wiele innych. Jeśli chodzi o ofertę urodzinową, dostępnych jest 5 sal tematycznych: leśna, hawajska, zamkowa, kominkowa oraz kowbojska. Różnorodność pakietów sprawia, że niezależnie od preferencji i możliwości znalezienie odpowiedniej opcji to nic trudnego.

4. Jump Planet

Park trampolin mieści się przy ulicy Jana Pawła II 76. Poczuje się tutaj świetnie każdy mały fan aktywnej zabawy. W ramach imprezy urodzinowej dzieci mają zapewnione aż dwie godziny świetnej zabawy, odpowiednio wyposażoną salę do świętowania, kompleksową opiekę doświadczonego animatora i nie tylko. Zabawa w Jump Planet to nie tylko dobra rozrywka, ale także okazja do zadbania o kondycję. Więcej informacji na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej Jump Planet.

5. Poligon dla dzieci

Plac zabaw wyposażony w różne świetne urządzenia. Wystarczy wpisać nazwę placu zabaw w nawigację, aby dowiedzieć się, jak dotrzeć do tego miejsca. Warto zabrać ze sobą napoje i przekąski, żeby spotkanie urodzinowe było jak najbardziej udane.

6. Siłownie na świeżym powietrzu

Dostępne są różne lokalizacje. Warto urządzić w takim miejscu urodzinowe zawody sportowe lub zaproponować dzieciom zabawę w naukę w lekcję wychowania fizycznego. Wystarczy zabrać ze sobą smaczne przekąski oraz napoje i przepis na urodzinową atrakcję dla solenizanta i jego gości gotowy.

7. Park Leśny

Poczuje się tutaj dobrze każdy fan aktywności na świeżym powietrzu. Warto pamiętać, że w tym przypadku liczy się pomysłowość rodziców. Poza spacerem można zaproponować dzieciom różne ciekawe zabawy. Świetną opcją jest na przykład poszukiwanie inspiracji i tworzenie rysunków. Można również zabrać ze sobą lornetki i wypatrywać okazów zwierząt lub roślin. Różnorodne zabawy sprawią, że każde dziecko będzie bawiło się dobrze.

8. Kompleks boisk PWSZ

Jest tutaj nawierzchnia do piłki ręcznej i koszykówki, siatkówki, a także kort tenisowy. Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się na ulicę Popiełuszki. Sportowe aktywności spodobają się każdemu małemu fanowi niezapomnianych przeżyć. Warto zabrać ze sobą przekąski i napoje, aby solenizant i jego goście mogli świętować po zakończonej zabawie.

9. Park Wodny MOSiR

Aby skorzystać z atrakcji tego miejsca, trzeba udać się pod adres: Aleje 1 Maja 1A. Spodoba się tutaj każdemu małemu fanowi zabaw wodnych. Więcej szczegółów na temat oferty możesz znaleźć na stronie internetowej obiektu.

10. Korty tenisowe

Świetna propozycja dla dzieci, które lubią aktywność i chcą spróbować swoich sił w grze w tenisa. Spodoba się tutaj nie tylko początkującym, ale także zaawansowanym graczom. Korty tenisowe mieszą się przy ulicy Paderewskiego 8. Więcej szczegółów dotyczących oferty tego miejsca możesz znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie. Po grze można wybrać się na obiad i przepis na dzień pełen atrakcji gotowy.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.