10 najlepszych sal zabaw dla dzieci w Gdańsku

sala zabaw w Gdańsku

Gdańsk to miasto znajdujące się nad Morzem Bałtyckim w województwie pomorskim. Ze względu na niezwykłą historią, piękną architekturę oraz mnóstwo atrakcji turystycznych przyciąga wielu turystów z całego świata. Nie brakuje tutaj również ciekawych sal zabaw dla najmłodszych, w których można organizować maluchom imprezy urodzinowe czy też zapewnić im dobrze spędzony czas zupełnie bez okazji.

Poniżej znajduje się lista najciekawszych sal zabaw w Gdańsku.

1. Honolulu

Honolulu to kolorowa sala zabaw, na której znajdują się bezpieczne i barwne place zabaw, baseny z kulkami czy też długie zjeżdżalnie i boisko. Na miejscu można zorganizować urodziny, podczas których dzieciom organizuje się dyskotekę pod opieką animatora, poczęstunek w osobnej sali, a także malowanie twarzy w najróżniejsze wzory.

2. Lider

Lider w Gdańsku to sala zabaw urządzona w baśniowym stylu. Znajdują się tutaj nie tylko obiekty, które można wykorzystać do zabawy, ale również takie, które cechują się wysokimi walorami estetycznymi. Wielkie wrota, które zgodnie z reklamą kompleksu prowadzą do krainy beztroski, to tylko przedsmak. W środku na dzieci czekają kolorowe karoce, konie na sprężynach czy zjeżdżalnie zamontowane na zamkach rodem z bajek Walta Disneya.

3. Budumi

Budumi to Rodzinne Centrum Kreatywnej Zabawy. W przyjaźnie urządzonych salach odbywają się najróżniejsze warsztaty, dzięki którym dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności. Podczas warsztatów LEGO Challenge dzieci mają okazję budować najróżniejsze konstrukcje z klocków LEGO, a na warsztatach Projekt ZOO dzieci uczą się, jak stworzyć profesjonalne miasto-zoo, a także dbać o nie za pomocą specjalnych robotów.

Na miejscu można również zorganizować urodzinki dla dziecka, podczas których przez dwie godziny cała grupa będzie miała na wyłączność jedną salę oraz słodki poczęstunek, a animatorzy zadbają o to, aby żaden z gości czy solenizant ani przez moment się nie nudził.

4. Loopy’s World

Loopy’s World to największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki, które aktywizuje dzieci, zachęca je do ruchu i zdobywania nowych umiejętności, a przede wszystkim jest gwarancją bardzo dobrej zabawy. Zabawy i atrakcje są tutaj tak zaprojektowane, aby wpływać nie tylko na humor, ale też zdrowie dziecka. Dzięki wielu zajęciom dzieci mają szansę poprawić swoją koncentrację i sprawniej przetwarzać informację, ale też trenują swoje umiejętności społeczne. Znajdują się tutaj zjeżdżalnie różnego rodzaju, tor saneczkowy, trampoliny, mini ścianka wspinaczkowa, tory przeszkód, a także kolorowe boiska i wiele innych atrakcji.

5. Party Land

Party Land to kameralny wewnętrzny plac zabaw, na którym dzieci będą miały okazję spotkać wielu ukochanych bohaterów bajek, a także wziąć udział w wielu zajęciach rozwijających najróżniejsze pasje. Ogromna ilość zabawek, trampoliny i baseny z kolorowymi kulkami sprawiają, że całość świetnie sprawdza się również jako miejsce na organizację urodzin kilkulatków.

6. Klockownia

Klockownia to sala zabaw stworzona z myślą o miłośnikach klocków. Na miejscu dzieci mają do dyspozycji najróżniejsze klocki o różnych wymiarach, strukturze i w najróżniejszych kolorach. Mali konstruktorzy mają więc tutaj okazję tworzyć naprawdę spore konstrukcje, a przy okazji świetnie się bawić z rówieśnikami.

7. Bajkowy Labirynt

Bajkowy Labirynt to nowoczesne centrum zabawy w Gdańsku, w którym znajdują się tematyczne place zabaw w pomieszczeniach pełnych kolorowego graffiti. Można tutaj znaleźć zarówno zjeżdżalnie i huśtawki różnego rodzaju, jak i tory przeszkód, labirynty i baseny z kolorowymi kulkami.

8. Kinderplaneta

Kinderplaneta to sala zabaw znajdująca się na terenie popularnego centrum handlowego. Nadaje się zarówno na kilka godzin doskonałej zabawy, podczas której rodzice mogą sprawniej zrobić zakupy, jak i na większe imprezy dla maluchów. Na terenie Kinderplanety znajdują się fantazyjne konstrukcje łączące zjeżdżalnie z labiryntami i tajemniczymi tunelami, jak i baseny z kolorowymi kulkami i huśtawki. Pracujące na miejscu animatorki inicjują zabawy i warsztaty z robienia zwierzątek z podłużnych balonów.

9. Playgorund Arena

Playgorund Arena to ogromna sala zabaw znajdująca się na terenie Stadionu w Gdańsku. Na obszarze zajmującym 1500 metrów kwadratowych znajdują się strefy stworzone z myślą o dzieciach w różnym wieku. Znajduje się tutaj sporej wielkości główna konstrukcja zabawowa, jak i mini ścianki wspinaczkowe, pajęcza sieć, tyrolka, okręt piratów czy nawet ścieżka rowerowa. Dzieci mogą bawić się samodzielnie pod okiem opiekunów albo wziąć udział w kreatywnych warsztatach, a z kolei dla rodziców przygotowano przytulną strefę z kawiarnią, w której mogą zdalnie pracować lub spotkać się z innymi rodzicami.

10. Kawa i Zabawa

Kawa i Zabawa to umiejętne połączenie kawiarni i sali zabaw. Znajdują się tutaj labirynty, tunele i baseny z kolorowymi kulami, a także strefa do rysowania z małymi stoliczkami. Na miejscu można skosztować znakomitych kaw i deserów, a także urządzić urodziny dla dziecka.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.