8 najlepszych sal zabaw dla dzieci w Częstochowie

Gdzie zabrać dziecko, aby nieco się wyszalało i dobrze wybawiło? Oczywiście do sali zabaw. Warto postawić na obiekt wyposażony w wiele ciekawych atrakcji, aby maluch wspominał dobrze spędzony tam czas. Czytaj dalej, aby poznać listę sal zabaw godnych odwiedzenia w Częstochowie.

Sale zabaw w Częstochowie, które warto odwiedzić

Okazuje się, że w Częstochowie jest przynajmniej kilka świetnych miejsc, w które warto wybrać się z dzieckiem. Jeśli chodzi o sale zabaw, najlepsze obiekty to:

1. Bumerang – bawialnia znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 1. Maluchy mogą skorzystać tutaj z wielu wyjątkowych atrakcji takich jak zjeżdżalnie, samochodziki i inne obiekty. Warto także wspomnieć, że Bumerang to dobre miejsce na niezapomniane urodziny lub imprezę tematyczną. Na terenie obiektu działa kawiarnia, w której rodzice lub opiekunowie mogą nieco odetchnąć i poczekać na dzieci.

2. Magiczna Kraina – centrum zabaw dla dzieci zlokalizowane jest przy Alei Niepodległości 31. Dmuchańce, gabinet krzywych luster, gry i symulatory to tylko niektóre atrakcje dostępne w tym miejscu.

Magiczna Kraina to dobra lokalizacja dla każdego dziecka, które lubi dobrą zabawę. Można zorganizować tutaj także wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Warto wspomnieć, że w Magicznej Krainie odbywają się też imprezy takie jak spotkanie z Mikołajem.

3. Fabryka Uśmiechu – obiekt znajduje się przy ulicy św. Rocha 241. Rodzinne centrum rozrywki oferuje dostęp do atrakcji takich jak pole do minigolfa, czteropoziomowy labirynt, Kącik Maluszka. Fabryka Uśmiechu oferuje także możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego. Warto też wiedzieć, że odbywają się tutaj imprezy jak na przykład Halloween Party.

4. Bajkowy Labirynt – centrum rozrywki jest zlokalizowane przy Alei Wojska Polskiego 207. Jest to idealne miejsce dla każdego dziecka, które lubi się świetnie bawić i spędzać czas aktywnie. Bajkowy Labirynt oferuje wiele ciekawych atrakcji zarówno dla małych, jak i nieco starszych pociech.

Tutaj podobnie jak w przypadku poprzednich obiektów można zdecydować się na skorzystanie z oferty zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Warto także wspomnieć, że na terenie Bajkowego Labiryntu jest zorganizowana strefa rodzica.

5. Lemon – sala zabaw znajduje się przy ulicy Okólnej 62. Śmiało można powiedzieć, że jest to miejsce pełne świetnych atrakcji dla pociech w różnym wieku. Warto wspomnieć o wyjątkowych zjeżdżalniach, podłodze interaktywnej, torze gokartowym, siatce.

Sala zabaw oferuje także moc rozrywki dla młodszych pociech, które mogą znaleźć ciekawe atrakcje w strefie malucha. Lemon to nie tylko świetne miejsce na co dzień, ale także na organizację spotkania urodzinowego lub imprezy tematycznej dla dzieci. Na terenie obiektu znajduje się też klimatyczna kawiarnia, która oferuje aromatyczne i orzeźwiające napoje oraz smaczne przekąski.

6. Stacja Grawitacja – nie jest to typowa sala zabaw, ale wyjątkowy park trampolin, który dostarcza wiele rozrywki. Stacja Grawitacja jest zlokalizowana przy ulicy Bór 164. To miejsce warto polecić szczególnie aktywnym dzieciom, które lubią ruch i dobrą zabawę.

Stacja Grawitacja jest wyposażona nie tylko w trampoliny, ale także w inne atrakcje takie jak tor przeszkód, ścianka wspinaczkowa, park linowy i inne. Warto wspomnieć, że tutaj również tak jak w przypadku poprzednich obiektów można zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Na terenie obiektu znajduje się bistro, które oferuje smaczne przekąski i różnorodne napoje zarówno dla dzieci, jak i rodziców czy opiekunów.

7. Hula Kula – nie znajduje się w Częstochowie, ale zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Hula Kula jest zlokalizowana w Rędzinach przy ulicy Wolności 220. Chociaż jest to kręgielnia, a nie typowa sala zabaw, tutaj także czeka na najmłodszych wiele atrakcji godnych polecenia.

Na terenie obiektu znajduje się tak zwany Dziecięcy Raj pełen atrakcji, takich jak zjeżdżalnie czy baseny z kulkami. Tutaj można także zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka. Kręgielnia Hula Kula to świetna opcja na rozrywkowy czas dla całej rodziny. Dziecięcy Raj spodoba się najmłodszym, dorośli zaś na pewno docenią tor do gry w kręgle oraz bilard.

8. Magiczny Kącik – aby go odwiedzić, także trzeba wyjechać z Częstochowy, ale niedaleko. Magiczny Kącik znajduje się w Myszkowie przy ulicy Tadeusza Kościuszki 12.  Jeśli poszukujesz sali zabaw z prawdziwego zdarzenia, Magiczny Kącik to miejsce, które po prostu musisz odwiedzić ze swoją pociechą. Sala dla maluchów wyposażona jest w wiele atrakcji jak na przykład Spider Tower, panele interaktywne, dostępna jest tutaj nawet ścianka wspinaczkowa.

Magiczny Kącik to również miejsce dla rodziców, którzy potrzebują chwili oddechu. W strefie dla opiekunów można zjeść smaczny deser lub napić się ulubionej kawy. Ta sala zabaw oferuje także możliwość zorganizowania urodzin dla dzieci. Warto również wspomnieć, że obiekt jest monitorowany i klimatyzowany, można skorzystać tutaj z darmowego Wi-Fi.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.