Polska

8 Najlepszych Klubów i Dyskotek w Rzeszowie

klub rzeszów

Rzeszów jako stolica województwa podkarpackiego może pochwalić się nie tylko dużą ilością mieszkańców, ale również bardzo wysoką liczbą działających tam klubów. Jako jedno z większych miast na podkarpaciu przyciąga nie tylko studentów, ale również wielu młodych ludzi lubiących bawić się przy dobrej muzyce, a uwierzcie w Rzeszowie jest w czym wybierać.

1. Grand Club

Klubowe zwiedzanie Rzeszowa nie mogłoby obyć się bez wejścia do Grand Club mieszczącego się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 9. Niestety klub czynny jest wyłącznie piątki i soboty, co uważam za bardzo duży minus. Na wejściu obowiązuje selekcja, więc warto przed odwiedzeniem klubu przemyśleć sprawę odpowiedniego ubioru. Na miejscu będziemy bawić się wyłącznie w rytmach klubowych. Świetny wystrój klubu wspierany jest przez bardzo mocną załogę barmańską. W klubie odbywają się również bardzo często występy na żywo.

2. Bajka Disco Club

Dobra miejscówka warta polecenia w Rzeszowie to Bajka Disco Club, który mieści się się przy alei Józefa Piłsudskiego 34 w C.H. Europa II. I niestety jest to kolejny klub, który czynny jest zaledwie dwa dni w tygodniu, a mianowicie w piątek i sobotę. Typowy klubowy wystrój do którego w zasadzie nie można się przyczepić. Na plus jest dość spora powierzchnia taneczna. Będziemy bawić się w rytmach disco polo. Zabawę urozmaicą nam występy na żywo przy bardzo dobrych drinkach. Niestety wśród klientów można spotkać się z negatywnymi opiniami o ochronie, lecz zawsze najlepiej sprawdzić osobiście na miejscu jakość obsługi. Jak najbardziej polecamy klub dla wszystkich miłośników disco polo.

3. Klub pod Palmą

Nie można być w Rzeszowie i nie odwiedzić Klubu pod Palmą. Znajdziemy go przy ulicy Cicha 4a. Klub czynny jest w piątki  i soboty. Klub doceniany jest ze względu na kameralny klimat, bardzo miłą i fachową obsługę, a także za pyszne drinki serwowane przy barze. W klubie odbywają sie koncerty na żywo. Wystrój choć kameralny jest nieco przestarzały, aczkolwiek nie przeszkadza to w świetnej zabawie.

4. Klub Piekiełko

Klub Piekiełko jest zlokalizowany przy alei J. Piłsudskiego 44. Możemy tam pobawić się w czwartki i piątki od 21 do 5 rano. Imprezę poprowadzi dla nas Dj Ramzes. Klub znajduje się dobrej lokalizacji panuje tam bardzo miła i fachowa obsługa.

5. Loff Rzeszów

W Rzeszowie znajdziemy również jeszcze jeden klub wart polecenia, a mianowicie klub Loff Rzeszów. Mieści się on przy ulicy Juliusza Słowackiego 16. Jak większość klubów w Rzeszowie czynny jest zaledwie dwa dni w tygodniu ( piątek i sobota). Klub jest bardzo ceniony za niebanalny klimat i atmosferę, a także pyszne drinki, fachową obsługę i świetną muzykę. W klubie od czasu do czasu odbywają się również koncerty na żywo.

6. Klubbing

Klubbing w Rzeszowie nie może obyć się bez odwiedzenia Sofa Club & Restaurant. Znajdziemy go przy ulicy Stanisława Moniuszki 2. W klubie puszczana jest bardzo różnorodna muzyka tak więc każdy znajdzie coś  dla siebie. Minusem jest niestety bardzo mała powierzchnia taneczna. Wystój jest dość skromny, ale schludny, w żadnym wypadku jednak nie przypomina typowego klubowego wystroju. Klub oferuje bardzo dobre drinki w przystępnych cenach.

7. Klub Prywatka

Na klubowiczów w Rzeszowie przy ulicy Powstańców Listopadowych 16A czeka również Klub Prywatka Rzeszów. Jest to jeden z niewielu klubów w tym mieście, który jest czynny cały tydzień i to już od godziny 17. Klub urządzony dość skromnie i przyzwoicie, jednak bez zbędnego klubowego przepychu. Świetnie nadaje się na mniejsze imprezy okolicznościowe.

8. Candela

Dla zwolenników mocniejszych klubowych wrażeń czeka Candela. Klub mieści się przy ul. Księdza Deliksa Dymnickiego 4 i jest czynny od wtorku do soboty. W klubie dominuje kubański styl. Można świetnie bawić się w rytmach latino, bachate, kizombe i salsy. Klub ma nietypowy wystrój. Na miejscu mamy możliwość spróbowania pysznych drinków.

Rzeszów to istny raj dla klubowiczów. Bardzo duża różnorodność przyciąga miłośników mocnych klubowych brzmień, jak również miłośników latino disco czy też disco polo. Każdy znajdzie coś dla siebie. Spora część klubów jest czynna również w ciągu tygodnia. Gorąco polecamy odwiedzenie Rzeszowa i świetną zabawę do białego rana.