Polska

Gdzie Dobrze Zjeść w Ustroniach Morskich

danie

Ustronie Morskie to mała miejscowość wypoczynkowa, która w okresie lata zapełnia się po brzegi turystami. Łatwo wtedy zagubić się w gąszczu lokali gastronomicznych. Oto restauracje, które warto odwiedzić.

1. Kabaczek

fot. fb.com/kabaczek.piotrimagdalena

Ten lokal kusi egzotycznymi dekoracjami serwowanych napojów i  koktajli na bazie mleka. Tutejszy kucharz czerpie inspiracje z wielu źródeł, posiada duży warsztat pracy. Goście maja do wyboru różne zestawy obiadowe.

2. Na Bogato

fot. fb.com/Na-Bogato-Ustronie-Morskie

Ta restauracja oferuje potrawy najwyższej jakości. Dania wyglądają bardzo estetycznie, dodatki są wyrazistych barwach doskonale komponujących się z potrawą. Porcje są spore. Każdy wyjdzie stąd najedzony. W lokalu panuje radosny nastrój. Gość ma duży wybór różnych drinków.

3. Beach Bar Max

fot. pixabay.com

To miejsce posiada iście tropikalny klimat. Poczujesz się tutaj jak na plaży w kurorcie zagranicznym. Drinki, soki podawane są ze słomkami w szkle. Menu składa się z pizzy, ryb, sałatek i dań obiadowych.

4. Hotel Lambert

fot. pixabay.com

To miejsce pełni jednocześnie funkcje hotelu i restauracji. Wszystko tutaj działa perfekcyjnie jak w szwajcarskim zegarku. W tej restauracji goście mogą zjeść posiłek delektując się pięknym widokiem na Bałtyk.

5. Skandynawska

fot. fb.com/Skandynawska-Restauracja

W tym lokalu króluje kuchnia szwedzka. Spróbujesz tutaj smakołyków z dalekiej północy. Bardzo łatwo tutaj trafić.

6. Na Klifie Cafe

fot. pixabay.com

Ten lokal oferuje gościom wyśmienite desery. Każdy kawałek ciasta podany jest z konfiturą. Skosztujesz tutaj lodów w różnych smakach gustownie przybrane świeżymi owocami i polane sosem. Oczywiście napijesz się tutaj doskonałej kawy.

 7. Smażalnia Ryba

fot. pixabay.com

Ten lokal obfituje w różnorodne ryby, podaje się je smażone wraz z dodatkami.

8. Avonlea

fot. pixabay.com

W tej kawiarni uraczysz się świeżo zmieloną, włoską kawą Lavazza, smakowitymi lodami. Słodkości wypiekane są na miejscu.

9. Molo Busola

fot. pixabay.com

Lokal ma ciekawy wystrój wnętrza, oferuje swoim gościom przepiękny widok na morze. Menu jest urozmaicone.

10. Ambrozja

fot. pixabay.com

W tej kawiarni z powodzeniem można odpocząć ze znajomymi przy wyśmienitej kawie, lodach i cieście.