10 Najlepszych Miejsc na Urodziny dla Dzieci w Częstochowie

urodziny dla dzieci częstochowa

Dzieci to wymagający klienci – wie o tym każdy restaurator oraz właściciel Sali zabaw. Wymagania maluchów są spore, a ich kreatywność zaskakująca. Im bardziej pomysłowe dziecko, tym trudniej zorganizować dla niego udane przyjęcie urodzinowe. Na szczęście w Częstochowie nie brak lokali, których pracownicy świetnie radzą sobie z tym zadaniem. Gdzie warto zorganizować urodziny dla dzieci?

1. Centrum Zabaw dla Dzieci „Magiczna Kraina”

Magiczna Kraina to doskonałe miejsce zarówno na bak karnawałowy czy rodzinne wyjście z domu, jak i na imprezę urodzinową, podczas której mały solenizant spędzi czas na dobrej zabawie z rówieśnikami. Dmuchane zjeżdżalnie, gabinet luster, gry i symulatory – oto wybrane atrakcje, dzięki którym przyjęcie każdemu dziecku przypadnie do gustu. Czekają tu również pięknie urządzone sale urodzinowe, w których maluchy mogą odpocząć przy ulubionych przekąskach.

2. Blooma Land

Blooma Land t miejsce, w którym nauka i dobra zabawa tworzą spójną całość. Dzieci mogą brać tu udział w ciekawych warsztatach i zajęciach edukacyjnych, mogą też obchodzić swoje urodziny w gronie przyjaciół. Na małych solenizantów czeka sala z poczęstunkiem, sporo niespodzianek oraz opieka animatorów, dzięki którym tematyczne urodziny z nauką w roli głównej okażą się rewelacyjną przygodą.

3. Laserhouse – Laserowe Centrum Rozrywki

Laserhouse to dobre miejsce dla fanów takich gier, jak paintball. Jak wyglądają urodziny w tym laserowym królestwie? W ich trakcie gra w laserowy paintball to tylko jedna z wielu atrakcji. Mali goście mogą tu cieszyć się smakiem pizzy oraz brać udział w takich zabawach, jak „Rozbrajanie bomby” czy „Walizka Zagadek”.

4. Scout Sport

Scout Sport to miejsce dla każdego, kto – bez względu na wiek – lubi spędzać czas w aktywny sposób. Specjalne zajęcia dla dzieci sprawiają, że nawet maluchy poczują się tu doskonale. A kto na dobre pokocha sport, ten z pewnością doceni sportowe urodziny. Jak może wyglądać takie przyjęcie? W Scout Sport dzieci mogą brać udział w różnych grach i zabawach. Czeka na nie ścianka wspinaczkowa, sala do Pole Dance oraz sala fitness, można też skorzystać z takiej atrakcji, jaką jest squash. A po solidnej porcji ruchu można odpocząć przy stole z przekąskami i podzielić się wrażeniami z zabawy.

6. DomTajemnic

Urodziny w pokoju zagadek to jedna z ciekawszych opcji dla nastolatków o mocnych nerwach, które szukają mocniejszych wrażeń. W Domu Tajemnic czeka na nich m.in. pałac Królowej Wampirów, z którego uczestnicy urodzinowej zabawy mogą wyjść tylko dzięki zespołowej pracy i wspólnemu rozwiązywaniu kolejnych łamigłówek.

7. Stacja Grawitacja Częstochowa

Stacja Grawitacja to popularny park trampolin oraz takie atrakcje, jak Tor Ninja, park linowy czy ścianka wspinaczkowa. To również lekcje WF oraz przyjęcia urodzinowe, w czasie których dzieci mogą korzystać z poczęstunku oraz wspólnej zabawy na trampolinach.

8. Fabryka Uśmiechu. Rodzinne Centrum Rozrywki

Fabryka Uśmiechu to ważne miejsce dla dzieci lubiących spędzać czas na dobrej zabawie z rówieśnikami. Można tu spędzać czas w towarzystwie animatorów, korzystać z automatów do gier lub bawić się w basenach z piłkami. Czekają tu również sale urodzinowe, w których można urządzić poczęstunek dla gości, oraz dodatkowe atrakcje, które można dopasować do potrzeb dzieci.

9. Uniwersytet Rozwoju w Częstochowie

Uniwersytet Rozwoju to ciekawe zajęcia i warsztaty, dzięki którym dzieci mogą świetnie się bawić i rozwijać miłość do nauki. To również ciekawa oferta dla tych, którzy chcą zorganizować dla dziecka niebanalne przyjęcie urodzinowe. Oprócz poczęstunku mali goście mogą realizować jeden z wybranych tematów zajęć (np. „Kuchnia Molekularna”, „Eksperymenty z Newtonem” lub „Urodziny Detektywistyczne”).

10. Bawialnia Bumerang

Bumerang to popularna bawialnia w Częstochowie,  w której dzieci mogą się wybiegać i wyskakać do woli, oraz kawiarenka, w której rodzice mogą odpocząć przy kawie i deserze. To również sale urodzinowe, w których można urządzić małą biesiadę oraz spędzić czas na zabawie z animatorem. W Bumerangu można skorzystać też z urodzin tematycznych oraz licznych niespodzianek, dzięki którym nuda nikomu nie zagrozi.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.