10 Najlepszych Restauracji na Helu

pyszny obiad

Na wstępie kilka słów o Helu. Hel to miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim. Tam też z roku na rok turystyka rozwija się prężnie. Hel to wielkie miasto i postawione na turystykę, dlatego nie sposób być głodnym. Wszędzie znajdują się punkty z super świeżym i ciepłym menu.

Wyśmienite rybackie menu

Pierwsza restauracja, jaka zaprezentuje na Helu to „Kutter”. Tu serwowane sa dania z mięsa rybiego, które jest świetnie przygotowywane. Ryby są odpowiednio przyprawiane, i duszone. Dania są zdrowe, wyglądają smacznie.

Kulinaria, jakie są prezentowane to owoce morza, Polska kuchnia, Europejska i środkowoeuropejska. W tym również przyjemna atmosfera, świetna obsługa i jedzenie na piątkę.

Kolejna, czyli druga z rzędu restauracja to Maszoperia. Maszoperia restauracja Kawiarnia, tu oczywiście również serwowane są wyśmienite dania. Menu nie może obejść bez dań rybnych. Smażone mięso rybie oraz frytki, jak i również inne przysmaki. Świetnie serwowane na ciekawym serwisie.

Drinki o ciekawym wyglądzie, lane piwo, kawa, herbata, Wi – fi darmowe. Możliwość zabrania dania ze sobą, jak i również można spożyć posiłek na miejscu.

Gdy już jesteśmy nad morzem to warto zaglądnąć do menu o charakterze rybnym. I tu kolejny punkt gastronomiczny, czyli Fala smażalnia ryb. I jak sama nazwa wskazuje w menu znajdują się ryby. Nie obejdzie się również bez deserów i dodatków, jak frytki.
Captain Morgan Pub restauracja to kolejna oferta Helu.

Tu można i dobrze zjeść i oczywiście przenocować w czasie letniego urlopu. Kuchnia serwowana w restauracji to typowo polska i Europejska. W tym wspaniała obsługa, najlepsi kelnerzy i kelnerki, jak i również wyśmienite dania.

Admiral Nelson Pub – restauracja wprost z nadmorskiego kurortu. I tu dania, które zwierają między innymi: ziemniaki, frytki, ziemniaki amerykańskie, surówki, sosy, oraz smażone ryby, i tak dalej i tym podobnie.

Checz – to punkt gastronomiczny, który oferuje polskie dania, jak i również wegetariańskie.

Typowo tradycyjna pomidorowa, czy też frytki, i surówka pełna witamin. Śniadania i obiady na klasycznym poziomie. Standardy spełnione w jak najwyższym stopniu.

Restauracja Lwia jama to 7 punkt, który serwuje wyśmienite posiłki. Tu recenzje są doskonałe. Turyści zachwalają sobie restaurację. Jej bogaty smak i aromat kulinarnych podbojów pozostawił aromaty w kubkach smakowych klientów. Warunkiem są rezerwacje wcześniejsze na dany dzień.

Restauracja Cafe classic – tu można spokojnie spędzić wakacyjne popołudnie. Wśród przyjemnych klimatów. Słoneczne dni będą miłym wspomnieniem. Niebo w gębie, jednym słowem. Ciasta, słodkości o doskonałym smaku i świetnie podane.

Restauracja Wanoga to restauracja z obsługa kelnerską. Serwuje ona najlepsze dania. W szybkim tempie realizowane są zamówienia klientów. Świetne menu i szereg wygód. W sam raz do relaksowania wolnym czasem na wakacyjnym urlopie.

Armada Bar zamyka dziesiątkę najlepszych punktów na Helu. Jego wystrój jest gustowny, wyrafinowany. Kilkadziesiąt recenzji o pomysłowości baru, jego menu i obsłudze.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że Hel to świetny wybór pod względem spędzenia urlopu. Tu wszystko otwarte dla turystów. Świetne menu, hotele, bary, lokale gasrtonomiczne wszelkiego typu.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.