10 Najlepszych Restauracji na Helu

pyszny obiad

Na wstępie kilka słów o Helu. Hel to miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim. Tam też z roku na rok turystyka rozwija się prężnie. Hel to wielkie miasto i postawione na turystykę, dlatego nie sposób być głodnym. Wszędzie znajdują się punkty z super świeżym i ciepłym menu.

Wyśmienite rybackie menu

Pierwsza restauracja, jaka zaprezentuje na Helu to „Kutter”. Tu serwowane sa dania z mięsa rybiego, które jest świetnie przygotowywane. Ryby są odpowiednio przyprawiane, i duszone. Dania są zdrowe, wyglądają smacznie.

Kulinaria, jakie są prezentowane to owoce morza, Polska kuchnia, Europejska i środkowoeuropejska. W tym również przyjemna atmosfera, świetna obsługa i jedzenie na piątkę.

Kolejna, czyli druga z rzędu restauracja to Maszoperia. Maszoperia restauracja Kawiarnia, tu oczywiście również serwowane są wyśmienite dania. Menu nie może obejść bez dań rybnych. Smażone mięso rybie oraz frytki, jak i również inne przysmaki. Świetnie serwowane na ciekawym serwisie.

Drinki o ciekawym wyglądzie, lane piwo, kawa, herbata, Wi – fi darmowe. Możliwość zabrania dania ze sobą, jak i również można spożyć posiłek na miejscu.

Gdy już jesteśmy nad morzem to warto zaglądnąć do menu o charakterze rybnym. I tu kolejny punkt gastronomiczny, czyli Fala smażalnia ryb. I jak sama nazwa wskazuje w menu znajdują się ryby. Nie obejdzie się również bez deserów i dodatków, jak frytki.
Captain Morgan Pub restauracja to kolejna oferta Helu.

Tu można i dobrze zjeść i oczywiście przenocować w czasie letniego urlopu. Kuchnia serwowana w restauracji to typowo polska i Europejska. W tym wspaniała obsługa, najlepsi kelnerzy i kelnerki, jak i również wyśmienite dania.

Admiral Nelson Pub – restauracja wprost z nadmorskiego kurortu. I tu dania, które zwierają między innymi: ziemniaki, frytki, ziemniaki amerykańskie, surówki, sosy, oraz smażone ryby, i tak dalej i tym podobnie.

Checz – to punkt gastronomiczny, który oferuje polskie dania, jak i również wegetariańskie.

Typowo tradycyjna pomidorowa, czy też frytki, i surówka pełna witamin. Śniadania i obiady na klasycznym poziomie. Standardy spełnione w jak najwyższym stopniu.

Restauracja Lwia jama to 7 punkt, który serwuje wyśmienite posiłki. Tu recenzje są doskonałe. Turyści zachwalają sobie restaurację. Jej bogaty smak i aromat kulinarnych podbojów pozostawił aromaty w kubkach smakowych klientów. Warunkiem są rezerwacje wcześniejsze na dany dzień.

Restauracja Cafe classic – tu można spokojnie spędzić wakacyjne popołudnie. Wśród przyjemnych klimatów. Słoneczne dni będą miłym wspomnieniem. Niebo w gębie, jednym słowem. Ciasta, słodkości o doskonałym smaku i świetnie podane.

Restauracja Wanoga to restauracja z obsługa kelnerską. Serwuje ona najlepsze dania. W szybkim tempie realizowane są zamówienia klientów. Świetne menu i szereg wygód. W sam raz do relaksowania wolnym czasem na wakacyjnym urlopie.

Armada Bar zamyka dziesiątkę najlepszych punktów na Helu. Jego wystrój jest gustowny, wyrafinowany. Kilkadziesiąt recenzji o pomysłowości baru, jego menu i obsłudze.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że Hel to świetny wybór pod względem spędzenia urlopu. Tu wszystko otwarte dla turystów. Świetne menu, hotele, bary, lokale gasrtonomiczne wszelkiego typu.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.