11 najlepszych miejsc na urodziny dla dzieci w Pruszczu Gdańskim

urodziny dla dzieci pruszcz gdański

Pruszcz Gdański to wyjątkowe miejsce, gdzie na każdego czeka wiele ciekawych atrakcji. Tutaj również można zorganizować imprezę urodzinową, która będzie niezapomniana. Szukasz odpowiedniego miejsca na urodziny dla swojego dziecka? W tym artykule znajdziesz kilka najlepszych propozycji w Pruszczu Gdańskim.

Najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Pruszczu Gdańskim

Urodziny to dla dziecka zazwyczaj bardzo ważne wydarzenie. Nic więc dziwnego, że w tym dniu pragnie korzystać z atrakcji oraz cieszyć się towarzystwem bliskich osób i znajomych. Oto najlepsze miejsca na urodziny dla dzieci w Pruszczu Gdańskim i okolicy, które są idealne na zorganizowanie niezapomnianej imprezy:

1. Zwierzaki Nad Potokiem – Dzieci zobaczą zwierzątka, które będą mogły nakarmić i głaskać. Terem mini zoo ma ponad 2 hektary. Można otrzymać teren na wyłączność, kiedy mini zoo jest zamknięte lub zorganizować urodzinki w godzinach otwarcia mini zoo pod zarezerwowaną wcześniej wiatą. Można korzystać z ogniska i dostępna jest jazda na kucyku dla dzieci. Na życzenie otrzymujemy termos z gorącą z wodą, by zrobić herbatę i kawę. Na miejscu są również 2 place zabaw.

2. Faktoria – Urodziny w gockiej osadzie to świetna zabawa dla wielbicieli wyjątkowych przygód. Dzieci mogą dowiedzieć się, jak kiedyś wyglądało życie, zwyczaje oraz zabawa. Jest to okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale także do nauki.

3. Club 27 – Twoje dziecko uwielbia zdrową rywalizację i grę w kręgle? Jeśli tak, Club 27 to dobre miejsce na zorganizowanie imprezy urodzinowej. W ofercie dostępna jest także dyskoteka, orzeźwiające napoje oraz smaczne przekąski dla dzieci.

4. Party- Land – dobrze wyposażony wewnętrzny plac zabaw, doskonale sprawdzi się jako miejsce na niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka. Imprezy urodzinowe w tym miejscu są ciekawe, pełne zabawy oraz możliwości rozwoju.

5. Edukacyjny Zakątek – nauka połączona z zabawą? To doskonała opcja na udane i niezapomniane urodziny. Dostępne są różne ciekawe scenariusze imprezy, a więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Kraina bajek, mały chemik, zaczarowani i karaoke w rytmie disco to tylko niektóre z wielu dostępnych tutaj możliwości.

6. Bawialnia Kic – Kic – tutaj dobrze poczuje się każdy, kto lubi dobrą i beztroską, a jednocześnie bezpieczną zabawę. Bawialnia oferuje wiele ciekawych atrakcji, a więc Twoje dziecko na pewno zapamięta urodziny w tym miejscu na długo.

7. Zielona Farma na Żuławach – nie jest to w Pruszczu Gdańskim, ale atrakcja zlokalizowana jest niedaleko. Urodzinki po farmersku, olimpiada sportowa, a może wioska indiańska? Możliwości jest naprawdę bardzo dużo.

8. Kino na Bursztynowym Szlaku – to dobra opcja dla starszych dzieci. Taka atrakcja na pewno spodoba się wszystkim, którzy lubią oglądać dobre filmy lub bajki. Dobry seans w klimatycznym kinie to świetna atrakcja urodzinowa dla starszych dzieci.

9. Plaża miejska – świetne miejsce na urodziny dla dziecka, gdy pogoda rozpieszcza. Na plaży miejskiej dostępne są leżaki, plac zabawa, można skorzystać także ze specjalnego miejsca przeznaczonego do grillowania. Impreza urodzinowa na świeżym powietrzu to świetny pomysł.

10. Park Krainy Polodowcowej – doskonała atrakcja dla fanów ładnych terenów przeznaczonych do rekreacji. Spacer w tym miejscu spodoba się szczególnie starszym pociechom, które lubią spędzać aktywie czas na dworze.

11. Park w Wojanowie – to piękne miejsce zlokalizowane jest niecałe 5 km od Pruszcza Gdańskiego, z pewnością warto wybrać się tutaj na urodzinowy spacer. Długa zjeżdżalnia i tyrolka zapewnią dzieciom moc zabawy.

Urodziny dla dzieci w Pruszczu Gdańskim – zadbaj o dobry plan

Z pewnością można powiedzieć, że w Pruszczu Gdańskim możliwe jest zorganizowanie niezapomnianych oraz wyjątkowych urodzin dla dziecka. Warto jednak pamiętać, że kluczem do sukcesu jest odpowiedni plan oraz dobra organizacja. Warto zapoznać się z ofertą dostępną w okolicy przynajmniej na kilka tygodni przed datą urodzin, aby wybrać odpowiednie miejsce. Nie zwlekaj także z dokonaniem rezerwacji, najlepsze miejsca cieszą się bowiem bardzo dużym zainteresowaniem. Pamiętaj, że wiele ciekawych miejsc jest nie tylko w Pruszczu Gdańskim, ale także w bliskiej okolicy. Warto zapoznać się z polecanymi miejscami, aby zorganizować swojemu ukochanemu dziecku moc przeżyć i niesamowite urodziny. Dobry plan i organizacja to podstawa. Jeśli będziesz pamiętać o poradach zawartych w tym artykule, na pewno urodziny będą wyjątkowe. Pamiętaj, aby podczas wyboru atrakcji zwrócić uwagę na upodobania Twojego dziecka. To w końcu dzień Twojej pociechy, powinien więc przebiegać w taki sposób, aby sprawić jej radość i przyjemność. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, pozwól się zainpirować. Wiele przydatnych porad na temat organizacji urodzin znajdziesz na blogach tematycznych.

4/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.