Porady

Pamiątka z podróży – czyli robimy fotoobraz z własnym zdjęciem

obraz na płótnie

Lubisz podróżować do dalekich miejsc? A może jesteś zwolennikiem turystyki górskiej w naszym pięknym kraju? Niezależnie od tego, jakim rodzajem turysty czy podróżnika jesteś, z pewnością dokumentujesz swoje wypady. Pora wykorzystać Twoje zdjęcia, aby stworzyć oryginalną dekorację!

Zdjęcie jak obraz

Zdjęcie na płótnie to specyficzny rodzaj fotografii, która została wydrukowana na tkaninie płóciennej lub imitującej płótno, do złudzenia przypominające obraz. Tego typu pamiątka doskonale nadaje się do dekorowania zarówno prywatnych wnętrz, jak sypialnia, pokój dziecięcy czy kuchnia, ale również gabinetów i salonów.

Od teraz Twoje najwspanialsze wspomnienia mogą ożyć za sprawą płócien o dowolnych rozmiarach. Twoje zdjęcia uzyskają w ten sposób wyjątkowy wyraz: pamiętaj, że w ten sposób możesz wydrukować zarówno portret, kameralne zdjęcie, jak i panoramę gór czy morza.

Jak wydrukować fotoobraz?

Na stronie https://www.cewe.pl/ znajdziesz prosty przewodnik, jak krok po kroku wydrukować swój pierwszy obraz. Obsługa aplikacji CEWE Fotoświat jest bardzo intuicyjna i nie wymaga znajomości żadnych zaawansowanych narzędzi graficznych.

Pierwszym krokiem jest wgranie zdjęcia do aplikacji – możesz to zrobić zarówno na komputerze czy laptopie, jak i na tablecie czy smartfonie.

Kolejnym krokiem jest odpowiednie wykadrowanie Twojego ulubionego zdjęcia i wybranie jego rozmiaru. Jest to proste i wygodne narzędzie, która umożliwia wybranie tego obszaru zdjęcia, który jest dla Ciebie najbardziej istotny. Oczywiście możesz też zaznaczyć całe zdjęcie.

Masz możliwość dodatkowego spersonalizowania swojego zamówienia poprzez dodanie do niego specjalnych clipartów, napisów czy też poprzez wybór ramek. Oferujemy naprawdę wiele możliwości, które pozwolą Ci kreatywnie przyozdobić Twoje zdjęcie.

Na koniec zlecasz swoją usługę i wybierasz miejsce dostarczenia Twojego dzieła – pod dowolny adres albo do jednego z punktów odbioru. Zazwyczaj czas wykonania takiego zdjęcia na płótnie nie wynosi więcej niż kilka dni.

Gdzie zlecić usługę druku zdjęcia na płótnie?

Najlepiej wybierać firmy specjalizujące się w drukowaniu zdjęć na najlepszej jakości nośnikach. CEWE proponuje nie tylko płótno, ale również szkło akrylowe, płytę Alu-Dibond, piankę, drewno i hexxas.

Każdy obraz jest gotowy do zawieszenia na ścianie i nie wymaga dodatkowej pracy. Dostępne mocowania są wyświetlane po wyborze konkretnego formatu i rodzaju druku. Warto pamiętać, że nie ma możliwości zamówienia obrazu bez blejtramy, ze względu na świadczenie najwyższej jakości usług.

Wybierając firmę do druku zdjęć warto również kierować się intuicyjnością oprogramowania, z którego korzysta oraz możliwościami personalizacji.

Fotoobrazy to wyjątkowa forma dekoracji wnętrz, która pozwala na personalizację przestrzeni za pomocą własnych fotografii lub wybranych obrazów. Dzięki zaawansowanej technologii druku, fotoobrazy charakteryzują się żywymi kolorami i głębią szczegółów, co sprawia, że są doskonałym sposobem na zachowanie wspomnień czy też wyrażenie osobistych pasji i zainteresowań. Mogą one przedstawiać zarówno pejzaże, portrety, abstrakcje, jak i reprodukcje znanych dzieł sztuki.

Fotoobrazy są popularnym wyborem wśród osób poszukujących oryginalnych i estetycznych rozwiązań do dekoracji mieszkań, biur czy miejsc publicznych, oferując szerokie możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji estetycznych.