PodróżePorady

Hotel nad jeziorem – najlepszy kierunek na urlop

hotel nad jeziorem

Nawet krótki odpoczynek potrafi pomóc nam w zregenerowaniu sił, odnalezieniu siebie i zabawie, której każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje. Najlepiej zaś relaksować się na leżaku na plaży czy na łóżku do masażu.

To i inne atrakcje znajdziemy właśnie w pięknie położonym hotelu nad jeziorem, takim jak zlokalizowany w Krainie 100 Jezior Hotel Olandia.

Wybierz termin, spakuj walizkę

Ciężko pracujemy i każdemu z nas należy się choć krótki urlop. Najlepiej spędzić go, uciekają od problemów i obowiązków w gąszcz i ciszę jezior. Hotel położony nad jeziorem oferuje nam pełen zakres usług, od dobrego jedzenia w hotelowej restauracji, wygodnego łóżka, licznych zabiegów w strefie SPA po możliwość wylegiwania się na hotelowej plaży. Wystarczy zarezerwować termin i możemy wreszcie odpocząć i podarować sobie nieco luksusu.

Odpoczynek w luksusach

Dla niektórych luksus to gorąca wanna i drogi szampan w kieliszku, dla innych – chwila wytchnienia od dzieci i codziennych obowiązków. Obie te rzeczy czekają na nas w pięknym hotelu. Na krótki urlop warto wybrać właśnie taki obiekt, który oprócz świetnej hotelowej obsługi zapewni nam inne atrakcje: zielone tereny wokół obiektu, jazdę konną, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego, ciekawe pakiety na zabiegi w SPA, smakowanie win i regionalnych potraw. Nasz krótki weekend może być po brzegi wypełniony prawdziwymi atrakcjami, na które codziennie brakuje nam czasu. Intensywny wypoczynek nie musi przecież oznaczać wspinaczki po górach.

pokój hotelu
Źródło: Hotel Olandia

Zrób coś dla siebie

Coraz więcej z nas chętnie odwiedza hotele właśnie ze względu na strefę SPA. Polacy przekonali się do tego typu atrakcji i w dużej mierze właśnie z taką intencją rezerwują pokoje w resortach czy hotelach. Pełny relaks możemy z łatwością osiągnąć właśnie w takim miejscu, gdzie skorzystamy z licznych zabiegów upiększających, takich jak masaże, maseczki, zabiegi regenerujące skórę, dbające o kondycję naszych włosów czy paznokci.

Warto odnotować, że nie tylko miejsca ze strefą beauty cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Coraz chętniej odwiedzamy również hotele ze SPA medycznym czy rehabilitacyjnym, a także obiekty holistyczne, które skupiają się na ogólnej kondycji gości, również tej emocjonalnej. W takich miejscach często praktykować możemy jogę oraz medytację w łączności z zabiegami na ciało.

Na mapie Polski znajdziemy także hotele, które witają rodziny z dziećmi. Często w takich miejscach wyznaczone są strefy zabaw dla najmłodszych oraz strefy relaksu dla dorosłych, gdzie panuje cisza i błogi spokój. Dzięki temu zarówno rodzice, jak i dzieci mogą w pełni skorzystać z urlopu, nie przeszkadzając sobie nawzajem i nie stresując innych gości.

miejsce do wypoczynku
Źródło: Hotel Olandia

Kraina jezior czeka na Ciebie

Hotel Olandia położony jest nad pięknym Jeziorem Kuchennym. To miejsce pełne historii, która żyje wciąż dzięki odwiedzającym je gościom. Warto przekonać się samodzielnie o uroku tego miejsca i na rodzinny (lub romantyczny) wypad wybrać właśnie hotel nad jeziorem.