10 nietypowych miejsc na urodziny dla dzieci w Gdyni

nietypowe urodziny dal dzieci gdynia

Urodziny to bardzo ważne wydarzenie dla twojego dziecka. Warto zadbać o to, aby ten wyjątkowy dzień był pełen niezwykłych atrakcji. Dlatego, jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na urodziny dla dziecka w Gdyni i okolicy, jesteś w dobrym miejscu.

1. Zwierzaki Nad Potokiem

mini zoo to świetne miejsca na przyjęcie urodzinowe na świeżym powietrzu. Dzieci mają okazję poznać zwierzęta oraz zorganizować ognisko z kiełbaskami. Najmłodsi zobaczą zwierzątka, które będą mogły nakarmić i głaskać. Terem mini zoo ma ponad 2 hektary. Można otrzymać teren na wyłączność, kiedy mini zoo jest zamknięte lub zorganizować urodzinki w godzinach otwarcia mini zoo pod zarezerwowaną wcześniej wiatą. Dostępna jest jazda na kucyku dla dzieci. Na życzenie otrzymujemy termos z gorącą z wodą, by zrobić herbatę i kawę. Na miejscu są również 2 place zabaw.

1. EduFun

Pirackie odkrycia, kolorowe laboratorium oraz kraina lodu to tylko niektóre z tematów imprez dla dzieci, które znajdziesz w EduFun. Zorganizuj dla dzieci ciekawe warsztaty, które zapamiętają na wiele lat.

2. Jumpcity

Beztroska, a jednocześnie bezpieczna zabawa? Jeśli zależy Ci na tych aspektach, Jumpcity to dobre miejsce na urodziny dla Twojego dziecka. Organizacja imprezy urodzinowej w Jumpcity spodoba się szczególnie aktywnym ruchowo dzieciom.

3. Edukido

A może urodziny w stylu Lego? Jeśli twoje dziecko uwielbia składać zabawki lub roboty, to Edukido będzie idealnym miejscem na organizację imprezy urodzinowej.

4. Adventure Park

Adventure Park to idealne miejsce na urodziny dla starszych dzieci, które kochają rywalizację, a ich sprawność fizyczna jest duża.  Gra terenowa, zabawy animacyjne, musztra wojskowa i pokonywanie trasy parku linowego to doskonała zabawa dla prawdziwych wojowników.

5. Kręgielnia Centrum U7

Kolejne miejsce, gdzie rywalizacja zespołowa jest na wysokim poziomie to kręgielnia. Kręgielnia może być jednym z elementów zabawy dla dzieci, ale również może być to miejsce całej zabawy. Na koniec imprezy dzieci otrzymują puchary oraz medale.

6. Strefa Zoltar

W Strefie Zoltar możesz wybrać pomiędzy zabawą laserami a wirtualną rzeczywistością. Jest to rozrywka dla starszych dzieci, które uwielbiają wirtualne gry i szybko przyswajają zasady gry.

7. Bricks4kids

Bricks4kids to kolejne miejsce, gdzie dzieci mogą przygotowywać modele z klocków, a przy tym świetnie się bawiąc. Odkrywanie nowych rzeczy, tworzenie modeli jest bliskie twojemu dziecku? Jeśli tak, to zabawa w Bricks4kids będzie spełnieniem jego marzeń.

8. Hala Piłkarska w Gdyni

A może turniej piłkarski dla dzieci? Jeśli twoje dziecko ma wielu znajomych, to warto zorganizować urodzinowy turniej piłki nożnej w hali piłkarskiej Gdynia. To niecodzienny sposób świętowania urodzin, ale może się sprawdzić szczególnie wśród trochę starczych chłopców.

9. Polanka Redłowska

Zorganizuj dla dziecka piknik w plenerze. Polanka Redłowska będzie idealnym miejscem, aby spędzić czas z maluchami oraz dobrze się bawić. Warto wybrać animatorkę, która pomoże zadbać o atmosferę spotkania.

10. Osada Rybacka

Osada Rybacka to kolejne miejsce, które idealnie nadaje się, aby spędzić tam urodziny na świeżym powietrzu, a także jest miejsce na grilla. Pamiętaj o sprawdzonej animatorce zabaw dla dzieci.

4/5 - (liczba ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.