Ciekawostki

Najlepsze atrakcje w Sopocie dla dzieci latem

Wakacje z dziećmi wymagają od nas odpowiedniego przygotowania. Ważne jest to aby znaleźć w okolicy, do której się wybieramy miejsce, w którym będziemy mogli spędzić wspaniale czas całą rodziną. Warto pamiętać o tym, że dzieci kochają aktywną rozrywkę i bardzo często i szybko się nudzą. Właśnie z tego powodu należy szukać ciekawych miejsc, które posiadają liczne atrakcje wzbudzające zainteresowanie u dzieci. Dziś chcielibyśmy przedstawić wam 10 miejsc, które warto odwiedzić z dziećmi w trakcie pobytu w Sopocie, jednym z najpopularniejszych nadmorskich miast.

1. Monte Cassino

Monte Cassino czyli tzw. Monciak jest to reprezentacyjny Deptak na którym znaleźć możemy liczne restaurację sklepy kawiarnie. Droga ta prowadzi do najdłuższego w europie Molo.

2. Krzywy Domek

Krzywy Domek. Miejsce które na pewno zachwyci dzieci ze względu na swoją Wyjątkowość i oryginalność. Jest to jeden z najdziwniejszych domku w europie.

3. Molo

Molo. Oczywiście wypad do Sopotu nie może odbyć się bez odwiedzenia naszego słynnego Molo. Będziecie mieli szansę wykonać tej prze piękne zdjęcia.

4. Plaża

Warto wspólnie z dziećmi wybrać się również na plaży. Będziecie mogli spędzić świetnie czas wykonując taki aktywność jak pływanie lub zabawa w piasku.

5. Parku Sopot Dolny

Plac zabaw w parku Sopot Dolny. Jest to ogromny plac zabaw dla dzieci w każdym wieku. Można spędzić tu aktywnie czas, na pewno zachwyci to najmłodszych.

6. Wypożyczalnia rowerów

Wycieczka rowerowa wzdłuż morza. Jest to kolejna propozycja dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów z nadmorskich wypożyczalniach.

7. Aqua park sopot

Aqua park sopot. Jest to genialne miejsce dla osób w każdym wieku znajdują się tam liczne zjeżdżalnie, jack uzi zjeżdżalnia Pontonowa a także Dzika rzeka.

8. Skansen archeologiczny

Skansen archeologiczny. Idealne miejsce dla osób, które kochają trakcie podróży poszerzać swoją wiedzę.

9. Muzeum Figur Woskowych

Muzeum Figur Woskowych. To właśnie tam możecie spotkać się twarzą w twarz z waszymi ulubionymi gwiazdami.