Najlepsze atrakcje w Gdańsku na niepogodę

Wyjeżdżając na wakacje nie zawsze mamy stuprocentową pewność, iż pogoda na zewnątrz będzie sprzyjała naszym planem. Zdarza się, że w trakcie wakacyjnych wyjazdów musimy zmagać się z załamaniem pogody, deszczem i chłodem. Nie możemy jednak rezygnować ze wspólnej zabawy oraz z korzystania ze wspólnie spędzonego czasu. W takich przypadkach warto w inny sposób zaplanować czas, tak aby dostarczyć wszystkim naszym członkom rodziny odpowiedniej rozrywki. Dziś chcielibyśmy przedstawić państwu 10 ciekawych miejsc w gdańsku, które można odwiedzić gdy pogoda na zewnątrz nie dopisuje. Są to miejsca, które na pewno wzbudza zachwyt u osób w każdym wieku.

1. Centrum Hewelianum

Centrum Hewelianum – jest to park naukowy zlokalizowany obiektach pruskich fortów obronnych z dziewiętnastego wieku. Znaleźć można tam różnego typu wystawy multimedialny, które prezentują wiedzę z dziedziny nauk przyrodniczych, techniki oraz historii prowadzone są tam warsztaty edukacyjne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

2. Ośrodek kultury morskiej

Ośrodek kultury morskiej – kolejne miejsce w którym zobaczyć można liczne interaktywne wystawy. Dzięki nim uczestnicy wycieczki mogą poznać bliżej pracę w porcie, nauczyć się sterować batyskafem, a także wiązać węzły marynarskie.

3. Loppy’s World

Loppy’s World – jeden z największych placów zabaw w północnej Polsce. Na terenie 3000 metrów kwadratowych znaleźć można liczne trampoliny, zjeżdżalnie a także małpi gaj.

4. Fun Arena – Stadion Energa

Fun Arena – Stadion Energa – dla większości jest to miejsce związane tylko i wyłącznie ze sportem, możemy znaleźć to jednak ogromną strefy rozrywki z licznymi atrakcjami dla całej rodziny.

5. Taras widokowy Olivia Star

Taras widokowy Olivia Star – idealne miejsce na załamanie pogody, gdzie wspólnie możecie podziwiać panoramę miasta.

6. Jump city

Jump city – dla fanów aktywnego wypoczynku świetnym rozwiązaniem okazać może się największy park trampolin W Trójmieście.

7. Skimondo

Skimondo – wyjątkowe miejsce, w którym kryje się jeden z nielicznych w Polsce krytych całorocznych stoków narciarskich.

8. Teatr Miniatura

Teatr Miniatura – miejsce stworzony specjalnie dla fanów sztuki i kultury. W repertuarze teatru znaleźć można liczne propozycje dla dzieci w każdym wieku.

9. Galeria starych zabawek

Galeria starych zabawek, w której dzieci mają szansę zobaczyć zabawki, którymi bawili się ich rodzice.

10. Movement Arena Gdańsk

Movement Arena Gdańsk – kolejna propozycja dla fanów aktywnego spędzania czasu, szkoła Parkour oraz strefa trampolin.

4.8/5 - (liczba ocen: 15)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.