Podróże

Najem długoterminowy Mercedes – jeden z najpopularniejszych w 2020 roku!

kokpit mercedesa

Szukasz auta na wynajem długoterminowy? Postaw na jedną z najbardziej cenionych marek premium w 2020 roku, czyli Mercedes-Benz. Jazda samochodami Mercedes-Benz to wyjątkowe doświadczenie. Decydują o tym eleganckie wnętrze, luksusowe dodatki oraz technologie, gwarantujące bezpieczeństwo i pewną jazdę.

Mercedes-Benz — wyższy poziom podróżowania

Mercedes-Benz dla wielu ludzi jest symbolem luksusu, prestiżu i dobrego gustu. Wsiadając do tego samochodu, otrzymujesz obietnicę niezwykle komfortowej podróży. W zależności od konkretnego modelu, wyposażenie może się różnić, jednak dbałość o każdy szczegół, pozostaje wspólna dla wszystkich aut. Bezramowe drzwi, skórzana tapicerka w kolorze ecru, idealna linia nadwozia, ambientowe oświetlenie — to tylko niektóre z elementów, które zwiększą przyjemność z podróżowania. Samochody Mercedes-Benz, zwłaszcza niektóre modele, tworzone są po to, aby zachwycać. Nowy Mercedes-Benz GLC z pakietem wyposażenia z linią AMG Line i pakietem wyposażenia Advantage z pewnością zwróci na siebie uwagę podróżujących. Marzy Ci się jeden z modeli Mercedes-Benz w wynajmie długoterminowym? Wejdź na https://go-fleet.pl/samochody/osobowe/firma/dowolna/1/2/mercedes-benz i wybierz swoje przyszłe auto.

Technologie w Mercedes-Benz, które ułatwią Twoją podróż

Technologie są po to, aby ułatwiać podróżowanie. Chcesz wygodnie otworzyć bagażnik? Wystarczy jeden przycisk, a tylna klapa bagażnika otworzy się sama. Szukasz ulubionej piosenki podczas prowadzenia auta? Skorzystaj z systemu multimedialnego MBUX, który uczy się wielu rzeczy o Tobie i sam zapamiętuje często słuchane utwory lub znajdzie drogę do Twojej pracy. Stresuje Cię jazda samochodem? Pamiętaj, że dzięki systemowi Intelligent Drive, Mercedes-Benz czuwa nad Twoim bezpieczeństwem. System odciąża kierowcę, nadzorując otoczenie — rozpoznaje uczestników ruchu drogowe, ostrzega o niebezpieczeństwie i sam reaguje, gdy wymaga tego sytuacja.

Marka Mercedes-Benz to auta doskonałe w prowadzeniu — bezpieczne, wydajne i niezawodne. Marka definiuje na nowo, czym jest luksus w motoryzacji oraz gwarantuje zaawansowane wsparcie technologiczne. Nic dziwnego, że auta Mercedes-Benz były tak chętnie wybierane przez konsumentów w 2020 roku.