10 najlepszych restauracji w Międzyzdrojach

burger

Na wstępie kilka słów o mieście polskim Międzyzdrojach. Miejscowość ta jest położona nad Morzem Bałtyckim, a znajduje się w województwie zachodniopomorskim. Jego źródłem dochodów jest branża turystyczna i wypoczynkowa. Dla mieszkańców i turystów urządzane są wydarzenia kulturalne.

Lista najlepszych restauracji

1. Restauracja First.
2. Baron Pub & Restaurant
3. Smażalnia strzecha.
4. Restauracja Dolce Vita.
5. Restauracja Carmen
6. Restauracja Rafa
7. Restauracja Port
8. Restauracja Osteria
9. Restauracja Arts Kitchen
10. Restauracja Avokado

Menu wprost z nadmorskiego kurortu.

Międzyzdroje to kurort, gdzie powstało wiele punktów gastronomicznych. I wyróżnia się 10 najlepszych restauracji z spośród kilka dziesięciu. Pierwszą z restauracji o numerze 1 Jest restauracja First.

Jej głównym menu są owoce morza, podawane oryginalnie w muszlach. W kulinarnych podbojach znajdziemy kuchnie europejską, dania z grilla oraz kuchnie śródziemnomorską.

Drugą z rzędu restauracją jest Baron Pub & Restaurant. Kulinaria i menu zostało rozbudowane. Zróżnicowane dania pozwalają uzyskać oryginalność tego punktu gastronomicznego.

Dodatkowo serwowane dania dla wegetarian oraz dania bezglutenowe. Kolejna restauracja znajdująca się w czołówce trzech najlepszych to Smażalnia strzecha. Podboje kulinarne są na poziomie kuchni Polskiej, oraz owoców morza.

Punkty gastronomiczne, nowoczesne i oryginalne.

Duże miasta są zazwyczaj najlepiej prosperujące. Ich wnętrze wypełnione jest najlepszymi firmami, markowymi o wysokiej jakości produktu. Firmy te to również restauracje i wypadało by tu napisać kilka słów o restauracji Dolce Vita.

Restauracja ta znajduje się w czołówce najlepszych. Serwuje dania na poziomie kuchni włoskiej, toskańskiej. Jej obsługa to doświadczony personel, w tym przyjemna atmosfera, jedzenie zawsze świeże, dobrze przyprawione. Recenzje smakoszy są bardzo pozytywne, wracają tu oni bardzo często.

Kolejne restauracje, jakie zaprezentuje to Carmen, Rafa oraz Port. Pierwsza z nich dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Posiada bar z napojami alkoholowymi, posiłki typu brunch, lunch, ciepłe obiady, drugie i pierwsze dania oraz napoje.

Wprowadzona jest też funkcja płacenia kartami płatniczymi. Miejsce jest bardzo przyjazne. Przyjemnie można siąść z całą rodziną i zrelaksować się. Kolejna restauracją, wyżej wymienioną, jest restauracja Rafa.

Wieczorny klimat tej restauracji wprost bajeczny. Piękny punkt, gdzie wszystko jest dopracowane na ostatni guzik od wnętrza po zewnętrzną część restauracji.

Natomiast restauracja Port, to dania typu fast food, oraz dania z ryb połączone w jedna całość. Frytki i smażona rybka. Inne posiłki to między innymi owoce morza, zupy na ciepło, i między posiłki.

Najlepsza jakość i wyrachowanie

W czołówce dziesięciu restauracji znajduje się również restauracja Osteria. Miejsce to serwuje dania lekkie oraz typowe tradycyjne dziania obiadowe. Znajduje się ona blisko morza co umożliwia turystom odwiedzanie jej po plażowaniu. Ceny posiłków w menu są przystępne. Obsługa zachowuje pełną klasę, serwuje posiłki w miarę szybko.

Przedostatnią restauracją godną polecenia jest Arts Kitchen. W menu wyśmienite pizze, orzeźwiające napoje i posiłki główne. Miejsca siedzące są zarówno a zewnątrz, jak i wewnątrz lokalu.

Ostatnią, dziesiątą restauracja zamykającą czołówkę jest Avokado. Avocado nieco nastawiona na desery, ciasta, torty, gofry. Dania lekkie, jak sałatka grecka, czy też hamburger. Dania można otrzymać na wynos lub na miejscu.

Oceń artykułDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.