Podróże

Łódź motorowa – alternatywna forma aktywnego wypoczynku

Beneteau to jedna z wiodących, światowych firm, zajmujących się projektowaniem i budową nowoczesnych łodzi motorowych. Rosnąca popularność tej marki sprawiła, że łodzie motorowe spod znaku tego francuskiego giganta zawitały już nawet w Polsce. Zresztą nic w tym dziwnego, skoro coraz częściej wybieramy renomowany, luksusowy sprzęt!

Power Boats – dystrybucja na najwyższym poziomie

W Polsce łodzie motorowe spod szyldu Beneteau, można nabyć za pośrednictwem strony internetowej firmy Power Boats.

Firma ta jest wyłącznym dystrybutorem łodzi tego producenta. Co więcej, udostępnia ona swoim Klientom zawsze aktualną ofertę francuskiego giganta, dzięki czemu również i oni mogą skorzystać z najnowszych rozwiązań dostarczanych przez Beneteau. To jednak nie wszystko! Klienci zainteresowani tą francuską marką mogą – za pośrednictwem Power Boats – skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie oferowanych rozwiązań. Dzięki temu mogą oni wybrać taką łódź, która idealnie spełni ich oczekiwania.

Oferta – przykładowe modele i ich charakterystyka

O profesjonalizmie renomowanego sprzedawcy łodzi decyduje najczęściej poziom oferowanego sprzętu. Oto kilka przykładów:

1. Swift Trawler 44 – to łódź motorowa przeznaczona do dalekomorskich podróży. Charakteryzuje się doskonałym rozplanowaniem wnętrza, wyróżniając się maksymalną liczbą schowków i szafek. Poza tym posiada wygodną salonkę, którą w zależności od potrzeb, można przedzielić.

2. Gran Turismo 50 HT – to przykład łodzi o średnim zasięgu, której projektanci zadbali o maksymalny komfort użytkowników. Sześć wygodnych miejsc sypialnych i dwie łazienki z pewnością zapewnią komfortowy rejs, podobnie zresztą jak zabudowany pokój wypoczynkowy.

3. Monte Carlo MC6 – to łódź w której postawiono na ogromną przestrzeń mieszkalną. Efekt ten uzyskano dzięki specyficznemu kształtowi 18 – metrowego kadłuba. Duże, 2200 litrowe zbiorniki na paliwo i 800 litrowy zbiornik na wodę wystarczą nawet w przypadku dalekomorskich rejsów.

Dlaczego warto, czyli atuty renomowanego sprzedawcy łodzi

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Power Boats? Przynajmniej z kilku istotnych powodów. Po pierwsze, firma ta oferuje dostęp do oryginalnych łodzi, wykonanych zgodnie ze standardami francuskiego producenta. Po drugie, zapewnia ona szerokie doradztwo techniczne, umożliwiając jednocześnie dokładne zdefiniowanie wyposażenia każdej z łodzi. Po trzecie, firma ta jest sprawdzonym dystrybutorem, który działa na rynku już wiele lat i posiada ogromne doświadczenie w tej branży.

Wszystkie łodzie motorowe w naszej ofercie znajdą Państwo: https://www.powerboats.pl/. Kontakt: Power Boats, tel.: +48 22 774 88 9