Polska

12 Najlepszych Klubów i Dyskotek w Toruniu

klub toruń

Toruń jako miasto słynące z posiadania jednego z najlepszych uniwersytetów, a mowa tutaj oczywiście o Uniwersytecie Mikołaja Kopernika przyciąga bardzo wielu studentów i młodych ludzi szukających dobrych klubowych wrażeń. Każdy kto chce spędzić bardzo miło czas znajdzie tutaj wiele klubów różniących się od siebie pod względem wystroju, muzyki czy oferujących różną wielkość sal tanecznych.

1. Stars Club & Lounge

Jednym z najlepiej ocenianych klubów jest Stars Club & Lounge mieszczący się przy Bulwarze Filadejskim 11. Klub jest czynny w piątki i soboty. Do dyspozycji klubowiczów oddanych jest 500 metrów kwadratowych powierzchni. Będzie to idealne miejsce dla miłośników klubowych rytmów. Bardzo często odbywają się tutaj koncerty na żywo.

2. Moon Club Toruń

Kolejną miejscówką na mapie Torunia jest Moon Club Toruń, znajdziemy go pod adresem Wysoka 2. Klub otwarty jest w piątki i soboty. Bardzo fajny klimatyczny klub, słynący w Toruniu z bardzo dobrej obsługi barmańskiej w tym możliwości z korzystania z drinków w dobrej cenie (happy hours). Oprócz typowego klubowego oświetlenia znajdziemy tam również klimatyczne wnętrze w postaci ceglastych ścian.

3. Klub Muzyczny Lizard King

Na klubowej liście Torunia nie mogło również zabraknąć Klubu Muzycznego Lizard King mieszczącego się przy ulicy Mikołaja Kopernika 3. Bardzo fajny, klimatyczny klub różniący się stylem od powszechnie dziś istniejących klubów. Bardzo duży plus za ilość miejsc siedzących, bowiem wykorzystano tutaj przestrzeń na piętrze –  umiejscowiono tam dodatkowe stoliki. Na minus można zaliczyć małą powierzchnię taneczną.

4. Bajka Disco Club

Bajka Disco Club Toruń mieści się pod adresem Szeroka 19. Jest czynny wyłącznie w piątki i soboty. Jest to typowy klub disco z naciskiem na disco polo. Klub ma niezbyt dużą powierzchnię taneczną, co jednak rekompensuje położenie w centrum miasta,  a także super obsługa barmańska.

5. Muzyk – jam session club

Dla osób ceniących sobie wyjątkowy klimat polecam odwiedzenie Muzyk – jam session club przy ulicy Rabiańska 17/31. Klub otwarty jest cały tydzień. Dominuje tutaj undergroundowy klimat. Klub oferuje bardzo często muzykę na żywo, a także możliwość zagrania przez klientów na dostępnych instrumentach. Muzyk – jam session club jest bardzo chętnie odwiedzany również ze względu na bardzo niskie ceny w porównaniu do jakości obsługi i niezapomnianego klimatu.

6. Klub NRD

Kolejną perełką na mapie Torunia jest klub NRD. Znajdziemy go na ulicy Browarnej 6. Duży plus za dni otwarcia, a mianowicie od wtorku do soboty. Klub słynie z organizacji koncertów na żywo, a także niesamowity klimat. Klub polecany jest za wysoką jakosć obsługi barmańskiej.

7. Klub Studencki KADR

Każdy student bywający w Toruniu koniecznie musi odwiedzić Klub studencki KADR, mieszczący się przy ulicy Żeglarskiej 5. To kolejny klub na mapie Torunia do którego możemy zawitać przez cały tydzień. Jest to klimatyczny klub mieszczący się w podziemiach. Ma bardzo nietypowy wystrój z elementami pochodzącymi z filmowych kadrów.

8. Arsenal Club Toruń

Arsenal Club Toruń znajduje się przy ulicy Dominikańskiej 9. Na klubowiczów czeka w piątki  i soboty. Klub jest dobrze wyposażony, oferuje sporą przestrzeń taneczną. Na parkiecie możemy potańczyć w rytm typowo klubowej muzyki.

9. Tutu Jazz & Whiskey Club

Na mapie Torunia znajdziemy również Tutu Jazz & Whiskey Club mieszczący się przy ulicy Rabiańskiej 17. Dobrą wiadomością dla miłośników klubowych rytmów jest fakt, że klub czynny jest cały tydzień. Znajdziemy tutaj bardzo bogato wyposażone menu serwowane przez obsługę barmańską. Klub słynie ze specyficznego klimatu. Na miejscu istnieje możliwość zagrania w bilard.

10. Klub Wehikuł Czasu

Klub Wehikuł Czasu Toruń to miejsce słynące ze swojego niepowtarzalnego stylu underground. Klub jest otwarty aż 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty). W każdą środę mamy możliwość wzięcia udziału w karaoke. Klienci bardzo doceniają go ze względu na szeroki wybór alkoholi oraz bardzo dobrą obsługę barmańską. W klubie mamy również możliwość gry na automatach.

11. Od Nowa

Od Nowa to klub muzyczny znajdujący sie przy ulicy Jurija Gagarina 37a. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -16. Niepowtarzalny klimat w postaci sali kinowej został wzbogacony o liczne koncerty odbywające się na żywo oraz wiele imprez cyklicznych na przykład festiwal Jazz Od Nowa.

12. Dwa Światy

Jeżeli szukasz klub, który będzie miał niewiele miejsca do tańczenia, ale w zamian za to będziesz mógł wygodnie usiąść porozmawiać ze znajomymi i napić się dobrego alkoholu to polecamy odwiedzenie Dwóch Światów. Lokal mieści się na ulicy Ducha Świętego. Klienci bardzo cenią go za klimat, a także organizację wydarzeń na żywo. Sala taneczno-koncertowa znajduje się w piwnicy tego lokalu. Znajdziemy tutaj również dwa bary i duży ogródek.

Jeżeli kiedykolwiek będziesz w Toruniu koniecznie musisz odwiedzić jeden z lokali mieszczących się na mapie klubowej Torunia.