CiekawostkiPolska

10 najpopularniejszych lokali z burgerami w Kotlinie Kłodzkiej 🍔

burgery kotlina kłodzka

Góry są naprawdę piękne. Dlatego też bardzo dużo osób przyjeżdża na nie na wakacje. Wszystko po to, aby sobie odpocząć i pozwiedzać. Jednak też jest ważne to, aby coś zjeść. Skoro w dzisiejszych czasach bardzo popularne są burgery to można poszukać miejsc, które oferują je w swoich menu. To bardzo pyszne i tanie danie. Kotlina Kłodzka jest popularnym miejscem odwiedzanym przez turystów. Na pewno znajdziemy na niej miejsca, gdzie możemy zjeść przepyszne burgery. Kotlina to nic innego jak jedna z krain geograficznych, które znajdują się w Sudetach. Głównym jej miastem jest oczywiście Kłodzko. Teraz można przejść do omówienia miejsc, gdzie dostaniemy fast foody.

Oto lista 10 najpopularniejszych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie oferowane są burgery:

1. Bar Burger

To bardzo popularne miejsce w tym rejonie, w którym możemy zjeść naprawdę przepyszne burgery. Tutaj na pewno dobrze zjedzą osoby, które uwielbiają nowości kulinarne. Wszystko dlatego, iż Bar ma w swojej ofercie burgery z mięsa dzika, jelenia, wołowiny, kurczaka, wieprzowiny czy nawet ryby. Jak widać oferta jest bardzo imponująca. Warto tutaj zajrzeć. Nikt nie pożałuje.

2. Manufaktura burgera

W tym miejscu możemy skosztować najlepszych burgerów w mieście. Naprawdę warto.

3. Chill burger

Według niektórych jest to najlepsze miejsce oferujące burgery. Do wyboru mamy klasyczne, wołowe, wegetariańskie oraz drobiowe.

4. Sudecki burger

W tym miejscu możemy spróbować naprawdę ogromnych burgerów, których nikt nie jest w stanie włożyć do ust. Oferują klasyczne burgery wołowe, a nawet wege.

5. Restauracja Korona

Tutaj możemy spróbować bardzo dobrej jakości burgery, które podawane są z frytkami na talerzu.

6. Smażalnia frytek

To miejsce, gdzie są tylko i wyłącznie fast foody.

7. Uliczny burger

W tym miejscu także są jedne z najlepszych burgerów w tym rejonie. Warto tutaj zajechać i ich spróbować.

8.Wild Bean Cafe

To miejsce oferuje same fast food więc na pewno każdy sobie coś smacznego wybierze.

9. Nota Bene

W tej restauracji burgery podawane są razem z frytkami.

10. Jungle Bistro & pub

Tu serwowane są bardzo duże burgery wołowe. Menu oferuje kilka rodzajów, więc na pewno jakiś przypadnie każdemu do gustu. Warto zwiedzić kotlinę kłodzką i zajechać coś smacznego zjeść.